stuky

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: stuky

Poslaťod rybopet » Ned Máj 17, 2009 12:04 pm

Včera som dve videl na pstruhovom Hornáde pod VVN.Jedna mala meter a druhá meter a pol.Poznávacie znamenie mala,že jej jeden zub na pravej strane trčal asi 2 cm vonku.Hádzal som jej nymfy aj goldíky,ale nechcela.Je to škodná!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: stuky

Poslaťod Abyss » Ned Máj 17, 2009 10:18 pm

s0krates píše:Ryboped, jarný lov sumcov sa nekonal. Celý mesiac som mal "zabitý". Raz mi ho znemožnila vysoká voda, potom dážď a 2.apríla mi ukradli tašku aj s dokladmi. Musel som si všetko nanovo vybavovať ,aj rybársky lístok. Už je to za mnou
a dúfam ,že môj sumec pláva ďalej.


Ktoreho mas namysli?
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: stuky

Poslaťod Abyss » Ned Máj 17, 2009 10:20 pm

rybopet píše:Včera som dve videl na pstruhovom Hornáde pod VVN.Jedna mala meter a druhá meter a pol.Poznávacie znamenie mala,že jej jeden zub na pravej strane trčal asi 2 cm vonku.Hádzal som jej nymfy aj goldíky,ale nechcela.Je to škodná!


Peto robis si srandu, alebo to fakt? Ak ano o dalsiu vyzvu naviac. Dnes som ich skusal nahanat kolo vypustu pod VVN a okolo pritoku kus nizsie, ale prd. Uvidime nabuduce. Nechapem jedno, preco sa namna ludia tak divne divaju ked idem so zostavou kolo vody :(
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: stuky

Poslaťod rybopet » Pon Máj 18, 2009 10:35 pm

No,trochu rybárskej latiny nezaškodí,ale fakt sú tam.Dve,jedna tak 70-75,celá doráňaná,asi po trení a jedna pekná metrovica,asi samička.No,na zuby som im nevidel,ale s polarizačkami som sa im díval do "očí".
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: stuky

Poslaťod hlava » Uto Máj 19, 2009 7:43 pm

peto mozno aj viacec a urcite je tam aj sumec a zubace minule marcel chcel prebrodit kanal a je tam aj jeden a pol metra hlbka
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: stuky

Poslaťod arsen8 » Pia Máj 22, 2009 1:58 pm

Abyss píše:lefis: Dobre no teda.........ja som len napisal ako sa to da na tie vecsie :) Ale tvoj problem pozna asi dalsia halda rybickAROV. Pouzi viac hackove montaze a sekaj hned po zabere, ziadne cakanie a komanske praktiky. Zaber--zasek. Pokial pouzijes dobre a ostre haky, bez problemov ju zaseknes. Na doporucenie :http://shop2.slovenskyrybar.sk/product_info.php?products_id=3438&osCsid=rg22g2jc8kcj1lgpp5uc457np1 Je to na principe circle hook ako sa pouziva pri love sumcov.........ak sa vyznas v love sumca, je mnoho fint, kt ked prenesies do mini prevedeni , tak je to ok.



no a kolko si ty už takých vačších nad 1 m chytil ked o tom tak píšeš? :lol: :? :shock:
arsen8
..
..
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 7:45 am

Re: stuky

Poslaťod hlava » Sob Máj 23, 2009 6:11 am

ma take
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Predchádzajúci

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron