Pstruhoví revír

Archív starých diskusií

Re: Pstruhoví revír

Poslaťod kura11 » Sob Aug 29, 2009 10:44 pm

Oldo no v poslednej dobe aj ja na pstruhovke chytavam vselico mozne len nie pstruhy :-))) ale aspon daco... inak pekna mrena, urcite pekne bojovala a potesila...
kura11
 

Re: Pstruhoví revír

Poslaťod walther » Ned Aug 30, 2009 8:38 pm

Bol to pekný lov. :) Prút Pezon a Michel 1,8m 2-7g a vlasec 0,16. Ale Crocodille vlasec a palička ju zvládli. :twisted:
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: Pstruhoví revír

Poslaťod kura11 » Ned Aug 30, 2009 10:23 pm

Oldo tak to musela byt paradicka na takuto zostavu, prutik musi byt krasny na zdolavanie ryby... take ja rad na pstruzky... No dakedy aby sme zasli na pstruhovecku naj oprobujem...
kura11
 

Re: Pstruhoví revír

Poslaťod leuska » Pon Sep 07, 2009 9:01 am

dnes sa zarybnuju pstruhové revíry, PRE KOHO KED TO NENI NAVEBE
leuska
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Sep 07, 2009 8:58 am

Re: Pstruhoví revír

Poslaťod DAJHAK » Pon Sep 07, 2009 2:41 pm

Je to v hospodárskej sekcii, uź dávnejšie.Ináč ten starosta čo založil tento topic : Pstruhoví(ý) revír musí byť inteligent na úrovni keď neovláda ani základnú gramatiku kde tvrdky až bijú do očí .
Je hrozné keď sa športovci ožierajú,je však úžasné keď my alkoholici športujeme.
Toľko som čítal o škodlivých účinkoch alkoholu a cigariet že som sa rozhodol že prestanem čítať.
Obrázok užívateľa
DAJHAK
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Str Máj 14, 2008 6:19 pm

Re: Pstruhoví revír

Poslaťod walther » Pon Sep 07, 2009 7:38 pm

Žiaľ, dnes to už je pravidlom! Otrasným. Čím ďalej tým viac ich končí vysoké školy. Pozrite sa na Mikolaja a "Je to jasné" :oops:
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: Pstruhoví revír

Poslaťod kura11 » Pon Sep 07, 2009 11:29 pm

walther, co je skola??? mozes mat skoly, tituli a mozes byt hlupak, niekto nema skolu , titul a je sikovny, zial dneska potrebujes ten papier aby si bol uspesny aj ked si tupec... uz len sikovny nestaci...
kura11
 

Re: Pstruhoví revír

Poslaťod IG0R » Ned Máj 08, 2011 9:48 pm

DAJHAK píše:Je to v hospodárskej sekcii, uź dávnejšie.Ináč ten starosta čo založil tento topic : Pstruhoví(ý) revír musí byť inteligent na úrovni keď neovláda ani základnú gramatiku kde tvrdky až bijú do očí .

Ten starosta nie je Slovak, cize mierne zavahanie v slovenskej gramatike mozme tolerovat. Osobne ho poznam a je to sikovny a zodpovedny starosta. V Cizaticiach nie je ani jeden cigan, ale pytliacit mozu aj ini, myslim si ze je dobry napad udrzba a zarybnenie toho potoka. Urcite tam par krat skusim stastie.
Keby podobna iniciativa vysla aj z Keceroviec a Boliarova. Olsava v tomto useku je v katastrofalnom stave. Neskutocne vela bordelu, viac smeti ako zelene a pritom tak krasna voda. Ale chodia tam aj cigani so sakmi. Radsej by mohli vypratat brehy od smeti v ramci aktivacnych prac.
IG0R
 

Re: Pstruhoví revír

Poslaťod Eko » Ned Máj 08, 2011 11:25 pm

IGOR - celkom ma to bavi ako tu reagujete na 3rocne prispevky :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Pstruhoví revír

Poslaťod maro » Pon Máj 09, 2011 8:24 am

Eko » Síce s trojročným oneskorením, ale aspoň príspevok k veci. Ak sa chcem zastať niekoho, koho poznám, nikdy nie je neskoro ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron