Výstava

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: Výstava

Poslaťod Palino1 » Ned Mar 07, 2010 12:47 pm

Práve som sa odtiaľ vrátil, žiaľ, nadmieru sklamaný. Väčšina (alebo takmer 1:1) výstavnej "miniplochy" venovaná predajcom bez akéhokoľvek súvisu s rybárstvom - hrnce, mixéry, potrava pre psov... Zopár stánkov s rybárskymi potrebami, prakticky žiaden sprievodný program. Vzhľadom na malé množstvo vystavovateľov veľmi malý sortiment a obmedzená možnosť porovnávania. Viem, že Košice sa nemôžu porovnávať napríklad s takou Budapešťou, ale tam je výstava orientovaná aj na začínajúcich rybárov - nielen širokým sortimentom, ale hlavne cenami. Preto hlavne pre začínajúcich môžem vrelo odporučiť, aj tá cesta sa vám určite vráti. Košice ma teda aj napriek skromným očakávaniam sklamali, v tomto smere to ide dolu vodou, škoda eura...
Palino1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 9:29 am

Re: Výstava

Poslaťod Stev1 » Ned Mar 07, 2010 8:21 pm

Organizátori tejto výstavy to ale poriadne prepískli. Keďže je to jediná výstava svojho druhu v Košiciach v priebehu roka - neskutočný prepadák. Takýto výsledok som aj očakával, keďže súbežne s ňou sa konala a to môžem s kľudným svedomím povedať, obrovská výstava v Bratislave. Neviem čo čakať do budúcna od usporiadateľov tejto našej Košickej výstavy, keď si nedajú ani tú najmenšiu námahu odsledovať termín ostatných výstav. Kde že asi boli ostatní vystavovatelia? No kde asi tak?...Veď je to choré! Odvšadial z médií sa na nás valila reklama a upútavky na tú v Bratislave a o tej v Košiciach si ani len "vrabce nečvirikali, lebo im primrzli zobáky". Kto nemá čas pobehať v Košiciach všetky obchody, za 1,- Euro mohol byť naraz vo všetkých! Paráda nie! Až na ten sortiment, ale dalo sa to prehliadnuť. No čo ma dosť prekvapilo, tak v jednom stánku, nemenovaného predajcu, predstavovali krásne novinky woblerov, ale na predaj nemali ani kus, vraj ich majú na predajni. A to som tam bol hneď v piatok. No ďakujem pekne, tak načo mali vytrinku s nimi na výstave. Nič v zlom, ale o čom je výstava ak nie o novinkách. A k čomu sú nám novinky, keď si ich nemôžeme kúpiť. Ja osobne by som si ich zopár kúpil a koľko ľudí okrem mňa ešte. Tak sa zamyslime trošku nad sebou, dokedy budeme ešte v Košiciach robiť také smiešne akcie. Nečudo potom, že sa z nás inde smejú a nik sem nechce chodiť vystavovať.
Stev1
.
.
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Aug 17, 2009 9:01 am

Re: Výstava

Poslaťod pepe » Ned Mar 07, 2010 10:05 pm

Z toho orgaznizmovaného chaosu na vystave mi je čudne tak tam nechodím . Mám pocit ,že keď su ľudia tlačený zo zadu v uličke tak majú tendenciu kupovať aj to čo netreba,hlavne ked to berie ten predo mnou.Jak v poľsku.
Máte pravdu s tými cenovkami v obchodoch. Na druhej strane ak ktokoľvek z Vás už niekedy podnikal a je úplne jedno v čom ,tak vie aké ťažké je zaplatiť priestory,zamestnancov , nakúpiť tovar na sklad aby som mal čo predať.Páni nieje frajerina dať na nete cenu vesty alebo ja neviem čoho s rabatom 10%(príklad) lebo ja som ten daný tovar ešte nekúpil a čakám na prvého DILINA čo pošle obj., ja to mailnem výrobcovi ten to zašle na vašu adresu a ja dostanem spomínaných 10%.Super nie.?Aké jednoduché.Bez akýchkoľvek nákladov operovať cenovku.Ale mi obyčajný rybári potrebujeme aj hlúpe olovko či krabičku a možno kilo krmiva , trochu osobného prístupu a rady od predavača.To cez net nedostanem . Ten predavač platí m2 predajnej plochy.Ruku na srdce kolkí ste si boli ohmatať výrobok a potom si ho objednali?O tom hovorím .Presne viete koľko obchodov , nech sú vami kritizované ako chcú, je v KE a ja sa snažím svojou troškou prispieť každému . .Keď idem na vodu idem tam, nie na net lebo mi chyba to či ono.Ak ich nepodporíme v tejto ťažkej dobe je možné že onedlho si kostné červi len tak nekúpime.
pepe
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Štv Feb 11, 2010 9:03 pm

Re: Výstava

Poslaťod peto 8407 » Ned Mar 07, 2010 10:24 pm

myslim, že pepe má v niečom pravdu.........doba je ťažká a keď budeme myslieť len na to že cez net máme ten ktorý tovar za 5 eur lacnejsie , tak si budeme chovať kostňačiky v chladničke /panbozko zavaruj vidieť to moja žena/. ja som na vystave kúpil 2 udice.........chcel som iba jeden feered ale šikovný AZ-ťáci ma prehpvprili a kúpil som aj kaprovku za dvojnásobnú sumu ako ma stál te feeder. :D ale najviac sa mi páčilo, že sme si pokecali, posrandovali, jeden z nich mi ukázal v telefóne odfoteného kapríka/svoj osobácik/ zo súkromáku v maďarsku, porozprával mi ako ho ťahal na 18 silon 1 hodinu a 45 minut......jednoducho je to vsetko asi o prístupe.....pokiaľ prídeme do predajne , kde sedí unudený xxxxx a po opýtaní smiešnej krabičky kostňakov /hehe dobrý príklad si dal pepe, tak sa ho držím/ sa zatvári že CHOĎ S KKTINAMI OTRAVOVAŤ INAM ........tak tam viac nejdem a jednoznačne pôjdem do tej predajne, kde mi tovar predajú s ochotou lebo ja som zákazník. ešte na margo tej výstavy....naozaj som čakal viac. a ešte ma prekvapilo, že mi ten pánko pri kupovaní lístkov včera prizvukoval, že zajtra/v nedeľu/ je žrebovanie vstupeniek o 15:00 tu buďte, tak som sa tam doteperil , vošiel som do vestibulu a hneď som na tabuli zbadal napísané: ŽREBOVANIE VSTUPENIEK DNES O 14:00. :lol: takže tak .......
peto 8407
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 88
Registrovaný: Ned Mar 07, 2010 3:05 pm

Re: Výstava

Poslaťod Palino1 » Ned Mar 07, 2010 10:29 pm

Obchody v Košiciach majú podľa mňa primeranú úroveň, pridanou hodnotou je prístup predavačov, ktorí mi už neraz poradili... Možno preto to sklamanie z "výstavy", problém totiž nie je v predávajúcich, ale hlavne v organizátoroch. Ja sa už ďalšej asi nezúčastním, už teraz bola podľa mňa účasť viac ako podpriemerná - vystavujúcich aj návštevníkov.
Palino1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 9:29 am

Re: Výstava

Poslaťod hlava » Pon Mar 08, 2010 7:13 am

je pravda ze vystavovatelov bolo malo a niektyrm sa aj cudujem ze radsej prisli do kosic ako blavy, alebo v blave mali hlavny stanok a tu prezentaciu vysokej triedy navijakov ktory si mozno z 1000 ludi kupi 1 clovek.. Ale nasli sa aj stanky kde boli zaujimave veci... Skor mi chybali predajcovia ktory predavaju vselijake somariny ako rozne krabicky lacne woblery rotacky ale aj trojhaciky a ak som spomenul woblery tak mi chybalo Salmo Dorado... Proste clovek ide na nakup a kupi len polovicu tovaru. Ale tato tendencia bude trvat az kym sa nenahnevame okasleme takuto vystavu a budeme navstevovat bratislavske a brnenske trhy...
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Výstava

Poslaťod Laci » Pon Mar 08, 2010 10:01 am

Mi to tam pripadalo jak na blsaku :lol: hhh
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: Výstava

Poslaťod hlava » Pon Mar 08, 2010 10:27 am

:lol: :lol: :lol: ale nieco si kupil snad moj tip svajciarsky mixer na vnadiacu zmes keramicke noze na ryby panvice kde si ich upecies a rozne zahradnicke klieste aby si sa vedel dostat k vode napr toryse. Dalej pre svojho milacika pelech ked ta bude sprevadzat na rybacke a hrnce kde uvaris halazsle (a viem ze robis dobre) vsetko potrebne k vode... Zaroven dakujem organizatorom ze nemyslia len na ryby ale aj komfort pri rybacke :o :o :o
Teraz vazne jasne nepatri to na ryb vystavu ale nieco som pokupil
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Výstava

Poslaťod Lacike » Pon Mar 08, 2010 10:45 am

Ta vystava bola fakt o nicom. Nabuduce ani nepojdem. Kolegovia sli do pesti.Lutujem ze som nesiel znimi.
Lacike
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pia Sep 12, 2008 9:58 am

Re: Výstava

Poslaťod kura11 » Pon Mar 08, 2010 11:56 am

no ja som nakupil vsetko co som potreboval... tak spokojnost...:-))
kura11
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron