4-2700-1-1 Štrkovisko Krásna

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Krásna

Poslaťod matus gorej » Str Mar 16, 2011 12:06 am

hlupacik pytam sa lebo chcem vediet co tam nove a mne kaprarina na mozog neujebala ale tebe privlac hej este pred paru rokmi si chytal kapre a bol si rad ze si rad a zrazu ti jeblo a chlapce ja chytam na privlac a mam uz asik 15 stuk toho roku samozrejme niesom na slovensku tak tu nedristaj somariny a ja chcem info lebo viem ze po zaplavach krasna bola mrtva ci sa to jesen nezmenilo a neboj ja na krasnu idem aj na zahajenie
matus gorej
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 15, 2011 4:09 am

Re: Krásna

Poslaťod kura11 » Str Mar 16, 2011 12:12 am

okej chod na zahajenie a potom podaj spravu ako si dopadol... neuspech nepripisuj tomu ze je voda mrtva ale svojej neschopnosti potom... OK??? tesime sa na fotky peknych krasnanskych velikanov... snad si v love kusok pokrocil...
kura11
 

Re: Krásna

Poslaťod matus gorej » Str Mar 16, 2011 12:19 am

kura11 neboj pojdem a aj sa ozvem ja nemam problem potom tu napisat ja len som sa tu chcel info ze co na tom pravda ze krasna ryby v hornade ale ty si ziavne nepochopil ze oco tu islo mne ale ok pohoda lebo co citam na forume ta vsetko skoro sa bavia co tam nosia bordel ale otom viem uz davno ja chcem info ako z rybami tam bolo leto a jesen nic zle som sa nechcel informovat
matus gorej
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 15, 2011 4:09 am

Re: Krásna

Poslaťod hlava » Pia Mar 18, 2011 12:02 pm

krasna sa raz za 5 rokov zarybni potom sa daju pytliacky okolo celej krasnej a voda je prazdna
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Krásna

Poslaťod kura11 » Uto Apr 05, 2011 11:33 pm

Krasna uz len bola krasnou.. teraz je uz skor skareda a zhumplovana... uz to nie je ta krasna.. :idea: a asi uz ani nikdy nebude :| tiez bolo naivne si myslieť ze chyt a pust dacomu pomoze... nepomohlo nicomu :!:
kura11
 

Re: Krásna

Poslaťod hlava » Str Apr 06, 2011 1:32 pm

najhorsie je ze naivny stavitelia si mysleli ze tam budu domy okolo krasnej nadherna cesticka k vode by sa dostali len majitelia domov kaslali nato ze je tam nejaky stupen ochrany vtactva tak to vsetko zbagrovali zvysili brehy zo strany koksov baksi, dalej ak stupne hladina na hornade stupne i na krasnej a nakoniec prisla povoden strhla cesty nachvilu bol hornad spojeny s krasnou voda padla a ostala mesacna krajina. Pozemky tam su nepoistitelne a len hlupak tam pojde zit.
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Krásna

Poslaťod Kajetan » Štv Apr 14, 2011 4:41 pm

Na Krasnej som chytal asi raz, alebo dvakrat, lebo som velky fanusik Hornadu a na Krasnu som si zatial nenasiel akosi cas. Chodim chytat prevazne na Hornad a casto presne v okoli Krasnej, takze ten vyvoj toho sledujem. Je mi luto, ze to s tou krasnou ide takto dole vodou . Tento rok som sa tam konecne chystal na dlhsiu rybacku, ale ked vidim co sa tam deje, tak ma prechadza chut. Nuz, clovek spravi pre peniaze hocico. Ja len dufam, ze si raz ludia uvedomime, ze donekonecna sa priroda rumplovat neda... Bodaj by nam to priroda nevratila, ale obavam sa, ze vrati a aj s urokami...
Kajetan
.
.
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Máj 17, 2010 10:25 am
Bydlisko: Košice

Re: Krásna

Poslaťod hlava » Štv Apr 14, 2011 5:41 pm

Kajetan: uz vracia :(
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Krásna

Poslaťod walther » Štv Apr 14, 2011 8:16 pm

Kajetan,
myslím, že ľudia si už nič neuvedomia pokiaľ niekoľkým z nich neutrhneš tú sprostú sedliacku hlavu! Na to slúžil trest smrti a bolo celkom fajn. Ľudia sa musia báť aby sa z nich nestali svine. :P
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: Krásna

Poslaťod tiborv87 » Štv Apr 14, 2011 10:49 pm

Vracia nam to, ide pekne poporiadku, napriklad japonci, odjakziva bolo pre nich more smetisko, lovia velryby aj napriek zakazu a tak dalej a dalej a teraz sa to obratilo, no oni v tom pokracuju a radioaktivnu vodu vypustaju do mora, co uz, niekto je nepoucitelny.
Krajšia je ryba vrátená vode na fotke, ako ryba privlastnená v mrazničke.
tiborv87
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Ned Okt 31, 2010 10:36 am
Bydlisko: Rožňava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron