4-2700-1-1 Štrkovisko Krásna

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Krásna

Poslaťod Rotteno » Uto Júl 22, 2008 10:40 pm

Tak musíte si vybrat.... krasne sumce a ich dobra aktivita v dazdi ... alebo doma v suchu pred telkou :-D
Rotteno
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 11:39 pm

Re: Krásna

Poslaťod arsen8 » Uto Aug 05, 2008 2:29 pm

ahojte,idete niekto dnes na krásnu ? ak áno môžem sa pridať ? moje tel 0949 117 551 ak nebudem na nete ;) dík
arsen8
..
..
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 7:45 am

Re: Krásna

Poslaťod Rotteno » Sob Aug 30, 2008 12:47 pm

Ale ale .. čo sa to tu deje ... na tomto schátralom fóre ...? :D :lol:
Hoši .... do začiatku kaprárskej súťaže na našej Krásnej ostáva už len niečo vyše 2och týždňov!!!! Zaregistrovaných je už 20 teamov, voľné sú už len 2 miesta !!!! :idea: :ugeek: ;) ;) ;) ;)
Rotteno
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 11:39 pm

Re: Krásna

Poslaťod altero » Pon Sep 01, 2008 5:05 pm

bol som na krasnej 5 dni, co sa tyka ryb, resp. zaberov celkom pohodicka, ale to co sa tam deje, z toho som sklamany, pristup poniektorych "tiezrybarov" k chyt a pust je priam neuveritelny, s dalekohladom som sledoval postarsieho pana, ktory po uloveni vcelku pekneho kusu amura, hodil rybu do kufra, urychlene sa zbalil a odisiel, o 2 hodinky sa vratil a chytal dalej akoby sa nic nebolo stalo :( , upozorneny veduci RS sa na to uplne vybodol, asi som ho vyrusil pri nedelnajsom obede, ved urcite o nic neslo, jeden amur hore dole... a dennodenne...

o dalsej partii "tiezrybarov", ktora si tam vecer clnom rozvesovala pytliacky a rano zbierala ryby je uz skoda hovorit...

SPZ aut pytliackarov mam k dispozicii, pokial by niekto chcel,
co sa tyka postarsieho pana, jeho SPZ som na tu dialku nerozpoznal, ale cervenych favoritov snad na krasnu vela nechodi, takze pokial to tu cita nejaky clen RS, nech sa paci, mozte konat...

inak sa divim, ze jedna z naj vod v okoli KE, kde si myslim, by mala byt zvysena kontrola RS a nic sa nedeje, kazdy si tam robi co chce :(
Obrázok užívateľa
altero
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 2:07 pm

Re: Krásna

Poslaťod Eko » Pon Sep 01, 2008 10:39 pm

caute hosi chcel by som sa informovat ohladom dravcov na krasnej ako je to tam ..na kechneci tri noci dvaja na dravca ani nepohlo a ani kolegom vedla co som sa pytal ani cez den bolene na privlac ani stuka na plavak proste dokopy nic nebolo na kapre sa nestazujem ale nepohneval by som sa na peknu stuku alebo vecereneho zubaca ..vopred dakujem
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Krásna

Poslaťod forus » Str Sep 03, 2008 8:17 pm

sorry za prispevok k teme Kechnec tu, ale nedalo mi

Eko na Kechneci posledne dva tyzdne zubace beru.. sice padlo za dva tyzdne len 6ks v ramci jednej skupiny ludi.. ale konecne aspon daco
forus
.
.
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Máj 16, 2008 11:40 am

Re: Krásna

Poslaťod Eko » Str Sep 03, 2008 9:33 pm

forus : hmm celkom ujde na kechneci som za dva tyzdne nie ze nemal zubaca ani jedneho ja som ani len malilinke pipnutie nemal na dravca tak rozmyslam o krasnej ...mierovo kolko mali predpokladam ze pekne falatky ked je tam chyt a pust ;) ....a dakujem za odpoved
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Krásna

Poslaťod majo » Str Sep 03, 2008 10:08 pm

Je ich tam pocut v noci ked nespis tak ich aj pocujes ,naposledy sa nam aj do cerena podarilo cca 20cm,ale aspon ze su. ;)
majo
....
....
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:40 pm

Re: Krásna

Poslaťod Eko » Str Sep 03, 2008 10:18 pm

majo: noooo tak teraz velmi silno rozmyslam ci nezmenim tento vikend trasu na krasnu miesto kechneca:)..aj ked je pravda ze na kechneci take bolene skacu pred nosom ze strach:D ..ale chytit ich ..to nejako sa im nechce:)
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Krásna

Poslaťod sixpack » Ned Dec 21, 2008 6:47 pm

Ako to bude dalsi rok s Krasnou, ostava chyt&pust revirom? ... pocul som ze uz koniec ...
sixpack
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 10:35 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron