Tepláreň

Archív starých diskusií

Re: Tepláreň

Poslaťod rarasto » Pia Okt 31, 2008 5:50 pm

tepláreň bol revír kde som ako rybár začínal, na jednej strane mláka o ktorej si mnohí dodnes myslia že sa tam dá vytiahnuť iba násada, na druhej strane voda ktorá skríva(la) nejedno veľké tajomstvo. Škoda jej,zimný feeder či vláčka ked všade inde bol ľad tam stáli za tie skrehnuté kosti...
A to že z toho bude udržiavana súkromná voda veľmi neverím... skôr by som povedal, že z toho bude "divoká voda" - niečo ako poľov, len neviem dokedy to ofšem bude TEHO tolerovať a hlavne akým spôsobom tomu zamedzí.
Ale tuším tu som čítal že by prebiehajúce zmeny a následná činnosť mohli viesť k ohrozeniu vodných živočíchov takže, ktovie ako to nakoniec dopadne... som zvedavý
rarasto
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:28 pm

Re: Tepláreň

Poslaťod kura11 » Pia Okt 31, 2008 10:57 pm

Mne osobne tato voda nejak chybat nebude, rarasto a ako kazda ina voda skryva svoje tajomstva... ale su lepsie vody, ktore dufam mestska organizacia nepusti...co mna viacej znepokojuje je ako to bude o par rokov vyzerat na krasnej... chodniky okolo vody, anglicke travnicky, domy bohacov okolo vody, nejake stanky alebo bufety pri vode, mozna aj sukromne plaze... dufam ze sa tomu vsetkemu krasna vyhne...
kura11
 

Re: Tepláreň

Poslaťod rybopet » Str Nov 05, 2008 6:17 pm

Bol som sa pozrieť,veru všade cedule:Zákaz vstupu,zákaz rybolovu,sukromný majetok TEHO.
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Tepláreň

Poslaťod kura11 » Str Nov 05, 2008 7:25 pm

No sice k tomuto jazierku nemam nejaky vztah kedze som na nom chytal pomerne dost malo ale ked som vcera siel okolo bol som sa pozriet, veru smutno mi bolo, smutny pohlad.... :-((( vyzera to tam ako po bombardovani...
kura11
 

Re: Tepláreň

Poslaťod rybopet » Štv Nov 06, 2008 9:29 pm

To len hlbili jamy pre zubáče,si nevedel?? :lol: :lol: :lol:
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Tepláreň

Poslaťod joysi » Štv Nov 06, 2008 10:41 pm

Akoze ZAKAZ? Ved su tam vo vode este nase ryby nie ?
joysi
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 4:33 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Tepláreň

Poslaťod joysi » Sob Nov 08, 2008 11:12 pm

Aspon sa mohlo spravit nieco take ako pretek a pochytane ryby pustit do Hornadu alebo vedla do jazera ... (ked uz nebolo mozne zlovenie sietami .. )
joysi
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 4:33 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Tepláreň

Poslaťod martens » Pon Nov 10, 2008 2:09 pm

Tento rok som si nekupil rybarsky listok koli minulorocnej pokute. a teraz vidim, ze som dobre spravil a tak to vyzera, ze v KE si uz listok nekupim ani buduci rok, kedze teplaren bola jedno z mala miest, kde som sa vedel dostat bicyklom /auto nevlastnim/. Uz mi ostal iba hornad. Netvrdim, ze to je zla voda, ale za 3000sk na rok to mozem sprepacenim osrat...
martens
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Pon Júl 07, 2008 9:14 am

Re: Tepláreň

Poslaťod Thommaso » Pon Nov 10, 2008 5:42 pm

Joysi, alebo do chladnicky :lol:
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: Tepláreň

Poslaťod stefko166 » Ned Jan 25, 2009 2:06 pm

Teplaren je stratena jaj more nevem preco to tak urobil zvaz zachvilu nebude voda de sa bude dat chtat uz aj s krasnov spekuluju s pozemkami a aj cane su natom podobne
§
stefko166
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 8:30 pm
Bydlisko: rambo139@azet.sk

PredchádzajúciĎalší

Späť na Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron