lov z lodiek a ostrova

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

lov z lodiek a ostrova

Poslaťod cenpin1 » Ned Mar 22, 2009 8:24 am

chlapi počuvajte a poradtemy neviem sa dočitat ako to je unas či možme chitat na čani a hutnom jazere z lodky pripadne z ostrova na novej čani je jeden ostrov asi 5x5 metrov a na hutnom asi viete ktori za odpoved vam dakujem
cenpin1
..
..
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Mar 04, 2009 8:30 am

Re: lov z lodiek a ostrova

Poslaťod Abyss » Ned Mar 22, 2009 11:41 am

z lode mozes ak ma revir viac ako 10 hektarov.......coz hutne v pohodke a ostrovy, na tych je zakazane chytat. chystas sa na hutne?..co tam???
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: lov z lodiek a ostrova

Poslaťod cenpin1 » Ned Mar 22, 2009 1:12 pm

pred dvoma rokmy sme nachytali pekne amure ale sme vynašali až k ostrovu
cenpin1
..
..
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Str Mar 04, 2009 8:30 am

Re: lov z lodiek a ostrova

Poslaťod Dodo » Pon Apr 06, 2009 6:52 pm

Ahojte,

Na upresnenie,po prestudovani vyhlasky viem,ze je zakazane chytat z ostrovov ,ktore vznikli poklesom vody.
Ostrovy ako napr. na Hutnych stavbach su podla vsetkeho Ok.
Nie raz som tam lovil a nebol som sam,striedaju sa tam partie a vikendove vyjazdy su uplne normalne.
Dodo
....
....
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 5:50 pm

Re: lov z lodiek a ostrova

Poslaťod rarasto » Uto Apr 07, 2009 8:22 pm

chlapi a čo tak lov z malých ostrovov na riekach - príkladom môže byť starý dobrý H č.2. Na jeho úseku je v celku dosť menších či väčších ostrovov. Už pár krát som na nich videl rybára v brodiacich čižmách, ktorý sa na jeden z nich prebrodil cez tok a odtiaľ potom nahadzoval. Porušil alebo neporušil zákon?
A čo všetko sa vlastne považuje za ostrov? keď je malý prietok tak takých ostrovov bez vegetácie (vo väčšej či menšej vzdialenosti od brehu) je viac - sú to ostrovy? A čo sa považuje za lov z ostrova? - keď rybár prebrodí na ostrov, tam si zloží veci a potom začne loviť povedzme 50cm od ostrova v 5cm vode loví z ostrova???
Možno ste sa nad podobnými blbosťami nezamýšľali a za ostrovy považujete iba tie na ktorých je aspoň nejaká tá statná vŕba, ale mne občas ked popíjam kofolu vo velkej lodine a sledujem niektorých machrov, vŕtajú také blbosti v hlave...
rarasto
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:28 pm

Re: lov z lodiek a ostrova

Poslaťod kura11 » Uto Apr 07, 2009 8:59 pm

No na hornade ak je ostrovcek a da sa k nemu zabrodit tak chytam z neho v pohode a myslim ze tym nic neporusujem ale napr.kechnec a jeho dva ostrovi tak tam tusim bolo v poriadku ze je zakazany lov z ostrovou tolko k tomu...
kura11
 

Re: lov z lodiek a ostrova

Poslaťod Thommaso » Str Apr 08, 2009 10:09 pm

Pod boksovom su uz ostrovy bez vegetacie, nedavno som tamad isiel. Vtedy to bolo lepsie.Inak, mam taky nazor jak kura
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: lov z lodiek a ostrova

Poslaťod Dodo » Sob Apr 11, 2009 5:31 pm

Neviem,ci sa to neberie na kazdom reviry individualne...
Myslim na nejakej velkej vode..Kralova alebo nieco take ..je zakazane chytat z vtacieho ostrova..Pokial nieje v papieroch ze na HS a Kechneci je zakaz lovit z ostrova tak nevidim problem...
Dodo
....
....
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 5:50 pm


Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron