Náš lov

Kaprové revíry MsO SRZ Košice, revíry Rady SRZ Žilina a ostatných organizácií SRZ.

Re: Náš lov

Poslaťod jozef » Pia Apr 13, 2012 11:38 pm

mraznickar píše:
Orbito píše:zdravim chlapci potreboval by som od vas nejake rady ohladom boiles na nasich miestnych vodach :) s boiles by som chcel zacat chytat az tento rok a neviem ake prichute po pripade znacky by som mal vybrat ... Skuste mi nieco poradit na co chytate aj vy a finguje to :) dakujem


To aké gule namočiť do vody ti nikto nepovie. Každý ma svoje vlastné gule ktoré močí vo vode. Namoč toho roku aj ty svoje gule a uvidíš či ti niečo na nich zatiahne. Hlavne nezabudni že pri love na koule musíš mať dlhšie namočené gule vo vode ako si bol doteraz zvyknutý. Malá rada na záver: Skúšaj močiť aj iné gule, nie len tie svoje. Keď príde kolega so svojimi guľami tak nech namočí aj on svoje a uvidíte na ktoré budú brať lepšie.


Trefne,: ako keby mi to z gulí vybral.
Obrázok užívateľa
jozef
..
..
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Ned Apr 04, 2010 12:26 am

Re: Náš lov

Poslaťod Orbito » Sob Apr 14, 2012 1:38 am

Určite rozpravame obaja o rybolove ?? :D :D :D .... tvoje znie skor ako nieco ine ... :D ale ok asi mas pravdu ale neviete mi ani aspon povedať ktore by som urcite nemal použivať , na ktore se proste nic nechytili :P proste take ktore sa aspon absolutne nedaju pouziť u nas ?
Orbito
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pon Máj 23, 2011 2:03 pm

Re: Náš lov

Poslaťod XpeterX » Pon Apr 16, 2012 8:41 am

Ja mam jedne oblubene a zaznamenal som uspech ale nemozem ti preyradit znacku a prichut :D
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Náš lov

Poslaťod Orbito » Pon Apr 16, 2012 9:39 am

tak to ti dakujem za radu :D
Orbito
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pon Máj 23, 2011 2:03 pm

Re: Náš lov

Poslaťod Palino1 » Pon Apr 16, 2012 9:41 am

Tie, o ktorých písali chlapci, tento rok veľmi nešli... :D Ale skús skočiť do nejakej predajne, ktoré sa najviac predávajú.
Palino1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 9:29 am

Re: Náš lov

Poslaťod Orbito » Pon Apr 16, 2012 10:23 am

noo aj tak sa da :) vies len proste nechcem len tak prist do obchodu a kupit nejaku nefunkcnu drahu blbost podla toho ze mi to zni dobre :/ ... Preto som chcel nejake odporucania :P
Orbito
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pon Máj 23, 2011 2:03 pm

Re: Náš lov

Poslaťod Sten » Pon Apr 16, 2012 11:18 am

Ja chytam zasadne musla - broskyna . A celkom im Kaporom aj chuti . :) Hlavne zjari a na jesen . No chce to vela skusat a sam prides kde je co najlepsie . :) Lovu zdar.
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: Náš lov

Poslaťod djnasty » Pon Apr 16, 2012 11:55 pm

ahoj ak zacinas s boiles tak zacni kupovat lastiu tou nic nepokazis pretoze 0.8kg stoji okolo 6.50 a potom su uz drahsie gule ale tam pocitaj nad 12 eur 1kg pokial neches vyrabat gule doma preto sa ti radsej oplati kupit lastiacke gule chuti je dostatok a pri vybere sa riad zaciatocnickou taktikou studena voda koreniste a masove aromy tepla voda miesane a ovocne aromy nieje to vzdy pravidlo stastie je LÁSKA vec :)
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

Re: Náš lov

Poslaťod Orbito » Uto Apr 17, 2012 1:14 pm

ok aj to je dobre ale ja som skor rozmyslal ze kupim Impact TandemBaist co myslis ? ties nie zle na zaciatok co ? :) no nic nepokazim ale dufam ze aj nieco chytim zasa :) aby bolo jasno ja nemienim zatial chytať nejake kaprie obri ale aspon tak do 70cm ... to mi uplne staci :) ... taze tie boiles su dobre aj pod hacik hej nie len ako krmivo ? ... mas to aj odskusane ?? dakujem :)
Orbito
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Pon Máj 23, 2011 2:03 pm

Re: Náš lov

Poslaťod djnasty » Uto Apr 17, 2012 7:43 pm

kazdu gulu mozes dat aj na hacik aj na krmenie akurat nadipovane gule do vody hadzat na krmenie nebudes a u lastie si vies kupit 0.8kg v sacku dajme tomu na krmenie a k tomu sa da kupit aj nadipovane gule za nejakych 5 eur a co sa tyka tandem baits nemam dobre skusenosti osobne si myslim ze ked kupis lastiu v tej kategorii spravis lepsie
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kaprové revíry

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron