TRANSPARENTNOSŤ !

Prieskum verejnej mienky.

A teraz sa rozhodnite, či ste za, alebo proti takejto transparentnosti.

za
32
91%
proti
2
6%
je mi to jedno
1
3%
 
Celkom hlasov : 35

Re: TRANSPARENTNOSŤ !

Poslaťod peto 8407 » Štv Feb 16, 2012 6:32 pm

som jednoznacne ZA takuto transparentnost

cronicle : zacinas byt trapny tym svojim obhajovanim terajsieho vedenia a stavu mo srz ke. bud v tom ides s nimi a tym padom ti takyto stav vyhovuje alebo sa im este len pchas do riti aby ta medzi seba vzali.
peto 8407
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 88
Registrovaný: Ned Mar 07, 2010 3:05 pm

Re: TRANSPARENTNOSŤ !

Poslaťod Eko » Štv Feb 16, 2012 6:55 pm

Peto 8407 - suhlasim s Tebou a urcite nie len ja ..takmer kazdy psipevok od neho nema ziaden vyznam ziadne konstruktivne hodnotenie iba jednocielene pritakavanie ako vsetko robia dobre ...pokial viem tuzi byt RS uz to tu pisal tak nic ine mu ani neostava
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: TRANSPARENTNOSŤ !

Poslaťod altero » Štv Feb 16, 2012 6:58 pm

peto 8407 píše:som jednoznacne ZA takuto transparentnost

cronicle : zacinas byt trapny tym svojim obhajovanim terajsieho vedenia a stavu mo srz ke. bud v tom ides s nimi a tym padom ti takyto stav vyhovuje alebo sa im este len pchas do riti aby ta medzi seba vzali.



si trafil :)

tiez nevidim problem aby v 21om storoci bol problem zverejnit info na stranke, aby mi niekto v 21om storoci vravel, ze bud rad, ze vobec je stranka, chore....
IMHO, keby boli vsetky info zverejnene na stranke, ulahcilo by to zivot nielen rybarom, ale aj tym, ktori to cele obhospodaruju, argument, ze nemusia je blud...

ono niekedy naozaj staci staci malo...

a 3 hodinove vydavanie povoleniek, tak k tomu sa je skoda vyjadrovat... nech zije 21. mstorocie...
Obrázok užívateľa
altero
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 2:07 pm

Re: TRANSPARENTNOSŤ !

Poslaťod martino5 » Štv Feb 16, 2012 7:03 pm

Jednoznačne ZA TRANSPARENTNOST ;) len či to nejak pomože,tato iniciativa,však ja to aj tak stale nechapem,čo ma byt na tom take zložite a tajne,že je to problem zverejnit ? však vačšinou keď je nejaka schodza napr. domova :mrgreen: ,tak sa z toho robi zapisnica ,ktora je verejne pristupna širokej verejnosti so všetkymi svojimi detailami

P.S. Pan "chuck norris " alias Cronicle ,k Tebe je sa škoda vyjadrovat ,nema to cenu :roll:

kura11 píše:sbiro... dobry priklad... v 21 vom storoci pri takom pocte clenov je nemyslitelne behat do rybodomu pozerat na nastenku... vsetky dolezite informacie, financne spravy, zarybnovanie, brigady a dalsie dolezite oznamy by mali byt v predstihu na vebe... cize ZA :!:


Presne tak :!: dokonca myšlienka,aby to bolo zverejnene pred CS v predstihu je vynikajuca ;)
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: TRANSPARENTNOSŤ !

Poslaťod skywalker » Pia Feb 17, 2012 12:39 pm

Cronicle píše:Prečo vlastne túto TRANSPARENTNOSŤ vyťahujete až teraz? Od roku 2004 funguje webstránka a zrazu Vám informácie chýbajú až teraz? ...

lepsie neskoro ako nikdy ;) :mrgreen:
nie je dolezite chytit, ale pustit
Obrázok užívateľa
skywalker
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 133
Registrovaný: Štv Mar 11, 2010 1:52 pm

Re: TRANSPARENTNOSŤ !

Poslaťod Martinbati » Pia Feb 17, 2012 12:40 pm

Cronicle píše:Prečo vlastne túto TRANSPARENTNOSŤ vyťahujete až teraz? Od roku 2004 funguje webstránka a zrazu Vám informácie chýbajú až teraz? ...

vyjadrim sa prislovim: "Dovtedy sa chodi s dzbanom po vodu kym sa dzban nerobije"
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: TRANSPARENTNOSŤ !

Poslaťod altero » Pia Feb 17, 2012 12:55 pm

Cronicle píše:Prečo vlastne túto TRANSPARENTNOSŤ vyťahujete až teraz? Od roku 2004 funguje webstránka a zrazu Vám informácie chýbajú až teraz? ...



kokos to su mi otazky...

Jedným z najvýznamnejších vynálezov ľudstva je nepopierateľne koleso. Jeho vynález sa datuje okolo roku 5000 pred n. l.

tak sa teda pytam, preco ho nevynasli 6000 pred n.l.?
tak sa teda pytam, preco bola "nezna" az v 89?
atd atd...
Obrázok užívateľa
altero
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 2:07 pm

Re: TRANSPARENTNOSŤ !

Poslaťod altero » Pia Feb 17, 2012 1:06 pm

nemyslim, ze niekto bIje cirkus :)

proste, preto teraz, pretoze je na to "spolocenska" objednavka...
Obrázok užívateľa
altero
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 2:07 pm

Re: TRANSPARENTNOSŤ !

Poslaťod altero » Pia Feb 17, 2012 1:38 pm

plavec píše:
altero píše:proste, preto teraz, pretoze je na to "spolocenska" objednavka...

nie spoločenská, ale spoločná objednávka časti košickej rybárskej verejnosti. Rybárov tu máme zhruba 5000, tá skupina má 60 kandidátov na mestskú konferenciu plus otázny počet sympatizantov. V tomto prípade nemôže ísť o spoločenskú objednávku.


preto som dal spolocenska do uvodzoviek...

no a ked mam pravdu povedat, niesom zastancom ani jednej a ani druhej skupiny, na strane "buricov" nikoho nepoznam, na druhej strane ako decko som poznal p. Harvanka a par mesiacov dozadu som sa zoznamil s p.Halmim, to ale neznamena, ze budem proti tomu aby sa vsetky podstatne informacie o hospodareni SRZ zverejnovali na www.

vsetko je len o ochote a pokial sucasne vedenie nema co skryvat, co si myslim, ze nema, ale zasa sa mozem aj mylit, tak v tom nevidim jediny problem
Obrázok užívateľa
altero
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 2:07 pm

Re: TRANSPARENTNOSŤ !

Poslaťod martino5 » Pia Feb 17, 2012 1:56 pm

altero píše:..
vsetko je len o ochote a pokial sucasne vedenie nema co skryvat, co si myslim, ze nema, ale zasa sa mozem aj mylit, tak v tom nevidim jediny problem


Altero presne tak ako pišeš ;) ..však ak možem za seba povedat,nikoho z vedenia nepoznam osobne,voči nikomu nič nemam ,pre mna za mna nech tam "gazduje" kto chce ,nikoho neobviňujem ,ale čo je na tom take divne ,aby sa zverejnilo kam idu peniaze? ..ako sa vravi: "Kamarati buďme ,ale dlhy si plaťme" ..
P.S.Cronicle , v roku 2004 si tu nebol a stranka fungovala... :o
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ankety

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron