Dravce v kaprových vodách.

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod kura11 » Uto Okt 25, 2011 6:05 pm

kaporik na vlacku je skor raritka ale da sa.. min rok som chytil dvoch nasadovych na smacka... podla mna kaprik v pohode nasava poter ak je ho vela... dolezity zdroj proteinov
kura11
 

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod ste_fan » Ned Nov 13, 2011 4:20 pm

Práve som sa vrátil z rybačky. Pri vode to vyzerá ako na pretekoch, teda aspoň čo sa počtu rybárov týka, podarila sa mi uvláčiť jedna šťučka 55 cm, chce to ochladenie...
kto si neváži malú rybu - nezaslúži si veľkú
"pohoda, klídek, kapríček"
Obrázok užívateľa
ste_fan
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Uto Jún 21, 2011 7:19 pm

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod s0krates » Pia Nov 18, 2011 12:03 pm

...stojáky postupne zamrzajú...o chvíľu ostane už len Hornád.
...už len dodám, že ak niekto dokáže chytiť na Hornáde aspoň 2 pekné zubáče tak ten je u mňa
ŤAŽKÝ FRAJER :!: :)
s0krates
 

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod ste_fan » Pia Nov 18, 2011 3:22 pm

Ako je to podľa Vás s výskytom dravcov na Hornáde od mosta v Ždani smerom dole k Trstenému, chodím vláčiť najčastejšie tam, ale podarili sa len jalce.
kto si neváži malú rybu - nezaslúži si veľkú
"pohoda, klídek, kapríček"
Obrázok užívateľa
ste_fan
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Uto Jún 21, 2011 7:19 pm

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod ste_fan » Pia Nov 18, 2011 7:13 pm

Tak začínam pri moste v Ždani a idem po prúde k Maďarom :D . Tak som myslel, že kde sú prvé sľubné miesta na tejto trase, na ktorých by skočilo aj niečo iné ako jalce...
kto si neváži malú rybu - nezaslúži si veľkú
"pohoda, klídek, kapríček"
Obrázok užívateľa
ste_fan
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Uto Jún 21, 2011 7:19 pm

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod Martinbati » Pia Nov 18, 2011 7:35 pm

jalce ti niesu v tomto obdobi na chytacku dost dobre? este si vyberaj... :D
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod ste_fan » Pia Nov 18, 2011 8:05 pm

Vždy lepšie tri jalce ako žiaden zubáč :D .
kto si neváži malú rybu - nezaslúži si veľkú
"pohoda, klídek, kapríček"
Obrázok užívateľa
ste_fan
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Uto Jún 21, 2011 7:19 pm

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod s0krates » Sob Nov 19, 2011 1:40 am

ste_fan píše:Ako je to podľa Vás s výskytom dravcov na Hornáde od mosta v Ždani smerom dole k Trstenému, chodím vláčiť najčastejšie tam, ale podarili sa len jalce.


...a už si sa zamyslel, že prečo :?: ...podľa mňa vláčiš zle :!:
- nevhodná nástraha
- nevhodný spôsob
- nevhodné miesta lovu

http://www.mrk.cz/fotky.php3?id=69836
...zatiaľ som na to ešte nič nechytil, ale skús vláčiť niečim podobným a Ti garantujem, že Ti už žiadny jalec neskočí...a ak áno bude tak to bude svetový rekord! :lol:

...v tomto úseku už je to bieda ... :ryba: náne...pred 2 rokmi som poniže Ždane 2 šťuky chytil, ale odvtedy nič...cca asi 30 vychádzok ročne.
...od Nadožďa smerom k Ždani sa dá dostať autom po hrádzi a miestny to tam pravidelne prechytávajú...od Gyňova je cesta tiež a dám krk na to, že aj dnes sa tam močí pár pytiačiek s rybkami.
ALE : maličku nádej máš :)
...bol som s kámošom, keď chytil toto - http://www.mrk.cz/fotky.php3?id=69687 na najviac prechytávanom mieste a potme...keby som nevidel tak neuverím...sa tešil jak malý chlapec. :)
s0krates
 

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod orim » Sob Nov 19, 2011 3:33 am

bude mi stacit nadvazec zo silonu ked sa chystam na rybku na hornad? a ked tak aky hruby asi? chystam sa na miena, popr. zubac, zubanu takmer vylucujem zeby mi zabrala...pytam sa preto, lebo doteraz som pouzival na miena iba snuru a chcem vediet ze ked dam silon ci mi to ten zmrd neprekusne :?
orim
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 162
Registrovaný: Pon Aug 22, 2011 4:29 pm

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod Martinbati » Sob Nov 19, 2011 10:18 am

plavec píše:ste_fan - tých sľubných miest je tam veľa, popísať ich takto cez fórum to nepôjde. Skús ísť ešte nižšie od ždaňského mosta, až od výpustu nižšie. Nižšie sú celé pásma sľubné, sám ich zaregistruješ, keď k ním dôjdeš. Ale to si už musíš aj niečo odchodiť, aj ponahadzovať, aj šťastia mať ... Aj pár rybačiek naprázdno a bez záberu.
Okrem jalcov sú tam ostrieže, čuky, nejaký ten sumec, vraj aj zubáče.
Pred rokmi aj hlavátky, teraz už dlhšie nikto nechytil, resp. sa nepriznal že by chytil, takže neviem potvrdiť.

A s tými jalcami máš pravdu. Mňa osobne potešia, dokonca v lete na nich chodím aj cielene vyblázniť sa, tak na 2,3 hodinky.

ja by som si aj teraz rad zachytal jalce, ved su to bojovne ryby :) a nechce sa im z vody len tak. ale vlacit moc neviem, a na feeder neviem kde by sa dali teraz este chytat ... tam dole za mostom som nikdy ani nebol :P
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron