Lov na jerky, casting a EXH privlac

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod rybopet » Štv Máj 28, 2009 9:47 pm

Ab-pozháňal som si dva kusky Fatso F 47g.Ta budú dobré,ňe? Dravce majú po pukľu! :P
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod Abyss » Sob Máj 30, 2009 4:56 pm

Tie mam aj ja su to tusim 10cm a farbu ako slnecnica a ploticka.
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod Abyss » Štv Jún 18, 2009 8:41 am

Tak pani prve dva miminka s dlzkou presny meter su vonku. Trasne zdrave jednicne, jeden bol mliecnak a druha ikernacka. Tesia sa slobode a nekonecnemu pozovaniu pred fotakmi. Bola este aj stucka, ale tu pozdravujem in memoriam :( Tak hltla moj owner, ze nebolo cesty medzi zivych. Teraz ju jedia patkane a kacicky. Skoda :(

Otazka do plena:

Niesom rybar chyt a pec, ale co takom pripade ak rybu pustite a ona sa v momente otoci hore bruchom na krasnej???
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod kura11 » Štv Jún 18, 2009 12:01 pm

No pekneee abysku, ja som dneska darmo hadzal, hovno som vyhadzal... bol som od 4 tej do pol 7 mej, plandavka a na trojhaku velky tvister, tahane popri dne ale nist.. kto umi ten umi.. pekne
kura11
 

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod majo » Štv Jún 18, 2009 12:54 pm

No nazdar Abys ,davaj tu za to pozor na poniektorych, lebo ta presvedcia o tom, ze si tej stuke nechal tu plandavku zazrat tak hlboko naschval :D :D :D ,a odpoved je, ze pravidla musime dodrziavat ked nem chceme prist o papere :| a dopredu typujem, ze nikto z kompetentnych sa do tejto temy nezapoji,pretoze pre poniektorych by to bola dobra vyhovorka :?: a verejne to tu povedat ze si ju zober ak jej niet pomoci, ta cosi :!:
majo
....
....
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:40 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod walther » Štv Jún 18, 2009 6:59 pm

Ta čo si,
verejne tu povedať pravdu? Ta čo si myslíš, kde žiješ? :mrgreen:
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod majo » Štv Jún 18, 2009 10:01 pm

oldo na vasom foriku je nuda :?: ved obcas to po vas ani nestiham citat taki ste rychli ;)
majo
....
....
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:40 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod Abyss » Pia Jún 19, 2009 3:10 pm

kura11 píše:No pekneee abysku, ja som dneska darmo hadzal, hovno som vyhadzal... bol som od 4 tej do pol 7 mej, plandavka a na trojhaku velky tvister, tahane popri dne ale nist.. kto umi ten umi.. pekne


on otom vedel. pozrel a dik..........darmo planda a twister, ale radsej chlapca necham tak, bo este mu to zozerem a secko na brehu mu potrham a dolamem :D a tak sa sumik otocil a odplaval :lol: :idea:
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod Abyss » Pia Aug 07, 2009 1:03 pm

Nazdar chalani. Konecne sa mi podarilo oklamat zubatku na jerka. Skoda, ze pri boji sa odopla, ale odhadom pri vyskokoch taka klasicka 60+. Kym som sa zdohadal jak a co s brzdou bola paaaaa....Zaber bol vsak jak z knihy. Vlna rutiaca sa k nastrahe, kt clovek vidi na hladine a odskakujuce male rybky. potom len pecka do prutu a uz tam skakala. Dufam, ze mi cas dovoli sa na vodu vratit a uz konecne daco dostat aj pred fotak.
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod rybopet » Pia Aug 07, 2009 9:40 pm

Ab-Konečne som mal aj ja na Slidera peknú rybu,ale sa mi pri brehu vypla.Neuvideli sme ju,len veľký závar,tipujem šťuku.Včera sme boli svedkami,že Ružín vydal rybičkárom šťuku 115cm a ostrieža 45cm.Ten ostriež bol úžasný!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron