Nová kaprárska sezona

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod sixpack » Ned Máj 17, 2009 10:45 pm

na siplaku bieda, 2 kapre, zopar karasov, nic moc, ziaden mega amura ako minuly rok, este asi dost studena voda ... jeden pekny ochlast vikend, znouzecnost ... uz len mesiac vydrzat !!!
sixpack
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 10:35 am

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod scimitar » Pon Máj 18, 2009 8:24 am

Aj ja som bol na Geči, na tej strane od Ždane (piatok-sobota), boli sme piati, vyskúšané všetko možné.....ani ťuk. Na posledný náhod pred odchodom- jeden malý pleski na hlístu. Ináč ani sa tým rybám nečudujem, lebo to vyzeralo ako na rybárskych pretekoch, skombinovaných s celodennou diskotékou.... V sobotu som bol zo zvedavosti pozrieť na Kechnec a zopár rybárov som sa pýtal, všetci mali hlavy v smútku....že ani ťuk, a to bolo na tej strane jak sú lekná a stromy. Vraj aj v telke dávali, že to bola pramizerná bieda na zhájení.....
scimitar
.
.
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Pon Máj 26, 2008 10:15 am

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod Eko » Pon Máj 18, 2009 11:52 am

Scimitar...tak trsoku som aj rad ze to tak bolo vsade lebo aspon viem ze sa nemusim citi jak LOSER :D ale skoda no lebo ja osobne som sa velmi tesil na to zahajenie ale to bude resp.bolo to pocasim mam taky pocit ked nikde nebrali ci Geca ci Cana ci Kechnec atd... :shock: :) ..
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod Laci » Pon Máj 18, 2009 12:38 pm

No mne sa v piatok na jazere podarili 2 pleskace, 2 sumceky, 1 lien, ostriez a plotica...a v sobotu na geci sa mi podaril 1 zubac 64 cm a 1 uhor cca 50 cm ale inak strasne ubohe... Som sa tesil na kaprika a nakoniec vsetko mozne len kaprik nie :( skoda no... :(
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod Sten » Pon Máj 18, 2009 2:39 pm

Sevas vsetci

Ja som bol iba v piatok na krchneci,rybky brali ako sialene. Mal som fajn special krmivko, 18 kaprov a zopar pleskacikov.Vynikajuca rybacka.Pred polnocou som siel domov.Skusat treba, rybky beru len sa treba trafit do chuti.Petrov zdar
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod Abyss » Pon Máj 18, 2009 5:22 pm

co je podla teba pojem kapor???.............premna aspon tych 3-4 kg a vaaac. U nas na jazere sa chytaju podierecne miminka a sem tam 40-ka. Dnes oco chytil 7,5kg na gule.........tak mf a vela stastia vsetkym 8-)
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod Sten » Pon Máj 18, 2009 5:31 pm

Mas pravdu nieje kapor ako kapor. Aj ked najväčší mal 55cm ale aspoň som mal peknu rybačku.
Tak nech Vam všetkým beru len tie najsamväčšie.Zdar
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod majo » Pon Máj 18, 2009 7:18 pm

A ja som si zachytal z piatka na sobotu na Geci ,podaril sa jeden karas asi o jedenastej vecer ,hned potom nasledoval dalsi zaber no nepremeneny,takze pre tohtorocne stastie pusteny miesto kapra karci ,ale bolo uz aj horsie
:lol:
majo
....
....
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:40 pm

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod Eko » Pon Máj 18, 2009 8:47 pm

Laci????? ako je mozne ze si chytil zubaca aj uhrika ked je zakazane este chytat dravcov ..nebodaj si ich chytil nechtiac?..ako nejdem poddzubkavat len sa pytam :)
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Nová kaprárska sezona

Poslaťod Laci » Uto Máj 19, 2009 8:15 am

Eko píše:Laci????? ako je mozne ze si chytil zubaca aj uhrika ked je zakazane este chytat dravcov ..nebodaj si ich chytil nechtiac?..ako nejdem poddzubkavat len sa pytam :)



Ta tak ze normalne na tazko zabrali na chlistu :) Co je na tom nepochopitelne? :D
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron