Spôsob platby

Prieskum verejnej mienky.

Aký spôsob platby za povolenku by Vám vyhovoval najviac?

Internet banking
23
72%
Šekom
2
6%
V hotovosti
4
13%
iný
1
3%
je mi to jedno
2
6%
 
Celkom hlasov : 32

Spôsob platby

Poslaťod IG0R » Sob Mar 10, 2012 9:07 pm

Aký spôsob platby za povolenku by Vám vyhovoval najviac?
Prosím hlasujte.
IG0R
 

Re: Spôsob platby

Poslaťod IG0R » Sob Mar 10, 2012 9:42 pm

hlasovanie je viazane na nick, cize kto ma 10 nickov moze hlasovat 10x, kto ma jeden moze hlasovat jedenkrat :)
hlas moze hlasujuci kedykolvek zmenit :idea:
vysledky su preto iba orientacne
IG0R
 

Re: Spôsob platby

Poslaťod Igor Podlubny » Ned Mar 11, 2012 5:58 am

Anketa je absolutne blbo postavena.
Gratulujem.
S pozdravom,

IP

PS: ked som pisal, tak boli taketo vysledky, aby si niekto nepomyslel, ze anketu komentujem podla vysledkov:
Internet banking-55%
Šekom-18%
V hotovosti-18%
iný-0%
je mi to jedno-9%
Igor Podlubny
...
...
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str Feb 08, 2012 6:39 pm

Re: Spôsob platby

Poslaťod IG0R » Ned Mar 11, 2012 8:00 am

IP zaloz novu anketu ktora nie je blbo postavena .. zvladnes to?
IG0R
 

Re: Spôsob platby

Poslaťod sbiro » Ned Mar 11, 2012 6:34 pm

Považujem za veľmi dobré, že sa nejaké ankety vôbec robia.
Keďže ste obaja Igorovia tak vás musím rozlíšiť
Igor P. pripadáš mi, ako neznalý pomerov. Igor moderátor nemá problém niečo zmeniť, ale treba mu to normálne povedať.
Igor, skús prosím Ťa dať namiesto spôsobu INÝ platbu kartou.

Ja osobne som hlasoval za šek, ale len preto, že nám časť v robote preplácajú a potrebujem to zdokladovať.
Obrázok užívateľa
sbiro
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 02, 2011 3:17 pm
Bydlisko: ObV c.4

Re: Spôsob platby

Poslaťod sbiro » Ned Mar 11, 2012 8:06 pm

Dúfam, že väčšina rybárov pochopí, že kvôli nezávislej evidencii by sa mali platby realizovať bezhotovostne.
Obrázok užívateľa
sbiro
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Str Nov 02, 2011 3:17 pm
Bydlisko: ObV c.4

Re: Spôsob platby

Poslaťod IG0R » Pon Mar 12, 2012 7:54 pm

pošta a kuriér je dobrý systém.
IG0R
 

Re: Spôsob platby

Poslaťod martino5 » Pon Mar 12, 2012 8:34 pm

Dobra diskusia,dobre nazory ;)
Ak možem svoj nazor ,tak si myslim ,že asi najvačšim problemom je vlastne realizovanie len prevzatia si "Prehladu o ulovkoch" nakolko,povedzme ,že platenie by mohlo trebars prejst cez internet banking ,alebo šekom ..nasledne by na zvaze videli realizovanu platbu ,vzapati by hned vytlačili Prehlad o ulovkoch na udaje majitela a nasledne na protipodpis by si to majitel na zvaze prebral .Niečo ako na sposob ,ked si vybavujete Občiansky preukaz,či TP od auta ...pride Vam SMSka a idete si na Policiu prebrat...to iste,alebo niečo podobne , by sa dalo urobit aj na SRZ.Akurat vznika problem ,ako dostat do členskeho preukazu znamku?
Dalšim riešenim by mohlo byt ,že každy rybar by mal prideleny povedzme nejaky PIN k pristupu na svoje povolenie ....PIN by sa mu však aktivoval až po zaplateni poplatkov ,nasledne po zadani PIN-u na webe by si mohol vytlačit u seba doma povolenku /len 1-krat/.Trebars nejaky format A4 s riadkami a nasledne ho nejak rozumne zložit ...ano ,chapem ,nebola by to akože forma dnešneho Prehladu o ulovkoch ,ale niečo vo forme nejakej kartičky ,kde by sa zapisovali ulovky a pod.
..viem ,lahko sa to piše ale každopadne s tym bude do buducnosti niečo treba robit .. :ryba:
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Spôsob platby

Poslaťod DAJHAK » Uto Mar 13, 2012 10:03 am

Igor presne tak usetris cas a nervy a clensku znamku si aj sam viem prilepit.Este by som to zlucil aj s platbou za rocny rybarsky listok.
Je hrozné keď sa športovci ožierajú,je však úžasné keď my alkoholici športujeme.
Toľko som čítal o škodlivých účinkoch alkoholu a cigariet že som sa rozhodol že prestanem čítať.
Obrázok užívateľa
DAJHAK
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Str Máj 14, 2008 6:19 pm


Späť na Ankety

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron