počet revírov ChaP

Prieskum verejnej mienky.

Koľko revírov s režimom Chyť a Pusť by mala mať Košická organizácia SRZ?

ani jeden
4
17%
1
2
9%
2
10
43%
viac
6
26%
je mi to jedno
1
4%
 
Celkom hlasov : 23

počet revírov ChaP

Poslaťod IG0R » Sob Mar 10, 2012 9:44 pm

Koľko revírov s režimom Chyť a Pusť by mala mať Košická organizácia SRZ?
IG0R
 

Re: počet revírov ChaP

Poslaťod IG0R » Sob Mar 10, 2012 9:45 pm

ja si myslim ze 2 - okrem Krasnej este jeden pstruhovy. Pytal som sa to na schodzi cize mam urcitu predstavu o nazoroch na tuto temu, ale chcel som dat aj hlasovanie .
IG0R
 

Re: počet revírov ChaP

Poslaťod kura11 » Ned Mar 11, 2012 9:43 am

plavec zo zaciatku asi ano ale akonahle tam ryby zacnu dorastat do lovnej velkosti a ono sa to rozkríkne ake krasne pstruziki sa vychovali tak zacne opet masaker... skor by mal byt veru usek hornadu chyt a pust napr od mosta v jednej lodine po zel most v kysaku alebo po sopotnicu alebo nejako takto stanovit hranice... vidno to na usekoch kde CaR uz maju zavedene, kde je CaR daju sa nachytat relativne pekne velke ryby aj dost mensich, kde je normal rezim tak je vyraznejsi pokles poctu ryb a vecinou sa lovi len ta drobot... napr. svit, SNV a dalsie... podla mna ak tam chceme daco dochovat je CaR alebo zakazana chovna zona nutnost... skor by som sa priklanal k tomu CaR useku... sam by som dost casto vedel vykonavat kontroli a aj dalsi spravny rybari-pstruhari...
kura11
 

Re: počet revírov ChaP

Poslaťod kura11 » Ned Mar 11, 2012 12:52 pm

plavec toto musi zasa prechadzat cez CS a Mestsku konferenciu... tak sa kludne moze stat ze k tej revitalizacii ani nedojde... treba to nacrtnut uz teraz na mestskej... je tam viacej delegatov ktorych stav pstruhoveho hornadu netesi tak verim ze sa to nacrtne a zacne riesit za pomoci nas ako clenov... CaR usek je tiez velmi citliva tema a skor ludia nechcu takyto rezim... tak neviem ci by to na CS kach prechadzalo... ja by som bol mile rad aspon do casu pokial z tych malych rybiek nevyrastie vecsia ryba... a ak by sa to osvedcilo tak to predlzovat... uvidime co sa s tym bude dat robit a ci bude ochota na raznu zmenu systemu a zarybnovania na danej vode...
kura11
 

Re: počet revírov ChaP

Poslaťod kura11 » Ned Mar 11, 2012 1:56 pm

Plavec kolkych 10-15 tich :-)) vecsine je to jedno... som zvedavy ako sa zacne somrat ze sa nesadi duhak do hornadu a sme doma a skoncila revitalizacia :lol:
kura11
 

Re: počet revírov ChaP

Poslaťod maro » Ned Máj 13, 2012 5:19 pm

Cronicle » Nie je chyba v režime ChaP, tú treba hľadať inde.
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am


Späť na Ankety

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron