Veľké duháky na Vyrovnávačke

Archív starých diskusií

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod XpeterX » Ned Mar 07, 2010 10:07 pm

Jozi ja som na dedinkach mal vybratu povolenku v sezone hmm 2007 alebo 08 ani nepamatam. Poznam to tam dobre, mal som tu cest vidiet vo velmi cistej vode 2 stuky spolu sa vyhrievali na slniecku a mali mozno 80-90cm obe. Ale boli nadherne, skoda reci. To miesto je na tej strane ako je zeleznicna trat. Konkretne uz v tej zatoke ako na zaciatku chovali pstruhy... Akurat sa tam zacina take zelezne oplotenie ktore smeruje na ten zeleznicny most. Je tam taka plytcina asi 2metre od brehu.
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod Palino1 » Ned Mar 07, 2010 10:10 pm

Jožko, v žiadnom prípade to neber osobne, človek len občas dostane aj v takejto vážnej téme chuť zažartovať si... Navyše verím, že jednoducho nemáš dôvod klamať a z nás asi ide len závisť...
Palino1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 9:29 am

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod pepe » Ned Mar 07, 2010 10:50 pm

Jozef nečerti sa . Oni to tak nemyslia len si ťa doberajú.Každý z nich také ryby spomína po každej rybačke v krčme a zrazu neveria.Pokritci :lol: Ty si ich videl a oni nie ,kto je viac?
pepe
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Štv Feb 11, 2010 9:03 pm

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod jozkoish » Ned Mar 07, 2010 11:02 pm

kura11 píše:jozkoish pocuj ked tam niekde nedaleko byvas,poznas Slanu??? pstruhovu???chytavas tam???? da sa tam zachytat ci nic moc,,???

ahoj ja poznam najlepšie! chodievam velmi pravidelne,a najväčši mi ušiel pred podberakom okolo75cm,bolo to pred troma rokmi(20.08.2007),stalo sa mi to už treti raz(no nie ten isty pstruh ),ale inak je to velmi slabe a dost vychytane reviry,vynimkou su tam aj take kapitalne...len treba mat na to štastie....
Naposledy upravil jozkoish dňa Ned Mar 07, 2010 11:16 pm, celkovo upravené 1
jozkoish
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob Feb 27, 2010 10:54 am

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod jozkoish » Ned Mar 07, 2010 11:15 pm

pepe píše:Jozef nečerti sa . Oni to tak nemyslia len si ťa doberajú.Každý z nich také ryby spomína po každej rybačke v krčme a zrazu neveria.Pokritci :lol: Ty si ich videl a oni nie ,kto je viac?

Aj môj priatel to videl ,no ja nie som jediny čo som videl........nie každy ma na to štastie,stretavat sa je to skor raritou, napr, na Hornáde chytili 91cm/6,15kg a druhy ,94cm/8,15kg pstruh potočny,a na rieka Slaná,ak som dobre informovaný 71cm a vyše 3kg, takže všimnite si blizko 1 meter dlžka (myslim pstruh z Hornádu)......čo viac dodat?? Najväčši na Východnom Slovensku - 13,00kg a dľžka 108,00cm,ulovený na udicu grofa Starayho. Na oravskom regione 107,00cm dĽžKA(10,70KG, 1966)
jozkoish
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob Feb 27, 2010 10:54 am

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod kura11 » Pon Mar 08, 2010 11:58 am

jozko a mensie ryby na slanej??? potocak, lipen??? da sa pochytat??? kolko za vychadzu lapis pstruzikov??? 2-5-10-15, nezaujimaju ma 75 ky ale tradicne mensie potocaky, duhaciky, jalec a pod.
kura11
 

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod jozkoish » Pon Mar 08, 2010 12:36 pm

kura11 píše:jozko a mensie ryby na slanej??? potocak, lipen??? da sa pochytat??? kolko za vychadzu lapis pstruzikov??? 2-5-10-15, nezaujimaju ma 75 ky ale tradicne mensie potocaky, duhaciky, jalec a pod.

áno menšie potočaky bežne chytaju,ale ja už mam dost,inak to dobre idu,Lipne idu slabo lebo to nie je vhodna rieka na lipne,skôr potočaky su najvhodnejšie tam su najlepšie podmienky,priznal aj hlavny hospodar!sme sa o tom aj diskutovali všetko.bežne sa tam chytaju 25 až 27cm,väčšie je už tažšie a nad 30cm ešte tažšie,minuly rok sa mne podarilo 2ks -30ky,menšie ani nehovorim kolko asi tak 50ks,ja lovim len na blyskače a na woblery,mušky idu velmi dobre,jalce su tam krásne a bojovne.chcem ukazat na fotke pstruha ale neviem či sa da poslat cez diskusiu? takže maj sa pekne
jozkoish
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob Feb 27, 2010 10:54 am

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod kura11 » Pon Mar 08, 2010 6:12 pm

jozko dakujem za info, obcas chodim do dobsinej a ta riecka sa velmi zaujimavo klukati, meandruje, pekne prudky, skor ako na cestu pozeram na tok slanej... pre to ma to zaujima...
kura11
 

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod bobo » Pon Mar 08, 2010 7:07 pm

jozkoish tak to pekny potocak ostal v Slanej ked vypustili vyrovnavacku pri pumpe. Tam boli vzdy poriadne vyzrate ryby z bordelu co tam pustaju Dedinky. Plna rit berusiek, pijavic, pakomarov a larvy vazok. :D
bobo
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 134
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 10:30 pm

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod jozkoish » Pon Mar 08, 2010 8:58 pm

bobo píše:jozkoish tak to pekny potocak ostal v Slanej ked vypustili vyrovnavacku pri pumpe. Tam boli vzdy poriadne vyzrate ryby z bordelu co tam pustaju Dedinky. Plna rit berusiek, pijavic, pakomarov a larvy vazok. :D

áno to tak je ale bordelu som nevšimol tam,ide silny prud takže smeti je na fuč!inak je to super fakt nadherne ryby! potočaky su tam všelijake rôzne farby,raz som mal aj dokonca čokoladova farba!!!!(myslel som ako hneda farba so červenou bodkou,bol to mliečnak no pustil som) :!:
jozkoish
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob Feb 27, 2010 10:54 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron