Tepláreň

Archív starých diskusií

Re: Tepláreň

Poslaťod Mato » Str Jún 04, 2008 9:27 am

brandys: Ty si asi skuseny domaci odbornik. Ja som novy clen v Kosickej MO SRZ, nepoznam tu vsetky reviry, postupne ich navstevujem, zoznamujem sa s okolim. Snazim sa zajst aj na brigadu, ked sa da. Pisem preto podla toho, aky mam prvy dojem z tych revirov. Od zaciatku roka som v ramci kosickej MO chytal, na Hornade c.1 viackrat, velmi sa mi paci tato rieka, na Teplarni hlavne v zime asi zo 3x a raz teraz po 15. maji, potom som bol na Hutnych stavbach v Cani, tiez asi zo 3x. Vsade som si zatial fajn zachytal, raz som na Hornade ostal bez zdolania ryby, bol som tam vtedy asi na dve hodinky.
Teplaren ma zujala hlavne preto, ze sa tam da vybehnut na chvilku a zachytat si, ja som si tam pekne pofeedroval aj poplavackoval. Je tam fajn pristup, majitel sa zrejme stara (alebo zacal starat), po zime to vycistili, pekne sportove jazierko, pisem celkom nestranne. Na druhej strane rybu by som z Teplarne nezobral. Obcas si totiz zoberiem rybu, ked sa mi zapaci, za rok tak mozno 5ks v priemere. Musel by som vidiet rozbor vody, aj vzorku z ryby, je to priemyselna zona. To iste plati o Krasnej, ktora je CHaP (chcem tam skusit zachytat), Koksov Baksi, Cana komplet a Geca tiez. Neviem kedy sa naposledy brali vzorky, ale ocakaval by som tam tazke kovy. Napr. Cana Hutne st. su spinave, vo vode plno smeti, tiez asfalt alebo nejaky cierny kal priemysleneho charakteru, okolie - nieco strasne, stavebny odpad a kopec smeti aj po rybaroch. Zarybnenie naopak velmi slusne, aspon podla mojich ulovkov (nidky som tam nebol viac ako 4 hodiny).
Nedavno som bol v Nemecku, rybniky tam a tu, to sa neda porovnat. Aj take na sposob Teplarne, kde si ludia chodia naozaj na chvilku oddycnut a sportovo si zachytat. Neda sa vsetko porovnavat samozrejme, ale treba povedat ze to nie je o peniazoch, ani o organizacii, ale predovsetkym o ludoch a kulture.
Brandys, co si myslel tym, ze Teplaren je pre menej solventnych? Resp. preco to tvrdis? Kde chodia menej solventni a kde nechodia, resp. chodia solventnejsi? Lebo vybava tych ludi co tam chytali v tom case ked som tam bol, bola na velmi slusnej urovni.
Mato
..
..
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 9:54 pm

Re: Tepláreň

Poslaťod Thommaso » Str Jún 04, 2008 10:34 am

Na teplaren sa da pohodlne dostat MHD....asi preto to myslel
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: Tepláreň

Poslaťod stefko166 » Štv Sep 11, 2008 8:39 pm

Uz zacali odavat bahno neve nekto ci to potom ostane ryb zvezu <
stefko166
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 8:30 pm
Bydlisko: rambo139@azet.sk

Re: Tepláreň

Poslaťod TATTOmen » Pia Sep 12, 2008 2:27 pm

teplaren uz skoncila pre rybarov zo zvezu.
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: Tepláreň

Poslaťod rybopet » Sob Sep 13, 2008 10:53 am

Budú tam liečivé bahenné kúpele pre menej solventných,t.j. mesačný príjem 25 Eu.
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Tepláreň

Poslaťod walther » Sob Sep 13, 2008 2:08 pm

Naveky? Posledná bahenná kúpeľ? :twisted:
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: Tepláreň

Poslaťod stefko166 » Sob Okt 04, 2008 3:58 pm

Dufam ze to ostane ryb. revir :?: :idea:
stefko166
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Str Máj 21, 2008 8:30 pm
Bydlisko: rambo139@azet.sk

Re: Tepláreň

Poslaťod basta » Pon Okt 06, 2008 10:13 pm

Tepláreň bohužiaľ neostane revírom pre rybárov.
basta
Hospodár
Hospodár
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Pia Máj 16, 2008 7:04 pm

Re: Tepláreň

Poslaťod rarasto » Uto Okt 07, 2008 8:50 pm

basta neuvažuje sa teda o nejakom jesennom výlove teplárne a presunom rýb do iných revírov??? ...či technicky to už nie je možné? Či ich zdravotný stav tomu bráni?
Ak nie, čo s rybami? odkúpi ich tepláreň??? zaujímalo by ma na základe čoho sa stanoví cena,hmm???
rarasto
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:28 pm

Re: Tepláreň

Poslaťod rybopet » Str Okt 08, 2008 8:59 pm

Hm,mohol by tam byť jeden super zarybnený súkromný revír tepelného hospodárstva,so vzorným poriadkom,správcom,kde by sa za ,dajme tomu 250 Sk, dalo chytať celý deń,dalo nachytať spústu rýb a kto by chcel,tak by si za vzatú rybu zaplatil.Tak ako na Arany Kavics.Len či v TEHO majú rozum?
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Archív

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron