Zahájenie PS 2011

Archív starých diskusií

Re: Zahájenie PS 2011

Poslaťod Petersko » Str Apr 20, 2011 10:30 pm

Slabo na zahájenie? Čudujem sa, asi len chlapi nepíšu... V sobotu na Hornáde vyšlo 17, brat 13 a ako som tak pozeral dookola aj iní poťahali. Všetko násadové duháky (akoby ich jedna mater mala), až na dva menšie potočné a ostrieža. Vyšli na rotačky, gumy a vobleriky. Ja tie násadové duháky veľmi nemusím, sú ako teliatka...skočia na všetko, teda aspoň v čase zahájenia. No ale po zime aj tie samozrejme dobre padli... V nedeľu bolo proti sobote poslabšie, 5 záberov, 3 vyšli z toho 2 dúhové a 1 potočný. Len neviem či to bolo tým že som bol v inom úseku Hornádu kde ich bolo menej, alebo sa v sobotu vyťahalo a popichalo pomaly všetko...málokto púšťal späť. Zajtra skúsim na to najmenšie a najjemnejšie čo mám, Hornád je nepríjemne nízky a priezračný, uvidím čo to dá.
Petersko
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Apr 20, 2011 9:59 pm

Re: Zahájenie PS 2011

Poslaťod PEPO » Str Apr 20, 2011 10:33 pm

Cronicle píše:V Tescu majú celkom pekné pstruhy a kopisto..Keď neberú, treba zájsť tam..A myslím, že netreba ani povolenku, stačí potom za ulovené pstruhy zaplatiť :D


Takže už viem kde sa nacHádzaju násady určené pre Bukovec, Hornad a osttatné pstruhové vody. :D
PEPO
..
..
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Štv Apr 14, 2011 10:00 pm

Re: Zahájenie PS 2011

Poslaťod kura11 » Str Apr 20, 2011 11:31 pm

*Petersko, malokto pustal to mas pravdu... vecina ludi sa chova asi tak aby ulovok neusiel... a ak odchytam 4 kusy padam domov... ja som za dva dni chytil 45 pstruhov a skantril som ich 5... 3 sli domov a dva sa zjedli na chate... s celou partiou sme popichali a pustili cez 100 duhakov, zial tie hlupane su natolko primitivne ze hodku a mozna ani tolko nie po uloveni sa chytia zasa... :( dneska som bol kusok na bukaci a na hradzi mrte rybarov a ziadne ryby... za 4 dni su vonku... toto je nasa realita, hobby,rybacka... :oops: toto je slovenske rybarstvo... aby som ja chytil viac ako sused... H.N.U.S dokial toto to bude budem chytat viac ako sused podomnou!!!" rybari cakaju ako hladne psy na na nasadu hlupej ryby... bez nej su strateny... :!:
kura11
 

Re: Zahájenie PS 2011

Poslaťod brandys » Štv Apr 21, 2011 9:33 pm

Ahojte, nechcem sa tu konkrétne nikoho dotknúť, ale popichať 100 pstruhov = zlý pocit z rybačky. Trápenie rýb, tu nebstojí absolutne nejaká mudrosť o športovom rybárstve chyť a pusť, to je tak isto ako kántriť ryby. Keď berú, alebo neberú som rád, že mám šťastie na zopár chytených rýb, ale toto...podľa seba súdim teba!
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: Zahájenie PS 2011

Poslaťod rybopet » Pia Apr 22, 2011 4:23 pm

Brand-napísal 100 s celou partiou...Bolo ich v partii 27, takže nie je to nič moc! :lol:
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Zahájenie PS 2011

Poslaťod kura11 » Pia Apr 22, 2011 8:06 pm

Brand ak je dobry den a ryby beru snad nepojdem domov za hodku aby som ich nepichal... ak idu picham co najviac :-))
kura11
 

Re: Zahájenie PS 2011

Poslaťod walther » Sob Apr 23, 2011 1:28 pm

Rybopet,
ďakujem za upresnenie k množstvu ulovených rýb a počtu rybárov v partii, už som sa bál, že aj tu premietajú Šeherezádu :!: ;)
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: Zahájenie PS 2011

Poslaťod brandys » Sob Apr 23, 2011 8:11 pm

kura 11. No tak na toto môžem povedať iba tolko "keď še darí ta kradnem, keľo še dá, co najvecej..", len potom tu netrep nejaké rybárske mravnosti. Ja zmýšlam úplne ináč, v rybolove hľadám celý život niečo iné ako Ty s tou Tvojou partiou.
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: Zahájenie PS 2011

Poslaťod Eko » Sob Apr 23, 2011 10:59 pm

Brandys - ja osobne vobec netusim na co narazas hladam v tom nejaky zmysel ale nikde nic .. ked je raz nejaka partia tak polke sa povie ostante doma lebo sa ryby popichaju ci jak :?: , alebo ked beru rybky tak udicu ''polamem'' na kolene sadnem na breh, prestanem chytat, lebo nechcem pichat ryby ?. :lol: :lol: fakt nic v zlom mozno som ta nepochopil ale inak si ma dostal...pripadne skus napisat co konkretne hladas lebo urcite nie som sam ktory tomu abolsutne nerozumie co chcel basnik povedat (napisat) ;)
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Zahájenie PS 2011

Poslaťod Kolac » Sob Apr 23, 2011 11:38 pm

brandys no ja si idem na ryby oddychnut, vyvetrat hlavu, prejst sa kolo vodi, pohadzat nastrahu do vodi, pekne si zabrodit, a sem tam aj daco chytit.... ale male co zobereim domov vacsinov to pustim, nechce sa mi tolko pytvat..., takze rybky mozu kludne plavat dalej bez akychkolvek problemov. :ugeek:
Kolac
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:25 pm
Bydlisko: Kosice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron