4-2620-1-1 Štrkovisko Čaňa - Hutné stavby

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

4-2620-1-1 Štrkovisko Čaňa - Hutné stavby

Poslaťod jozo23pp » Uto Máj 13, 2008 2:35 pm

čauko
niektory ma už budu poznat z ryby,rybky,rybičky,fora ako KURA11.chcem sa spytat na info o jazere Hutne stavky a všetko čo sa da len s nim spojit za všetko pekne podakujem :D
jozo23pp
..
..
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 2:32 pm
Bydlisko: Poprad

Re: hutne stavby košice

Poslaťod rybopet » Uto Máj 13, 2008 6:50 pm

Oprav si registráciu,ved Ty si naša Kurka a nič iné!Ostaň taký ,aký si!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: hutne stavby košice

Poslaťod kura11 » Uto Máj 13, 2008 7:40 pm

Rybopet basnik tym chcel povedat ze ja ho poznam s fora rrr je to tusim dido a nejake cislo za tym... ja som stale ja, aj budem... prava nefalsovana kurkaaa.. dido je s popradu a chysta sa na ozaj velke kapre na hutne tak chce rady... lenze ja v tom neporadim na hutnych som ece nchytal ani s feedrom a ani sa nechystam... mozna tak na hadov v noci...
kura11
 

Re: hutne stavby košice

Poslaťod jozo23pp » Uto Máj 13, 2008 8:33 pm

čauko kura ta dnes padlo definytyvum kechnec na 100% ideme tak ale nejake info by trebalo čo a jak tam a take dôležite veci ako dnu povolenka kde sa da zohnat kapre tam budu velke ked to 250ha jazierko :D takže tak som kukal fotky takže je to celkom slušne a kde sa tam da cca ist na kapre lebo na takom jazero nieje už jedno kde na kapre
jozo23pp
..
..
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 2:32 pm
Bydlisko: Poprad

Re: hutne stavby košice

Poslaťod Rotteno » Uto Máj 13, 2008 11:10 pm

Počujte kaproši ... mna zajimaju ani nie tak Hutne ale Cintorin ... a Rezervačka ....ani na Cinteri ani na Rezervačke som ešte nechytal ... tak prosim o rady ... kto tam uz lapal ze co a jak bolo .... ake dno ... ci su travy tam podmorske :-D ... ci bahno .... ci clenite dno ... a kde odporucate a preco ....Dik .... zdravi vas kapela Karpmasters :-D
Rotteno
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 11:39 pm

Re: hutne stavby košice

Poslaťod Dodo » Str Máj 14, 2008 10:33 am

K Hutnym asi tolko,Hutne s ostrovom,fajn obsadka sumcov,par ich mam z minuleho roka,Cintorin,obrovske amure,ale tazko chytatelne nakolko maju dost zeleneho pocas celeho roka,Rezervacka,mnozstvo obrov kaprov,trhaju silony,vyrovnavaju haciky ale tiez dost tazko chytatelne,prilis vela rybarov,vela krmiva vo vode...atd.."o))))
Dodo
....
....
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 5:50 pm

Re: hutne stavby košice

Poslaťod jozo23pp » Str Máj 14, 2008 10:41 am

hej a čo vraviš na kechnec?ked tak napiš mi to do tej sekcii kechnec diky ti
jozo23pp
..
..
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 2:32 pm
Bydlisko: Poprad

Re: hutne stavby košice

Poslaťod Rotteno » Str Máj 14, 2008 12:24 pm

Dik dodo ... a ak mozes hod mi tu este podrobnejsie info co sa tyka Rezervacky ... alebo na moje icq .. 300 000 420 .. nevjem ci este mas tot icq lebo nikdy niesi online 193 678 732 ...
Vjes .. chystam sa tam asi na zahajenie ... povodne som cel ist na Krasnu ... ale kedze tam bude total plnka tak sa tam vyberiem inokedy ..
Na rezervacke som este nechytal ..... ako to tam vyzera s dnom? je to bahno strk ci mix? je clenite ? su tam lavice a nerovnosti? potopene stromy a pod? A mimochodom ... tento rok uz by sa patrilo konecne spojit nejaku tu kaprovacku co myslis?
Rotteno
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 11:39 pm

Re: hutne stavby košice

Poslaťod rybopet » Str Máj 14, 2008 11:04 pm

Kura-jaj,domotal som to,jasné!Som myslel,že Ty sa ideš skrývať,lebo sa bojíš,jak sa do teba navážajú podaktorí na iných forach.Nedaj sa!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: hutne stavby košice

Poslaťod Dodo » Štv Máj 15, 2008 11:27 am

Cau Rott,
Popisem Ti rezervacku,ale este najskor, to icq plati len malo co som online:o)) nedostatok casu:o)
Rezervacka je voda ktoru ja velmi nemusim a neoblubujem,ked uz chytavam tak len okolo brehou na priebezny plavak,idu tak amure a kapriky cca 60cm a viac...na kukuricu,samozrejme par hrstky aj prihodim,dno je skor strkovite ale hlbka vody je tak cca do 2 metrov,s vynasanim velmi nerataj,ked som vynasal suchal som padla o dno,miestami az prilis mala voda,spusta plitcin,lavic s prechodom na bahienko:o)Takze radsej sa motam pod stanicou okolo brehov pri tych trstinach,ked tam budes,mozes zazriet aj amure,ktore obcucavaju okolo brehov trstiny:o)Rott,este bacha na potopene stromy,kapre vacsinou zapikuju tam a potom je to len otazka stastia:o) Bud ,alebo:o)Kaprovacku mozeme dat v JULI,nieco tu zorganizujeme dovtedy som osobne na mrtvom bode...Tak zatial.
Dodo
....
....
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 5:50 pm

Ďalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron