Voľná diskusia

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod s0krates » Pia Nov 18, 2011 11:55 am

kura11 píše:... skor mozno nejaky zubi... pstruh vynimocne :-)) ale aspon by som si siel zachytat ostrieziky keby bol do konca roka... fakt nevidim dovod na to aby pstruhove stojaky kde je minimum potocaka boli zavrete od oktobra...


...ak máš 5 cm mŕtve rybky, až taký problém by to nemal byť... ale pridal by som aj pár hrstí pstruhových peliet .
s0krates
 

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod kura11 » Pia Nov 18, 2011 2:30 pm

... tak rybka na pstruhovke je kapitola sama osebe, v dnesnej dobe ked mas verne napodobeniny- smacky, myslim ze tento neduh treba vykinozit zo pstruhovky... rybky su zadarmo a nestoja rybara vobec ziadne usilie, o tom ze nespotrebovane vyhodi pri vode ani nehovorim... :!:
kura11
 

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod s0krates » Sob Nov 19, 2011 2:36 am

kura11 píše:... tak rybka na pstruhovke je kapitola sama osebe, v dnesnej dobe ked mas verne napodobeniny- smacky, myslim ze tento neduh treba vykinozit zo pstruhovky... rybky su zadarmo a nestoja rybara vobec ziadne usilie, o tom ze nespotrebovane vyhodi pri vode ani nehovorim... :!:


...smáčky?...tie sú drahé...stačí aj kamagoči na dropshot...podrobnosti neopisujem bo zas ma ohriakneš :)

..."rybky su zadarmo a nestoja rybara vobec ziadne usilie" ...naozaj :roll: :?: ...tak mi zožeň zadarmo asi 50 - 5cm rybiek!...živých a z Hornádu, nie z akvária...a uvidíš koľko úsilia budeš musieť vynaložiť...nemal by si problém?...máš funfón, zavoláš 3 kaporom Ti pošlú :?: :lol:
...sa nechcem vadiť, ale tvoja mucha je na pstruhovke oveľa viac zabijackejšia, ako moje smáčky :!:
ŤA TREBA VYKYNOŽIŤ ZO PSTRUHOVKY :rybar: :lol:
PS:.. aký požičaj - taký vráť :lol: ...OK :?: ;)
s0krates
 

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod rybopet » Sob Nov 19, 2011 9:20 am

SOkrateS-načo sú Ti živé rybky? Brrrrrrrrrr, trápiť živé tvory prepichovaním. A o.t. porušovať zákon, ktorý však nikto nekontroluje ani nedodržiava/je to veterinárny zákon, ktorý zakazuje týranie akéhokoľvek živého tvora/ . Doporučujem mrazené slede z Metra! ;)
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod s0krates » Sob Nov 19, 2011 11:06 am

...Ryboped, Ty to možno ešte nevieš, ale ja som mäsiar...ja nechytám ryby na cumlíky, ako Ty :lol: ...že abyže sa nebobaj nepichli...ja také rybky potrebujem na rôzne ďalšie iné druhy rýb...tie rybky z metra som už skúšal ak som iné nemal...sleďa aj ančovičky.
...a vieš Ty vôbec, ako tie slede chytajú?...aj 600 ton sleďov na jeden záťah do vlečných sieti...potom ich čerpadlami pumpujú do zásobníkov...ani jedna sa pritom nepichne ... TO JE SAKRAMENTSKÝ HUMÁNNE :!: :!: :!:
...svojou odpoveďou som Kurkovi len oponoval...nachytanie nástrahových rybiek nie je jednoduché...teraz už musíš vedieť, kde a kedy...inak môžeš nachodiť 100vky kilometrov autom a k žiadnej sa nedopracuješ.
...po druhé - neviem prečo by sa na pstruhovke mala zakázať mŕtva rybka :?: ...je lov na mŕtvu rybku najúčinnejší :?: ...nie je :!: ...na pstruhovke je najúčinejšia mucha a UL prívlač :!:
...zakážme rotačky menšie ako 4 a muchy :!: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil s0krates dňa Sob Nov 19, 2011 1:01 pm, celkovo upravené 1
s0krates
 

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod s0krates » Sob Nov 19, 2011 12:55 pm

plavec píše:
s0krates píše:...zakážme rotačky menšie ako 4, muchy :!: :lol: :lol: :lol:


kľudne, aj tak nalapeme tote pstruhy :lol: :lol: :lol: :lovec:


...veď o to ide :!: ... :idea: - ryby treba chrániť...tak jak pred mäsiarmi, tak aj pred pichačmi :lol:

...a zakážme aj voblery, smáčky,umelé nástrahy,pelety, marmyšky a ten smiech Ťa prejde :!: :lol:
...musel by si na krúpy a na kuku :D ... hneď by bolo o pár 100viek pstruhov viac a pár :lovec: a :rybar: menej
s0krates
 

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod s0krates » Sob Nov 19, 2011 2:31 pm

plavec píše:s0krates - aká otázka, taká odpoveď:
:D :) ;) :lovec: :chvalenkar2: :oops: :lodka: :!: :lol: :rybar3: :zaber: :?: :?: :?:

môže byť ?


..ok,Plavec,takže to preložím ...Tvoja odpoveď pre mňa by znela :
...si na smiech...mäsiar a chválenkár...a mal by si sa hanbiť...nevieš odkiaľ fúka vietor - si mimo...mal by si pouvažovať nad každou rybou, ktorú si necháš a ktorá ti zaberie.

... a teraz moja odpoveď : ...nikdy, opakujem NIKDY :!: sa nebudem hanbiť za rybu, ktorú som si chytil a privlastnil legitímnym spôsobom...je mi jedno odkiaľ fúka vietor - dokážem si svoje zastať a aj svoje povedať...na nič sa tu nehrám a netvárim sa, že som nad vecou a nerobím tajnosti...čo poviem za tým si stojím...nerobím efektné fotky od vody a nefotím každú rybu čo som chytil...pred tým než si nejakú rybu nechám určite zvažujem... sú to moje rozhodnutia a nemienim ich dookola obhajovať, pretože ma to oberá o čas ...bolo by načase, aby si ma začal rešpektovať takého, aký som a budeme si rozumieť :)
Naposledy upravil s0krates dňa Sob Nov 19, 2011 3:27 pm, celkovo upravené 1
s0krates
 

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod s0krates » Sob Nov 19, 2011 3:23 pm

...neklam :!: :D
... moje smajlíky neboli náhodné...pozri ich význam a bude to zrozumiteľné..ok?
s0krates
 

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod s0krates » Sob Nov 19, 2011 4:30 pm

plavec píše:
s0krates píše:..ok,Plavec,takže to preložím ...Tvoja odpoveď pre mňa by znela :
...si na smiech...mäsiar a chválenkár...a mal by si sa hanbiť...nevieš odkiaľ fúka vietor - si mimo...mal by si pouvažovať nad každou rybou, ktorú si necháš a ktorá ti zaberie.


nie, nemýlim, prekladal si moje smajlíky :D


...noa čo?... :D ...asi si mal dôvod to takto vyskladať ...som si to len preložil a potom vyčerpavajúco odpovedal...vzťahy medzi nami sú ujasnené a vydiskutované...môžeme niekedy zájsť na ryby a porovnať metódy, ak chceš...ak nie pôjdem s niekym iným, alebo sám....musím off...čau :)
s0krates
 

Re: 4-3270-4-1 Vodná nádrž - Bukovec

Poslaťod kura11 » Sob Nov 19, 2011 5:48 pm

... rybka na pstruhovke je total blud a neduh a o tom ze vsetko rybky co rybary chytaju nie su z hornadu ale prinesene ani nevravim... vsade sa tak robi ale je to tazko kontrolovatelne... sokrates ak tu pises ze je tazke na hornade ulovit rybky tak snad nechces povedat ze chytas na rybky donesene... :!: robi sa to a aj medzi nami len sa o tom nekeca verejne... tym nikoho neobvinujem...
kura11
 

Ďalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron