Veľké duháky na Vyrovnávačke

Archív starých diskusií

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod rybopet » Štv Mar 04, 2010 9:32 pm

No ked ťa pri kúpaní uhryzne... :lol:
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod fisherman » Pia Mar 05, 2010 2:44 am

chlapci pridte za velku mlaku tu take rastu ;) rad vas povodim ;)
fisherman
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jún 30, 2008 4:14 am

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod jozkoish » Pia Mar 05, 2010 7:13 pm

rybopet píše:Cez jeden meter duháky na Dedinkách neexistujú,cez meter sú tam len šťuky.Nepomýlil si si ich?


Nie nepomylil som viem že to bola lososovita ryba,no mylit som aj mohol, ale je to 100% duhák,lebo na boku mal červene,a na chvost.plutve mal čierne bodky tak som všimol,hlavatka to nemohlo byt podla mna tak,inak ako jazerny to neviem, kto sa dobre vyzna jazeraky nech nam ozve či ma aj na plutve bodky,štuka je vylučené.
Naposledy upravil jozkoish dňa Sob Mar 06, 2010 4:14 pm, celkovo upravené 1
jozkoish
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob Feb 27, 2010 10:54 am

Poslaťod jozkoish » Pia Mar 05, 2010 7:27 pm

:roll: :roll: :roll:
Naposledy upravil jozkoish dňa Sob Mar 06, 2010 4:12 pm, celkovo upravené 3
jozkoish
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob Feb 27, 2010 10:54 am

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod Palino1 » Sob Mar 06, 2010 11:53 am

Tvoje tvrdenie som nijako nevyvrátil a ani nevidím dôvod chytať sa za slovíčka, len hovorím, že vidieť niečo také a ešte aj viac kusov si vyžaduje prinajmenšom slušnú dávku šťastia a minimálne polovica ľudí, ktorým by si to povedal, by to považovali za výmysel. No neznamená to, že si to myslím aj ja - s veľkými rybami v našich revíroch mám tiež nejaké tie skúsenosti, takže nikdy nehovorím nikdy - teda aspoň v tejto veci... Mimochodom, som doktor, nie učiteľ.
Palino1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 9:29 am

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod pepe » Ned Mar 07, 2010 11:03 am

Na margo tejto debaty:Človeče, som ti chytil dvoj metrovú šťuku pred včerom.Ty kokoss,vážne,to ja som bol v sobotu pri vode a vytiahol som lampáš z vody a ešte horel.No to je pekná blbosť! Pozri Ty skráť šťuku a ja zhasnem lampáš. :lol:
pepe
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Štv Feb 11, 2010 9:03 pm

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod Palino1 » Ned Mar 07, 2010 12:34 pm

Znova opakujem, nech je to akokoľvek neuveriteľné alebo nepravdepodobné, nechajme si aspoň tú predstavu - veď je nanajvýš príjemná... Metrové duháky a dvojmetrové šťuky naháňajúce sa okolo našich nástrah - veď o tom sme vždy snívali...
Palino1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 9:29 am

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod jozkoish » Ned Mar 07, 2010 8:07 pm

Neviem prečo mne diskutuju škaredo, ale znova opakujem videl som to na vlastne oči,a po treti krát. Mne je jedno či verite alebo nie,kapitálne pstruhy často ukazuju blizko.Jeden mne tvrdil, že vraj chytil jazerneho pstruha, dokonca 110cm!no ten pstruh velmi blizko plaval dokonca chytil za ruku!(meral a pustil,podla mna pravdepodobne bud chory alebo zostarnuci jedinec) Takže opakujem nenadavajte ma, že ja vymyšlam.Ak neverite je to vaša vec,pre mna za mna,za nič nestoji reč. Mam aj dalšie informácie,tentoráz sivona niekto chytil 6,50kg a vyše metra!!(v aprili roku 2000,ak som sa nepomylil,na presny rok nepamätám). Ved ja na Dedinkach velmi dobre poznám,nebyvam tak daleko. Bol som svedkom, asi okolo 3-4kg Sivon(cez most, som ho videl)snažil som nahodit čo najbližšie(ale brehu kde je tam nedaleko most) no nepodarilo sa mne nič,nevadi ,ostava len spomienka. Zaujimavosťou je že som nikdy nevidel šťuku,a vraj že tam su. Ako je možne? Povolenky som nekupil,drahe,a navyše ja nemam času lovit,mne stačia pstruhova rieka.Znova opakujem nevymyšlam a to je moje posledné slovo,bez reči.......dakujem Jozef...... ak ma neverite nečitajte
jozkoish
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Sob Feb 27, 2010 10:54 am

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod kura11 » Ned Mar 07, 2010 9:17 pm

jozkoish pocuj ked tam niekde nedaleko byvas,poznas Slanu??? pstruhovu???chytavas tam???? da sa tam zachytat ci nic moc,,???
kura11
 

Re: Veľké duháky na Vyrovnávačke

Poslaťod rybopet » Ned Mar 07, 2010 9:35 pm

jozko-tvrdíš to zanietene,tak to asi bude tak!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron