4-2620-1-1 Štrkovisko Čaňa - Hutné stavby

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: hutne stavby košice

Poslaťod MaRoSX » Štv Máj 15, 2008 10:06 pm

K tym hutnym stavbam sa pripajam ... vela krmiva, vela rybarov no na cintorine som widel pekne amury a aj kapre a aj nejake som pochytal ... sem tam ked je stiastie tak lien an dazdovku ... s dravcami som sa tam nejako nestretol az na jednu malu stucku ... ale co sa tyka lovu uhorov vecer na dazdovku, tak nie je o com debatovat za noc som mal asi 8 zaberov z toho 7 premenenych. Pekna vode ale su tam riasy a celkovo voda sa mi nezda nejaka najcistsia. a ked ides cez leto tak pekne pocujes diskoteku ked je v Čani :)
MaRoSX
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Štv Máj 15, 2008 9:47 pm

Re: hutne stavby košice

Poslaťod Mato » Uto Jún 03, 2008 9:06 am

No na Hutnych zacina byt vidiet dopad toho rybarskeho tlaku zo zaciatku sezony resp. od 15 maja. Kapriky uz idu poslabsie, plotice su stale aktivne, pleskace tiez. Ale co ma najviac zaraza je tam priserny bordel, na niektorych miestach, okrem ineho plno skla, pri vode aj vo vode. Zvyknem pred lovom miesto upratat, ked je tam niejaky odpad. Ale tu by som musel prist s lopatou a kukanadobou, nie s vreckom na odpad. A udicu by som mohol nechat doma, lebo na chytanie by uz nevysiel cas... Clovek si uz ani na rybach neoddychne, lebo sa citi ako na smetisku. Skoda reci...
Mato
..
..
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 9:54 pm

Re: hutne stavby košice

Poslaťod rybopet » Sob Nov 01, 2008 9:40 pm

Dnes som tam na chvíľu vybehol,mohol som hodiť do vody aj celú krabicu so všetkými nástrahami,aj tak by som o šťuku nezavadil.Kde sú potvory?
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: hutne stavby košice

Poslaťod kura11 » Sob Nov 01, 2008 11:07 pm

Rybo strata casu voda plna plevelu stuka len otvori tlamu a piesty a dalsie plevelne ryby jej sami poplavu do zaludka, neni odkazana na nase umele potvory....
kura11
 

Re: hutne stavby košice

Poslaťod rybopet » Ned Nov 02, 2008 6:21 pm

Kura-ale videl somTvoju zubatú,tá nemá plevelu?A viem podľa fotky,kde si,potom sa spýtam,či sa nemýlim.Čo vzala?
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: hutne stavby košice

Poslaťod martino5 » Str Nov 02, 2011 9:23 am

..zaujimavy ulovok sa podaril RS ,keď chytili pytliakov ,ktori lovil o 11.20h bez povolenia :shock:

http://korzar.sme.sk/c/6122022/v-cani-c ... iakov.html
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: hutne stavby košice

Poslaťod nicolas cage » Str Nov 02, 2011 7:12 pm

Bol som tam pred tyzdnom, na privlas nula bodov a okolo vody samy cierny obcania, bordelu po ****, a co som s niektorymi tak prekecol tak kazdy ostaval na noc.Ulovky nemali skoro ziadne
nicolas cage
..
..
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Júl 26, 2011 11:00 am

Predchádzajúci

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron