4-2680-1-1 Štrkovisko Kechnec

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod brandys » Pia Jún 06, 2008 5:43 pm

Toto treba nahlasiť na rybársku stráž, veď máš mobil v ryb. poriadku. Nech si s tým poradia! Keď sa vedelo pred časom súdiť za pleskáčov, tak nech robia poriadky.
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod TATTOmen » Sob Jún 07, 2008 11:52 am

laci.......nie nesom z greenpeace.aj ja si obcas vezmem rybu,ale RYBU A NIE RYBY a aj to len obcas...nikomu by som v zivote nezakazal vziat si nejaku rybu domov,ale nech to je v sulade s etikou.........ked som chodieval na kechnec,tiez sme chytavali take male kapriki,vsetky sa pustili ...obcas na kechnec este zajdem,a je mi zle ked vidim volne vo vode odhodene
zbytky tela maleho kapra,ale tam je to asi normalne...nuz co...tema je :kehnec a..........takze to tu dalej nebudem rozoberat.
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod brandys » Sob Jún 07, 2008 7:42 pm

TATOmen: Netreba brať vôbec ryby.
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod TATTOmen » Ned Jún 08, 2008 11:30 pm

brandts//////ak dostanem chut na rybu,tak si ju vezmem,horsie na tom je,ze ich nemozem konzumovat,lebo mam na ne alergiu,tak si predstav kolko ich asi vezmem do roka......som za chyt a pust,ale preco by .............a kaslem na to...
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod Laci » Pon Jún 09, 2008 10:50 am

brandys píše:TATOmen: Netreba brať vôbec ryby.



brandys: Pocuj ty si nejaky velmi mudri v tomto fore ...A rybarskemu zvazu platim za co podla teba?..Myslim ze raz za cas si zobrat ulovenu rybu je normalne...Ved uz od pradavna ludia lovili ryby pre potrebu potravy...Dnes to uz je trocha ine..ale aj tak.
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod forus » Uto Jún 10, 2008 12:07 am

ot: jj.. asi si nekupuju vsetci povolenia len kvoli tomu, aby si sli zachytat a nevziat rybu.. komu sa nepaci a nechce vidiet ako niekto berie rybu - nech ide na revir "chyt, odfot sa a pust" a nech tu nekazi naladu ostatnym rybarom,

je samozrejme, ze lovit podmierecne ryby a katovat ich na mäso je totalna blbost a taky clovek by mal byt potrestany podla platnych zakonov - to je vsak praca pre "rybarsku straz"
forus
.
.
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Máj 16, 2008 11:40 am

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod Mato » Uto Jún 10, 2008 11:59 am

forus: mas pravdu ako pises, ale ani zase brat uplne vsetky mierecne ryby nema vyznam. Kazdy rybar by mal mat urcitu sudnost a vediet kedy dost. Uz som stretol aj takych co prisli dvaja a dokedy nemali spolu 14 kg nesli prec. Nikto im nebrani zobrat si rybu, ale aby brali tolko... Vsak vsetky boli mierecne... je to naozaj o ludoch, zakon dokonaly nebude nikdy. To iste plati aj o nechavani neporiadku na sebou, rozbite flase od piva, kelimky od kostnakov, plastove flase, guce silonov... To vsetko je o ludoch a kulture...
Mato
..
..
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 9:54 pm

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod TATTOmen » Uto Jún 10, 2008 2:09 pm

tak tak mato,mas pravdu,kazdy nech si vezme ryby tolko,aby mal pre vlastnu sproterbu a nie aby sa tim aj zivil,to uz je krute pytliactvo..niekto sa vyhovara,ze treba mi dedovi,kamosovi atd..........jasne ,aj ja dam rodinnemu prislusnikovi nejaku tu ryby,ale raz a dost,ved v tescu ich maju dost, tak nech si kupia. co je vo vodach ,nech ostane pre nas ,RYBAROV.ved urcite kazdy znas {aspon vacsina} si chce vychutnat hlavne ten boj s rybou a tu atmosferu kolo celej rybacky a nie chut masa.
ale to je od temi kechnec daleko,tak zostanme pri tom kechneci...bol som v nedelu len tak poopekat a zasvetit do tajov rybarstva jedneho nadejneho mozno buduceho rybara,tak sme si slusne zachytali na plavak,ale len tie male kapriky,co boli sadene,sem tam aj nejaky pleskac v clekom slusnej forme 35-40cm
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod kura11 » Str Jún 11, 2008 8:45 pm

Jo a co je hlavne kapitalne ryby patria urcite vode, na konzum je tu kazdorocna nasada, nie trofejne kusy.... !!!!!
kura11
 

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod rybopet » Pia Jún 13, 2008 2:03 pm

Kto ste tam boli teraz,vidno nejaký dravčí ruch?
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron