Lov na jerky, casting a EXH privlac

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod Abyss » Štv Apr 09, 2009 10:26 pm

Zdravim vsetkych priaznivcov privlace. Kedze som nenasiel nic na fore, otvaram diskusiu na tuto temu.
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod rybopet » Pia Apr 10, 2009 5:20 pm

Mám ten veľký šťukový wobler/v A-Z im tam visia v strede/,myslíš Ab,že ho má význam vyskúšať?Ale tak, aby som "nešaškoval".
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod Abyss » Sob Apr 11, 2009 1:45 pm

Myslis ten gigant co ma na sebe len dvojhaky??? Vyzera podobne ako magnum od rapaly, myslis ten??? Ja som si naobjednaval Salmo fatso, slidery a skinnery. S tymi sa da vlacit, ale osobne ak sa bavime otom istom wobe, tak ten by som dal jedine na troling cez downrigger. Z rybacky by inak bola posilovna :)
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod Abyss » Pon Máj 11, 2009 8:45 pm

dnes po neuspesnom love pstruhov, som vybral svoju decku palicku 1,95m na vrovnavacke. Vybuchy smiechu nastali az ked som zapojil 14 Fatso na koniec, a mohutnym clapnutim wob pribil do vody. Poviem Vam priatelia hadzanie s multakom je parada !!! Asi po 3 hode Fatso letelo viac ako 30m. Skusil som si aj Slidera 12 a jeho akcia je priam uchvatna. Doladit treba len jemne dobrzdovanie budbna MP, inak chuchvalec snury je hned na svete. Na sezonu menim snuru za silon od 0,35- ,40 mm. Tesim sa na vlackarsku sezonu a na pripadny krst mojej jerk zostavy.
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod joysi » Uto Máj 12, 2009 11:22 am

Abyss: No a to si uz potom nic nechytil? :-) :-)
joysi
Moderátor
Moderátor
 
Príspevky: 120
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 4:33 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod Abyss » Uto Máj 12, 2009 6:51 pm

dobre som to tam poplasil :D
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod rybopet » Uto Máj 12, 2009 9:50 pm

Ab--to muselo byť úchvatné,ešte sa smejem aj ja pri monitore! :lol: :lol: :lol:
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod rybopet » Uto Máj 19, 2009 9:48 pm

Dnes som ale zase ja vystrájal so Sliderom na Bukovci.Vopchal som sa medzi katenačov a vyskúšal ten zázrak.Na duháky je asi moc,ale lietalo to najdalej zo všetkých sbirolín a vo vode to má neskutočne zvodný pohyb.To bude pecka!!!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod Thommaso » Uto Máj 19, 2009 10:03 pm

Mozno zvedies nejaky tesne pod hladinou ponoreny konar na geci a bude po slidery :lol:
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: Lov na jerky, casting a EXH privlac

Poslaťod Abyss » Str Máj 20, 2009 4:45 pm

Slider je palba!! Z mojich doterajsich vedeni mi pride 10cm verzia ako naj. Maj aj 12 ale to az moc na nase pomery.

Tomi: Ak niekedy odtrhnes slidera pod hladinou kupim ti dva nove !!! :)

Pokial budu financie idem si rozsirit moju slider rodinku a pokukam aj po voboch ako Ironclaw, Prologic, Muskie mania a podobne 50 a viac gramove havedka.

Peto: Minule som bol plasit psrtuhy pod hradzou a na boksove. Skus hodit slidera do tecucej vody a uvidis ako to tancuje. Ked sa stretneme poviem ti dake zlepsovaky. Mas asi 7 cm ze??

Teraz nebudem v ke asi 2 tyzdne. Skoda, ale ked sa vratim, uvidite ma po hradzou a na pstruhovke vobec s mojim vercajgom na ozajstne rybky pokusat osud.
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Ďalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron