Zahájenie PS 2009

Archív starých diskusií

Zahájenie PS 2009

Poslaťod Laci » Uto Mar 17, 2009 9:52 am

Nazdar chlapi, No o mesiac to mame tu tak uz by sa pomali trebalo zacat pripravovat tak by ste sa mohli pochvalit ako ste na tom a co noveho chystate tohto roku na pstruhy. Inak bol som v sobotu vo V. Lodine s kamosom sa trocha prevetrat, skontrolovat ci maju dobre pivo u starej mamky a poobzerat ci sa cez zimu nieco zmenilo. Okolo 17:30 bolo vidno celkom peknu aktivitu pstruhov na tuto dobu ale skor pri krajoch lebo bol trocha vacsi prietok. Inak pod cestnym mostom nieco dost velke zalovilo ale netrufam si tipnut co lebo som to celkom dobre nevidel. No neviem jak vy ale ja sa na tuto sezonu uz strasne tesim :) :mrgreen:
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod werter » Uto Mar 17, 2009 7:57 pm

Ja už striham meter ako na vojne, naviazal som asi 100 mušiek prevážne na mokro. Musim povedať, že zima je strašne dlhá a sezóna krátka. Trebalo by niečo vyhútať, ako to zmeniť. Loviť sa dá kľudne do konca októbra a možno aj v novembri, len by trebalo poznať aj miesta na kaprovom hornáde. Ak vie niekto poradiť, tak nech napíše. Teraz je to momentálne neaktuálne, ale jeseň príde zas a čo potom. Pítaš sa na spôsob lovu, je mi ťažko odpovedať, lebo muškárim iba tri roky, ale minulého roku lov na sucho bol veľmi slaby. Toho roku chcem viacej skúsiť na mokro, lebo vlani kto lovil na mokro chytal viac. Nepotrebujem plniť mrazák, ale zachytať si a pustiť.
werter
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Mar 15, 2009 8:11 pm

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod Thommaso » Uto Mar 17, 2009 9:11 pm

Vitaj werter medzi nami, muskarmi. Na tvojom mieste si okrem pstruhovej povolenky kupim aj lipnovu zvazovu...ked si chces zachytat. Tam sa da lapat do konca roka.
Co sa tyka kaproveho hornadu, nie je to ziadny zazrak
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod kura11 » Str Mar 18, 2009 7:45 am

No aj som bol vcera oskusat nove prsaciky, poriadne som sa naobliekal a pohodka bol som asi 2 hodinky na MP hornade... na muchy nic ale na strimra som mal pekny zaber ale po chvili sa to strepalo... bol to asi pstruzik... potom som este stihol kupit lipnovu povolenku :-)))
kura11
 

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod Thommaso » Str Mar 18, 2009 8:44 am

kura, dobre su? nesu velmi velke? Inak, pekne pekne ;)
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod Laci » Str Mar 18, 2009 10:21 am

werter ja muskarim uz skoro 5 rokov co tiez nieje nic moc ale ja som skor zastanca suhej muchy...Ale ked uz fakt nic nejde na sucho tak len tak provizorne kedze pouzivam plavajucu snuru skusam nymfy. Na MP hornade su celkom pekne miesta smerom z Kysaku do trebejova. Len je tam na niektorych miestach dost blby pristup...Aspon bol ked som tam bol naposledy. Ale daju sa tam chytit krasne a velke pstruhy. Sice ich tam nieje az tak moc ako na PV ale su krajsie aspon podla mna. ;)
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod Laci » Str Mar 18, 2009 10:22 am

INAK CHLAPI KDE SA CHYSTATE NA ZAHAJENIE??? :?:
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod kura11 » Str Mar 18, 2009 2:40 pm

Tomi no mechovy strih ale na brodenie budu okej, na modnu prehliadku sa v nich nechystam a da sa do nich dobre naobliekat... mal som dva CG cka a jedne nohavice od DOCa v nich.. a v pohode... neboli nic namahane takze do chladnejsieho pocasia na lipniky v oktobry, novembry sa bude dat... Ja zahajim asi na Hornade...
kura11
 

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod martin1973 » Str Mar 18, 2009 8:39 pm

VN Jaklovce
martin1973
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:36 pm

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod werter » Str Mar 18, 2009 9:57 pm

Ja pôjdem asi na BUKOVEC, aj keď raz by som chcel isť na VVN Ružín, ale tradícia akosi nedovolí. :D :D :D
Lov na sucho je krajší, lebo tam má človek kontakt s rybou, ale keď raz neijdu, tak neidu a ja sa prispôsobujem.
Raz ročne idem na Poprad na lipne, ale čas a vdialenosť viac nedovoľujú. Keby sa našla partia a išlo by sa na striečku autami, tak by som sa pridal. Skúste sa pridať.
werter
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Mar 15, 2009 8:11 pm

Ďalší

Späť na Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron