4-2700-1-1 Štrkovisko Krásna

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Krásna

Poslaťod Dodo » Sob Aug 14, 2010 8:39 pm

Panove...
Ked ulovim nastrahovu rybu napriklad karasa,pouzijem ho na sumca,neporusujem ziadne pravidla,nakolko som si rybu neponechal.
Za ponechanie ulovku sa povazuje ked rybu zasakujete do sietky. Ja napichujem karasa a pustam ho spet do vody....
Mozno blbost,ale v tomto pripade som si neponechal rybu a spokojne lovim sumca....je tak?:)))
Dodo
....
....
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 5:50 pm

Re: Krásna

Poslaťod hlava » Sob Aug 14, 2010 9:17 pm

kazdu ulovenu rybu na chyt a pust mas setrne vratit s5 do vody. A asi je zakaz lovu na zivu nastrahu. Aspon na sirave je to tak pokial niesi domaci :shock: :shock:
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Krásna

Poslaťod Dodo » Sob Aug 14, 2010 9:27 pm

Hlupe pravidla. Potom na brehu mozeme sediet cele dni a nikdy nic velke nechytime!!!!!!!
A ze chyt a pust...A co CHYT???? Ked je tam zakazane skoro vsetko.
Este treba na chyt a pust zakazat vyvazat,chytat na zivocisne nastrahy a kto vie co este...
System jak naozaj .......fuj!!!!!!
Dodo
....
....
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 5:50 pm

Re: Krásna

Poslaťod kura11 » Sob Aug 14, 2010 11:22 pm

Ako ortodoxny vlackar schvalujem zakaz lovu na rybku ci uz mrtvu alebo zivu... su to dobre pravidla, len kontrola sere na CaR revir, masari sa a chyta sa na rybku v pohode, takze kludne chytaj, ale nezabudni si dat rybku na kaprarky a dat svingre.. to ti isto nedaju vytiahnut ze co mas na konci...a ako poistku rybku nepresivaj ale napichni za usta, aby si potom aj ked obrovskou nahodou vedel argumentovat ze na kukuricku sa chytila rybka o ktorej si nemal tusenie ze tam je kedze sa svingre nepohli... potom nachytas hafo stuk, zubacov, sumcov... takto na krasne zmysla veeela ludi a veselo sa chytaju dravce tak do toho !!!!
kura11
 

Re: Krásna

Poslaťod kura11 » Sob Aug 14, 2010 11:33 pm

Dodo kazda minca ma dva strany tym ze si ho okoval trojhakmi si si ho ponechal za ucelom ulovenia dravej ryby-sumca... nepreslo by ti to ani nahodou... chlapci respektujte pravidla... ked je to raz CaR tak na vsetko, ked je tam zakaz na rybky tak je raz zakaz...
kura11
 

Re: Krásna

Poslaťod Palino1 » Ned Aug 15, 2010 10:28 am

Mentalita slovenského národa podľa mňa vo všeobecnosti (česť výnimkám) zatiaľ nedozrela na systém CHaP a ani na základnú inteligenciu vo vzťahu k prírode, rybám, lovu... Možno aj preto máme zopár pravidiel, ktoré sú pre súdne zmýšľajúceho človeka obmedzujúce alebo až absurdné. A kým ten zvyšok dozreje, možno tu už žiadna poriadna ryba nebude. Pripájam sa k jednému z príspevkov - pri každom novom pravidle sa ihneď nájde zo desať špekulácií, ako ho obísť. Keby to tak nebolo, snáď by sa časom aj tie pravidlá stali voľnejšími - nemuselo by sa totiž rátať s tým, že väčšina sa ich bude snažiť neustále obchádzať či priamo porušovať.
Palino1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 9:29 am

Re: Krásna

Poslaťod walther » Ned Aug 15, 2010 10:57 am

So všetkým čo tu píšete sa dá skoro úplne súhlasiť. Vy ste slepí? Nevidíte čo sa deje okolo nás? Tu sa rozkrádajú miliardy vraždí sa za bieleho dňa, živíme príživníkov, ktorých vláda chráni, robíte na nich a predĺžujú Vám odchod do dôchodku a Vy chcete kontrolu rybolovu :?: :lol:
Manipulujú s Vami ako s debilkami a Vás zaujíma ako kto chytá. Zachránite rybárstvo a pritom chcípnete v práci alebo Vás zakole pre 20 € spoluobčan :?: :twisted:
Kto bude dodržiavať CHaP? Cigán alebo nenažratý gadžo? To by nesmelo byť rybárstvo všeľudové, pre každé tupé hovädo :!:
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: Krásna

Poslaťod Sten » Ned Aug 15, 2010 1:41 pm

Silne slova ale bohuzial vsetko pravdive. :(
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: Krásna

Poslaťod Dodo » Ned Aug 15, 2010 3:50 pm

Bol som tam 5 dni a na rybku som nechytal..len ma mrzi ze ina sanca na uspech lovu velkeho sumca tu nieje.

Skoda...mozno raz..Lebo na Krasnej su kusy vyse 60kg...v noci to tam krasne pukalo:o)))
Dodo
....
....
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 5:50 pm

Re: Krásna

Poslaťod Dodo » Ned Aug 15, 2010 3:52 pm

Ja chodievam na Gecu,Hutne,Kechnec a tieto reviry niesu CHaP a aj napriek tomu ryby pustam.
Je to o rybarovi..ale pravidla su pravidla..niekto ich dodrziava a niejkto nie...
Dodo
....
....
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 5:50 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron