Náš lov

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: NÁŠ LOV

Poslaťod rybopet » Pia Máj 23, 2008 9:31 pm

nikto nič nechytil?,to ste my pekní rybári!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: NÁŠ LOV

Poslaťod lovec » Ned Máj 25, 2008 5:36 pm

Dnes taka rychlovka na Novej Cani, dve amuriky 35 cm a jeden rovnako dlhy pleskac. Chytane na rohlikovy boiles.
lovec
...
...
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 9:29 am
Bydlisko: Košice Juh

Re: NÁŠ LOV

Poslaťod rarasto » Ned Máj 25, 2008 7:33 pm

ja dnes tiež nová čaňa a feeder k tomu - strašne jemné zábery (asi to bolo tou vzdialenosťou - cez 50m som skúšal) pár pleskáčov sa podarilo, jeden pekný ťah skončil po asi pol minúte tak som to nakoniec zabalil. Nejako mi nesedel naviják ktorý som mal. Ten pôvodný som včera pri rýchlom balení kvôli dažďu na teplárni asi nechal tam (doma som ho nenašiel :o ). Tak ak ho nejaký dobrák našiel tak nech sa mi ozve. Ak nie tak mám jednu náhradnu cievku na DAM SEL 320 ak niekto chce. Len dúfam že sa neozve nálezca s tým že by sa mu zišla tá cievka :D...
rarasto
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:28 pm

Re: NÁŠ LOV

Poslaťod Mato » Pon Máj 26, 2008 8:33 am

V sobotu Cana Hutne stavby feeder, za necele 4 hodky same ploticky asi 12ks a potom 3 pleskace jeden mal peknych 45cm. Kaprik neskocil :cry: .
Mato
..
..
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 9:54 pm

Re: NÁŠ LOV

Poslaťod rybopet » Pon Máj 26, 2008 10:00 pm

rarar-a tam si ho nenašiel,alebo si ho ani nehľadal?
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: NÁŠ LOV

Poslaťod Mato » Uto Máj 27, 2008 9:08 am

Vcera opat Cana Hutne st. asi dva a pol hodiny feeder, teraz uz kaprik skocil 50cm. Potom som pri nahadzovani utrhol krmitko a aj spicka sla do vody... zrejme sa urobil uzlik a nevsimol som si... tak keby niekto vytiahol spicku nech sa ohlasi ;) .
Mato
..
..
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 9:54 pm

Re: NÁŠ LOV

Poslaťod rybopet » Str Máj 28, 2008 4:46 pm

Včera katenačo na Hornáde,to sa Vám pekne rybky chytajú,ked sa nasádzajú,čo?Podvečer som aj ja vybehol,už sa stmievalo a zmrákalo od búrkových mrakov,za pol hodky 5 záberov,traja ušli,dvaja šli do UL,šla gumenná rybka .Stále som sa ale díval nad seba a počítal:Záblesk,jeden ,dva,tri,štyri,päť,rrrrrrrrrrrrrrrbuchbzzzzrkkg!!Päť krát 330metrov za sekundu je odomňa ešte 1,6 km.Zábles,jeden,dva:rrrrrrrrrrrrrrrdžbúúchrafffffffffffffdžžžžžžžžžžžžž!Už len 600metrov.v momente zbalené veci a útek do auta.A vtom to prišlo,jedna biela stena,tvorená obrovskými prúdmi vody a vetrom.Tí,ktorí to nestihli,sušia sa dodnes.Aj admin tohto webu!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: NÁŠ LOV

Poslaťod rarasto » Štv Máj 29, 2008 6:57 pm

rybopet - bol som sa tam v pondelok doobedu pozrieť nakoľko som mal cestu okolo, no nič... Čo už nevadí, horšie veci sa stávajú,aj ked sa mi nechce veľmi behať po obchodoch zase a vyberať... Mám doma 30ku ale ten je už kusa veľký na mna a na môj štýl lovu mám pocit... ale tak ked už nič iné, pokiaľ nevyberiem niečo menšie, musí byť aj ten dobrý...,)
rarasto
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:28 pm

Re: NÁŠ LOV

Poslaťod Martino » Štv Máj 29, 2008 10:51 pm

som si dnes kupil hračku na ,,ryby,, tak keby ste pri vode videli rybara -blazna-modelara tak to som ja :lol: :lol:

http://www.ik33.websnadno.cz/
Martino
.
.
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Str Máj 14, 2008 12:59 pm

Re: NÁŠ LOV

Poslaťod scimitar » Pia Máj 30, 2008 9:09 am

hmm...aj ja som nad takym niecim uvazoval.....ale zdalo sa mi to moc drahe....
kolko si za to vycaloval?, robi to ten chlapik na objednavku?
dik za odpoved
scimitar
.
.
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Máj 26, 2008 10:15 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

cron