Náš lov

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Náš lov

Poslaťod mraznickar » Uto Apr 17, 2012 8:36 pm

djnasty píše:kazdu gulu mozes dat aj na hacik aj na krmenie akurat nadipovane gule do vody hadzat na krmenie nebudes a u lastie si vies kupit 0.8kg v sacku dajme tomu na krmenie a k tomu sa da kupit aj nadipovane gule za nejakych 5 eur a co sa tyka tandem baits nemam dobre skusenosti osobne si myslim ze ked kupis lastiu v tej kategorii spravis lepsie


Presne tak ako píše djnasty, gule si môžeš zavesiť na háčik a chytať na kolbasu......myslím tu od lastie tú frankfurtskú či aká to je
mraznickar
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Apr 04, 2011 10:20 am

Re: Náš lov

Poslaťod Orbito » Uto Apr 17, 2012 9:06 pm

ok tak dakujem za rady :) uvidim co a jak :) podla toho kde co budu mať aj lebo z netu sa mi to nechce objednavať :P
Orbito
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pon Máj 23, 2011 2:03 pm

Re: Náš lov

Poslaťod XpeterX » Uto Apr 17, 2012 11:21 pm

inak elektrospotrebis uhadol moju oblubenu prichut, frankfurtska. Super to vonia, mali sme minulu sezonu s kamosom vecer na geci ked sme vytiahli od 18:00 do 6:00 cca 8 kaprov od 50 - cca 70cm. Perfektna rybacka, clovek sa ani nevyspal :D ale samozrejme mali sme aj stastie na dobry flek, rybky boli hladne a mozno im smakovala klobasa :)
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Náš lov

Poslaťod Martinbati » Uto Apr 17, 2012 11:36 pm

na geci som pocul niekde ze cez zimu zdochnu vsetky riasy, vies o tom nieco?
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Náš lov

Poslaťod mraznickar » Str Apr 18, 2012 7:25 am

všetky určite nie, toho roku som chytal v marci na geči a na miestach kde sa v jeseni nedalo pomaly chytať pre tie riasy som teraz ťahal iba také malé bundže. Určite je ich menej, niesú také napučneté ako v lete ale nevyhynuli.
mraznickar
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Apr 04, 2011 10:20 am

Re: Náš lov

Poslaťod XpeterX » Str Apr 18, 2012 1:19 pm

Napucate :D Nic neboj v lete budu take napucate ze budes musiet ist ich zdolat z clna... Geca nebude moj oblubeny revir tuto sezonu. Blby pristup, plno kemperov na tyzdnovkach :) , sama riasa a ryby beru aj inkde
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Náš lov

Poslaťod mraznickar » Str Apr 18, 2012 6:44 pm

Osobne geču neznášam, ale keď si sčítam počet návštev jednotlivých revírov na konci roka tak vždycky mám najviac na geči. Neviem, ale to jazero ma niečím priťahuje.
mraznickar
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Apr 04, 2011 10:20 am

Re: Náš lov

Poslaťod bum1 » Ned Apr 29, 2012 11:09 pm

tak ako?? , do otvorenia kaprarskej sezony je už len kúsok, síce začiatok výchadza niekedy na utorok cez týžden,ale kam sa vyberiete na víkend?
bum1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Pon Aug 03, 2009 9:19 am
Bydlisko: Košice

Re: Náš lov

Poslaťod Martinbati » Pon Máj 14, 2012 2:48 pm

takze pani, zajtra to zacne :rybar2: kde budete zahajovat? :)
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Náš lov

Poslaťod mraznickar » Pon Máj 14, 2012 3:19 pm

Zahájim to na Geči zakrmovaním mydlami pri bojkach karavanistov, ktorý si prisvojili blatnu spicu. Inak ked tu bude nove vedenie tak by trebalo porozmyslat o navrhu na maximalny pocet dni pre karavan pri vode na jednom mieste , aby sa nestalo to co kazdy rok sa deje na nasich vodach, ze sa tam zaparkuju policajti s dochodcami s autobusmi a karavanmi a obsadia to az do jesene.
mraznickar
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 60
Registrovaný: Pon Apr 04, 2011 10:20 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron