Zahájenie PS 2009

Archív starých diskusií

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod Laci » Pia Mar 27, 2009 2:51 pm

Ok ja pojdem na 100% ;)
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod rybopet » Štv Apr 09, 2009 8:30 pm

Sadili už?
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod Abyss » Štv Apr 09, 2009 10:23 pm

boha vo stvrtok mam akurat cvika a este k tomu aj zaaaapocet :( . inac mozete ma uvidiet na vyrovnavacke od cca 12:00
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod walther » Ned Apr 12, 2009 11:39 am

Ešte len budú. 8-)
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod MaRoSX » Ned Apr 12, 2009 3:29 pm

a ste si istí ? :) ... ja som počul niečo také, že v danej sádke bola karanténa na základe nevhodnej vody ... takže je otázne kedy nasadia ... neviem čo je na tom pravdy ...
MaRoSX
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Štv Máj 15, 2008 9:47 pm

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod kura11 » Pon Apr 13, 2009 11:56 am

tak vyzera ze hornad bude trocha vyssi, tak mucharku nechavam doma... stale rovnako tecie... len aby este nestupol...
kura11
 

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod arsen8 » Štv Apr 16, 2009 5:19 pm

nooo ? nikde nikto nic ? piste , na ryby pojdem az v pondelok najskor :evil: tak nech mozem aspon zavidiet vase ulovky :)
arsen8
..
..
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 7:45 am

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod Palino1 » Štv Apr 16, 2009 5:45 pm

Do 7:00 na vyrovnávačke splnený plán, ale voda o niekoľko metrov nižšia, ako obvykle, a stále klesala. Asi aj preto o niečo nižšia aktivita rýb, než po iné roky. Chôdza po šmykľavých kameňoch občas hraničila s riskovaním vlastného zdravia, no zachytať sa dalo dobre a počasíčko vyšlo 100%.
Palino1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 9:29 am

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod brandys » Štv Apr 16, 2009 6:02 pm

Tak ja napíšem prvý, ostatní sú asi ešte pri vode.
Takže u mňa začiatok o šiestej klasicky na Bukovci. Tam som drel v lese a nič. Krásny čas, s tým som sa celý čas uspokojoval ale kde nič tu nič. Asi po dva a pol hod. sme sa s kamarátom pobalili, že ideme na Vyrovnávačku. Keď sme prichádzali ku rampe, nedalo mi a ešte sme zastali v zátočinke kde sa ide cez tie kriaky ku vode. Kedysi som tam chodieval s veľkým úspechom, no v poslednom čase ma to stále ťahá do lesa, lebo tam tak nefúka. Slnko už bolo vysoko a to bolo hneď poznať aj na aktivite. Voda bola krásne zeleno-modrá, ideál. Konečne som dostal poriadny záber, krásne sme si tam zachytali ešte takú hodinku. Veľmi pekné kúsky. Boli by sme ešte ostali ale chceli sme stihnúť aj schopnú dobu na Ružíne.
Keď sme prišli do Starej m., samá skepsa, hovorím čo tu prišli všetci iba chlastať. Kým sa na nás dostalo, stihol som vybaviť zopár prac. telefonátov a to bol predo mnou iba jeden zákazník. Posilnený jedným oroseným, hor sa na VVN. Bolo už fajne horúco pred obedom, nikdy som na VVN poriadne nezachytal, no dnes sa to zmenilo. Chytil som si za hod a pol. svoj denný limit, pekné statné dúhačiky. Takže na Hornád som si nenechal rezervu, keďže voda bola dosť čistá a veľmi som jej neveril.
Takže toľko ja. Ahojte. :P
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod brpa » Štv Apr 16, 2009 6:57 pm

Tak prvý deň za mnou,
Dnes síce iba s 1/2 rybkou,ale vôbec mi to nevadííí :)
Ale pekne poporiadku.
Ako prvé sme boli vyskúšať na vyrovnávačke, ja som tam nechytil síce nič,ale kamarát chytil dúhaka pekného,okolo 35 cm,samozrejme pustený späť do svojho živlu.
Neskôr sme sa presunuli na Hornád, priamo pod vyrovnávačku a postupne sme prechytávali až k Malej Lodine (?) tuším,tá druhá v poradí čo je bližšie ku KE.
Na Hornáde prišlo to 1/2 ryby, mal som už potočáka krásneho,mohol mať aj okolo 40 cm,takmer vonku,ale presne pri brehu spadol ;) nič sa nedeje aj tak by bol vrátený vode...
Ja som síce teda žiadnu rybu von nevytiahol,ale bol to krásny deň, poobede bolo už aj ticho,pohoda,slniečko svietilo 8-)
...bohužiaľ však tento krásny výlet (ako vždy) niečo naštrbilo...
ako veľký zástanca chyť a pusť,keď som bol svedkom tohoto,tak mi bolo takmer až do plaču...
Obrázok
Krásna šťuka,ikernačka... čerstvo ulovená... 98Cm....
Obrázok
z jednej strany bola už aj načatá,niekto ju začal čistiť od šupín,no potom si to rozmyslel a odišiel,samozrejme šťuku nechal tak.
áno,viem,ak na pstruhovom revíri chytíte šťuku alebo zubáča,tak musí ísť von,lebo je vlastne škodcom... ale toto je trošku moc :cry:
[img=http://img9.imageshack.us/img9/1152/p1010001nze.th.jpg]
brpa
.
.
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Ned Nov 09, 2008 8:47 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron