4-2680-1-1 Štrkovisko Kechnec

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod jozo23pp » Pon Máj 19, 2008 6:16 pm

začinam chapet chlapi s tych vašich prispevkov cely ten kechnec fakt je to dost tažka voda ale kapre tam su ked tam chodia rybari a medzi tymi 40-50cm musia bit aj niečo večšie šak ked sa to zarybnuje tak niektore ryby sa isto nechytia a rastu dalej ja si myslim že men to stači čo ja chcem dokazat zatial.Takže tak a čo tam niekto chytil 36kg kapra? :shock: a aky je tam pristup s autom ste niečo pisali ako parkovisko a take s autom v pohode sa tam da dostat či ako?poradte
jozo23pp
..
..
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 2:32 pm
Bydlisko: Poprad

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod TATTOmen » Pon Máj 19, 2008 9:12 pm

s casti suhlasim s viacerimi z vas,kechnec bol niekedy a niecom celkom inom ako teraz...je taky zufaly,od kedy sa tam vytiahla ta 25ka,silny rybarsky tlak.pred tim som si v klude zachytal na plavacik liene 5 metrov od brehu,teraz tam o liena neviem ani zakopnut,vlastne ani tam nechodievam.....pristum je tam v pohode,ved ked tam chodi tolko rybarov tak asi aj musi...horsie to je v zlom uprsanom dlhotrvajucom obdobi.....to ze hornad vyplavil vsetky ryby je bachorka,aj ked sa nieco vypitliacilo ,tak zas nie vsetko a ani nie zdaleka tolko,zeby tam neboli kapitalne ryby.........ja keby sa mi chcelo travit nejake tie volne chvile pri vode s boilami,tak to tam s kusim ,ale viac oblubujem miesta s prekazkami,ako je cintorin,hornad,miestami geca,rezervacka atd...a racej mam plavak a feeder,preto nejak nechodievam na kechnec ,ale ryby tam su a nie malo a nie male,kto chce a nepozna to vrele odporucam,ale treba vediet par veci o kechneci a to uz neprezradim,trvalo mi to nejaky cas kym som na to prisiel,tak nech si kazdy vysliape tu cestu k uspechu sam...lovu zdar a prijemne chvile stravene na brehoch kechneca.
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod A.Monk » Uto Máj 20, 2008 5:17 pm

Pre TATTOmen: Tak z Tvojho príspevku fakt neviem,čo si mám vybrať,najskôr napíšeš,že tam nechodievaš a potom robíš machra,aký si Ty znalec Kechneca!

Inak si myslím,že toto fórum malo pôvodne asi slúžiť na to,aby sme sa podelili so svojimi skúsenosťami s lovom,také machroviny akože "viem ale nepoviem",považujem osobne za obyčajné chvastanie sa a z mojich skúseností títo ľudia vedia väčšinou prd!
A.Monk
.
.
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv Máj 15, 2008 8:27 pm

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod Jonny301 » Uto Máj 20, 2008 9:19 pm

to ze tam nechdoieva znamena ze tam chodil ;) aspon tak som to pochopil ja.a tie skusenosti, je rozdiel povedat nejake skusenosti a recept ktory povedie k zarucenemu uspechu.a kedze toto forum cita dost vela ludi a nie vsetci z nich su chyt a pust mohlo by sa stat ze sa vykatuje aj to co tam neni ;) kura ci janci, ty o tom vies svoje, ze?
Jonny301
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 9:41 pm
Bydlisko: terasa, košice

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod Grcko » Uto Máj 20, 2008 10:30 pm

Kechnec ako vsetci vravite bol pred niekolkymi rokmi naozaj skvely revir, pamatam ako sme tam chodili rano o 6tej a o 10tej rano sme isli domov s 2 kaprami, to som bol este maly zmrd ziadne boilies, ziadne C&R, len krmitko a kukuricka :) Ani si neviem predstavit ako by sa tam chytalo teraz ked sme pokrocili a o milion krokov dopredu v technike :) Toto mohlo byt pred 6timi rokmi. Odvtedy tam chodim pravidelne a Kechnec presiel viacerymi fazami. Bol aj rok kedy bol uplne mrtvy, ale zda sa mi, ze teraz sa to opat zlepsuje. Minuly rok celkom dobra sezona, tento sa zacal este krajsie. Bohuzial som nebol, ale otec bol s kamaratmi a chytili asi 6 kaprov od 69-78cm. Na kuku tam nachytas, ale ja uprednostnujem gule. Najlepsie miesta su podla mna zo severnej strany a zo strany od Hornadu ale musis vediet kde :) Ja som si takmer isty ze tam musia byt vacsie ryby, myslim ze som uz aj mal tu cest, ale bohuzial neviem to povedat so 100% istotou :)
To som ja Biggie :)
Grcko
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 10:08 am
Bydlisko: Kosice

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod A.Monk » Štv Máj 22, 2008 2:19 pm

Pre jozo23pp: Prezraď priateľu termín Tvojej rybačky na Kechneci,možno Ti viacerí prídeme drukovať a možno len s nejakým diskusným príspevkom(v tekutej forme) potešiť?!
A.Monk
.
.
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Štv Máj 15, 2008 8:27 pm

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod jozo23pp » Štv Máj 22, 2008 3:35 pm

tha ty chceš vedeit kedy idem heheh aby si mi fleka obsadil nie heheh no pošli mi tel čislo a ti zavolam že som už tam na kechneci alebo ti napišem že kedy idem do sms a tekutu formu?a niečo sa najde vo vode hehe :D :D
jozo23pp
..
..
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 2:32 pm
Bydlisko: Poprad

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod scimitar » Pon Máj 26, 2008 10:22 am

Včera som bol trochu zachytať na Kechneci. Bol podozrivo prázdny, nikde nikto. Brali len podmierečné kapríky cca 32-38 cm. Fajn zábava. Ale mal som jeden otrasný zážitok. Vedľa môjho lovného miesta vo vode asi 11 odrezaných hláv týchto mliečňakov, na brehu upečené zostatky.... Potom sa čudujeme, že vraj v Kechneci nie sú ryby, keď niektorí "killerovia" chodia takto na ryby. Keby bolo po mojom, takíto ľudia by mali dostať doživotný zákaz lovu.
scimitar
.
.
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Máj 26, 2008 10:15 am

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod TATTOmen » Štv Jún 05, 2008 11:22 pm

pre scimitar////// takyto ludia by mali doastat dozivotny trest odnatia slobody,ved ako moze niekto zabit malu nevinnu rybu,kto ma aspon trocha citu v sebe,nech sa kazdej rybe zadiva do oci a potom uciti pri srdci ,ze ta ryba je ako niekto z nas,ona rozumie nam a my jej, vyznat je lasku a co v najkratsom case ju vratit spat domov,nech plave zo sovjimi rovesnikmi................ pre A.MONK///// BRATKU,chodieval som na kechnec a dost casto a ze som ho spoznaval a dost uspesne,by ti vedeli povedat ludia co ma poznaju,ale ako som povedal,uz niesom tazky kaprar,dlhy cas chodievam vacsinou na feeder a plavak lovit kapre a na kecheneci je timto sposobom lovenia nie az tak vela prilezitosti ,tak preto tam nechodievam.zle si ma pochopil,tak to beriem a preto ti nic nevycitam a preco tajnosti?? mna to stalo vela usilia spoznat kechnec pred niekolkimi rokmi ,ked to tam zyvalo prazdnotou,tak preco hned vsetko prezradit a este ,vela ludi to tu cita,daj racepet na uspech do eteru a stane sa to co napisal scimitwar ""odrezaných hláv týchto mliečňakov""to nechcem.
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: VN Kechnec a všetko čo sa tam deje

Poslaťod Laci » Pia Jún 06, 2008 9:22 am

TATTOmen píše:pre scimitar////// takyto ludia by mali doastat dozivotny trest odnatia slobody,ved ako moze niekto zabit malu nevinnu rybu,kto ma aspon trocha citu v sebe,nech sa kazdej rybe zadiva do oci a potom uciti pri srdci ,ze ta ryba je ako niekto z nas,ona rozumie nam a my jej, vyznat je lasku a co v najkratsom case ju vratit spat domov,nech plave zo sovjimi rovesnikmi................ pre A.MONK///// BRATKU,chodieval som na kechnec a dost casto a ze som ho spoznaval a dost uspesne,by ti vedeli povedat ludia co ma poznaju,ale ako som povedal,uz niesom tazky kaprar,dlhy cas chodievam vacsinou na feeder a plavak lovit kapre a na kecheneci je timto sposobom lovenia nie az tak vela prilezitosti ,tak preto tam nechodievam.zle si ma pochopil,tak to beriem a preto ti nic nevycitam a preco tajnosti?? mna to stalo vela usilia spoznat kechnec pred niekolkimi rokmi ,ked to tam zyvalo prazdnotou,tak preco hned vsetko prezradit a este ,vela ludi to tu cita,daj racepet na uspech do eteru a stane sa to co napisal scimitwar ""odrezaných hláv týchto mliečňakov""to nechcem.


TATTOmen: Ty si z greenpeace?
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron