Zahájenie PS 2009

Archív starých diskusií

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod Sten » Pia Apr 09, 2010 8:14 am

Hostovacku mozes kupit priamo v Namestove v rybarskom dome. Ale neporadim ti ze kde presne lebo ja mam na to lidi. Prepac :)
Chodievam tam casto na sluzobky , tak oni mi to tam vzdy vybavia.
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod Sten » Pia Apr 09, 2010 8:20 am

Pri Tapesove je to dobre ale este lepsie je to pri tych zregulovanych usekoch, ktore teraz reguluju alebo este lepsie tazia.Su tam zaujimave miesta.A miestami mozes chytat aj z auta ak chces :)
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod Sten » Pia Apr 09, 2010 8:39 am

Pani, kto by mi vedel poradit ako je to na Olsave pstruhovej. Aspon podla vypisov ( je to na Mso SRZ KE ) tam chodi len velmi malo ludi. Casto chodievam ku Kecerovciam, Opina a pod. Tym krajom preteka Olsava. Pozna to tam niekto?
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod maro » Pia Apr 09, 2010 2:07 pm

Ozaj, toto by aj mna celkom zaujimalo, tiez chodim do tychto koncin posledne obdobie dost casto. Olsava v Opinej vyzera pekne, taka mala voda s prirodzenymi brehmi. Ale ked vidim to mnozstvo ciganov v okoli, mam trochu obavu o rybiu obsadku. Pri Kecerovciach by som asi na ryby nesiel. Ak tam niekto rybarcite, podelte sa o skusenosti. Ja tam tento rok par krat pojdem.
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod kura11 » Pia Apr 09, 2010 3:19 pm

kde su romale neni ryba, vcera som bol na olsave ale v niznej mysli, polamal som cigansky amatersky sak co mali urobeny... vobec tam uz nie su jalce... vsetko vyzeru, pametam ked som zacinal s vlackou a objavil som olsavu to bolo nebo a dudy, co hod to jalec, teraz??? ziadne jalce... sem tam clovek natrafi na plosku... s tymi uselki pri bidovciach, kecerovciach a pod. to bude podobne... skuste ale skoda chdit... potom napiste co a jak bolo som velmi zvedavy... raz som bol pri bidovciach ale strasna muka... celi den maju morgosi na to vymyslat kde co pobrat, jak zarobit, co zozrat... a za osadou hned potok ta co myslite... oni vedia jak na to...
kura11
 

Re: Zahájenie PS 2009

Poslaťod Sten » Pia Apr 09, 2010 4:31 pm

to je pravda, ale ja aj tak skusim a potom Vam poviem ako to dopadlo. Lovu zdar
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Predchádzajúci

Späť na Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron