Nová kaprárska sezona

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod rybopet » Pia Máj 15, 2009 8:51 pm

Na Ružíne je tak,že ked začneš chytať,za 10 minut príde G5 s políciou a odvedú Ťa v putách ako nebezpečného pytliaka!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod XpeterX » Pia Máj 15, 2009 10:49 pm

nerozumiem :shock:
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod joysi » Sob Máj 16, 2009 8:39 am

Na Ruzine sa este nesmie chytat!!
joysi
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 4:33 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod XpeterX » Sob Máj 16, 2009 3:03 pm

jasne. vidis som zabudol lebo tento rok mam iba miestnu a tam ieje ruzin... Dnes strkovisko krasna kamos o 10:00 jedneho Kapra 5kg ale inak nic, slabota a geca tak isto co som pocul
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod Eko » Sob Máj 16, 2009 4:44 pm

tak s kamosom sme sa rohodili stravit zahajenie na geci prisli sme na gecu uz stvrtok a o 4 rano piatok sme si pekne zahodili.. mali sme aj zakrmene boilies a krmivko a mali sme toho viac nez dost .. chlapik nam presiel so sonarom popri bojke sme ho poprosili ze nech to tam mrkne tak mu tam ukazovalo neskutocne velke kusky osobne povedal ze ked mu take nieco ukazuje tak ryba moze mat aj 10kil neviem co je na tom pravda ale videli sme to aj na vlastne oci kedze sa tam vyhadzovali ako sialene a neboli to ziadne belicky......vysledok jeden kaprik 35 cm cca ani som nemeral od piatka 4 rano do soboty 1 poobede ....zaber som mal iba na dazdovku aj tu som dal len z nudze lebo na nic ine nebralo boilies mega krab, tuti fruti,ryba,skopex,kukuricka..ani ich nehlo a to nehovorim o rybaroch okolo nas ti tiez od radosti neskakali ..poviem pravdu ja som ockaval spolu s kamaratom od toho viac mal som ist na kechnec tam by to bolo urcite lepsie geca ma ozaj sklamala ...a neviem co je pravda ze tam nasadili kapre lebo mne sa to vobec nepzdavalo ...ale aspon som si oddychol ked uz ni:-)...a mimch.budem rad ked sa niektop pochvali dobrym ulovkom kto bol na geci som zvedavy ci sa nieco podarilo vytiahnut velke pripadne naco bol chyteny a ak to je tajomstvo tak nech si ho necha pre seba :-)
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod Eko » Sob Máj 16, 2009 4:53 pm

noo nie zrovna tu som chcel dat komentar hehe :) patri to pod NAS LOV
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod blinker » Sob Máj 16, 2009 8:19 pm

Ja som si na zahájenie vybral Jazero, čakal som, že sa budú ťahať kapre cez pol metra ako minulý rok, ale nič pravda. No ale jedna sranda sa stala, sedím hodiny bez poriadneho zábere a akurát keď mám hovor, tak plesne policajta o udicu, signalizátor pípa a cievka sa točí, tak som nerazantre prisekol a kaprík okolo 35cm. Neskôr ešte jeden podobný, balenie a odchod domov. K3 sa asi nepúšťali.
blinker
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 79
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:02 am

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod kura11 » Ned Máj 17, 2009 6:12 am

Eko no nie je boilies ako boilies, nie je prezentacia nastrahy ako prezentacia.. :D este dobre ze som na ziadne zahajenie nesiel.. :-)))
kura11
 

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod Eko » Ned Máj 17, 2009 2:12 pm

Kura ja si myslim ze je to tiez tak ze moj neuspech ma nieco spolocne s tym ze nemam este dostatok informacii co a ako s boilies lebo je ich dost vela na vyber tak da s apovedat ze sme netrafili chut..velkosti sme mali rozne..nic ale raz to pride hehe :)
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod Abyss » Ned Máj 17, 2009 10:16 pm

No jazierko mam za sebou a pfuuuuj..........nan :) Zahajenie som si predsatvoval inak. Miestny staresinovia kaprici do 40cm a normalni rybari prd. Ja som chytil jedneho kolo 60cm cca 3,5kg na gulu.
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron