Lov amura bieleho

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Lov amura bieleho

Poslaťod Martinbati » Ned Okt 02, 2011 6:42 pm

Zdravim kolegovia. Tuto temu zakladam preto, aby sme si tu mohli vymienat uzitocne rady pri love tejto bojovnej ryby. Cital som mnoho o love amura na mrk, ale neviem ako to je u nas na slovenskych vodach,ja osobne nemam s amurom skusenosti ale to sa tento tyzden zmeni :) Kedy Vam beru, ake navnady ( kolko zrn kuku pod hacikom, ci na hacik, ci dipujete, ci nechavate skysnut vo vode, ci v smotane, ci davate penove nadlahcovacie gulicky, alebo skor ovocne boilies ci pop-up ky...) Pocul som ze na Cani sa daju nachytat pekne kusky.. dakujem za prispevky :)
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Lov amura bieleho

Poslaťod orim » Pia Okt 07, 2011 6:50 pm

Martinbati píše:Zdravim kolegovia. Tuto temu zakladam preto, aby sme si tu mohli vymienat uzitocne rady pri love tejto bojovnej ryby. Cital som mnoho o love amura na mrk, ale neviem ako to je u nas na slovenskych vodach,ja osobne nemam s amurom skusenosti ale to sa tento tyzden zmeni :) Kedy Vam beru, ake navnady ( kolko zrn kuku pod hacikom, ci na hacik, ci dipujete, ci nechavate skysnut vo vode, ci v smotane, ci davate penove nadlahcovacie gulicky, alebo skor ovocne boilies ci pop-up ky...) Pocul som ze na Cani sa daju nachytat pekne kusky.. dakujem za prispevky :)

hah vykcana ryba :ryba2:
orim
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 162
Registrovaný: Pon Aug 22, 2011 4:29 pm


Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

cron