Dravce v kaprových vodách.

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod mraznickar » Ned Okt 16, 2011 8:40 pm

stefan dufam ze si ho pustil, bo asi zas budem mat pod stromcekom smradlaveho kapra.
mraznickar
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Apr 04, 2011 10:20 am

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod maro » Ned Okt 16, 2011 10:17 pm

plavec » Sorry, to nemala byť reakcia na teba, až teraz vidím, že som to adresoval nesprávne ... :roll:
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod orim » Pon Okt 17, 2011 8:02 pm

ste_fan >> pekny zubac...nemozes prezradit aspon system akym si ho chytil? privlac, plavak, alebo na tazko??? a rybka ziva, alebo mrtva????? 8-)
orim
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 162
Registrovaný: Pon Aug 22, 2011 4:29 pm

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod orim » Pon Okt 17, 2011 8:17 pm

mam nejaku sancu chytit na cca 17-20cm karasa stuku?? nebude mi ponarat plavak a tahat ho niekde do... :D plavak mam dost velky...len stale ked presijem mensiu rybku, tak mi po case zdochne - neviem ci ju zle presivam, alebo je hrube lanko, alebo hruba ihla a ked ju presijem, tak ju poskodim natolko ze po chvili zdochne :roll: tak preto som to stavil na karasa, ktory si myslim ze len tak nezdochne (karas je zivel :) ) ale zase sa bojim, ze bude na neho maly plavak :? resp. s akymi rybkami mate dobre skusenosti, co dobre pracuju a len tak nezdochnu???
orim
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 162
Registrovaný: Pon Aug 22, 2011 4:29 pm

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod Eko » Pon Okt 17, 2011 9:25 pm

Karas je najlepsia nastrahova rybka aka existuje na stuky a taktiez aj ostriez jednoducho to treba vediet mam nachytane celkom slusne na tento sposob lovu takze viem o com hovorim ale uz som toho nechal bolo to velmi obtiazne a miestami morbidne

Orim na 17-20cm karasy chytis aj 40cm stuku a na to aby ti neponaralo plavak su finty nie raz som karasa po 10hodinach dal dole z lanka a pustil ho do vody spat samozrejme odplaval normalne
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod Eko » Pon Okt 17, 2011 9:29 pm

Plavec - gumkace
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod orim » Uto Okt 18, 2011 12:48 am

plavec >> snazim sa co najtesnejsie popod kozu presivat - asi sa budem musiet snazit viac, mozno to chce len prax...a belicku ani nepouzivam, lebo len ju presijem a uz je mrtva :D

Eko >> ja ked som v minulosti chytal na karasy, tak jedneho som pouzil aj viac krat - dal som ho dole z hacika (väcsinou som ich prepichoval cez chrbat) dal ho do vedra a na druhy den som chytal na toho isteho, samozrejme zil ako dabel :D ...a karas je aj jedina rybka, ktora prezije uplne bez kysliku - je to zivel no :o
orim
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 162
Registrovaný: Pon Aug 22, 2011 4:29 pm

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod ste_fan » Uto Okt 18, 2011 4:58 pm

Orim - zubáč bol chytený na prívlač, na karabínke bol červený ripper manns 10 cm. Záber bol razantný, akurát keď som dvihol ripper troška nad dno a pustil, naplo šnúru, po záseku zubáč vyletel hore a vyskočil nad hladinu, normálne som si vyslel, že to je jeseter, alebo čo :lol: Chytený bol za kraj papule, dva milimetre a je mimo. Cez vídend tam preklepem dno zase...
kto si neváži malú rybu - nezaslúži si veľkú
"pohoda, klídek, kapríček"
Obrázok užívateľa
ste_fan
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 67
Registrovaný: Uto Jún 21, 2011 7:19 pm

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod orim » Štv Okt 20, 2011 1:05 pm

vcera cana, jedna stucka 50cm - potesila 8-)
orim
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 162
Registrovaný: Pon Aug 22, 2011 4:29 pm

Re: Dravce v kaprových vodách.

Poslaťod stano170 » Štv Okt 20, 2011 2:52 pm

Vcera okolo 18:30 som nahodil udice do hornadu na zive rybky. asi 15 minut zaber jak svina asi 15sek kym som dobehol a dal celovku na hlavu (tma ze som si ani pod nohy nevidel) a uz bolo neskoro. Nadvazec odkusnuty asi 30cm od hacika. Pocas navezovania lanka dalsia jazda ale z prazdnym zasekom. 19:00 zabral 35cm jalec. Potom akoby utal a ani tuk.
stano170
...
...
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Str Jún 29, 2011 2:09 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron