Revír Pindačka

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: Revír Pindačka

Poslaťod maro » Pia Júl 08, 2011 10:12 am

Si sklamaná rybárska duša?
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Revír Pindačka

Poslaťod maro » Pia Júl 08, 2011 10:43 am

Cronicle » Myslím v globále či si sklamaná rybárska duša, na včerajšok som vôbec nemyslel ... :) Pri tom, tebou nazývanom pindaní, môžeš spoznať ľudí s určitým názorom na vec, tu sa samozrejme veci vyriešiť nedajú.

Sorry za off topic, inak nemám k tejto téme čo povedať ... ;)
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Revír Pindačka

Poslaťod kura11 » Pia Júl 08, 2011 11:27 am

co ine ostava??? len popindať si mozme... na zmenu sme tu vseci malí páni...
kura11
 

Re: Revír Pindačka

Poslaťod maro » Pia Júl 08, 2011 11:51 am

Prečítajte si všetci poriadne Croniclovu poslednú vetu. Poriadne, aj viac krát, ak vám to nedochádza!!!
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Revír Pindačka

Poslaťod martino5 » Pia Júl 08, 2011 12:59 pm

nemyslim si ,že len ten je "geroj" kto bol včera na stretnuti a ostatok len "pinda"...skor vidim problem v zle načasovanom termine a oznamenym cca 7 dni dopredu ..ved ked sme chceli začiatkom roka prejednat zmeny v rybarskom zakone ,tak termin bol vyveseny dost dlho a čo je hlavne bol mesiac februar ..čiže priestor na prejednanie doležitych veci ohladom RS či inych zakonov ,by som videl skor v zimnych mesiacoch kedy ma človek predsa viac času a može si včasnym zadanim terminu vytvorit ake take volno ...takže netreba v juli ,kedy začina hlavna rybarska sezona ,hned nejak "nutit" rybarov aby nepindali ,ale aby prišli :? a už vobec ich nejak delit na dobrich či zlych..aj ked ja osobne by som si s panom Kere...m tiež mal čo -to povedat o JEHO pohlade na dodržiavanie Rybarskeho poriadku :roll: :roll:

P.S. ...a inač ,prečo je revir Pindačka medzi pstruhovymi vodami? čo pstruhari "lobovali"? :lol:
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Revír Pindačka

Poslaťod kura11 » Pia Júl 08, 2011 1:52 pm

Marosi v jednote je sila... vid nasu krasnu SRZ :-))) tu dali ludia hlavy dokopy a vyzera to ako vyzera... jedny su za, iny proti... co vytvoris dva rybarske spolky?? jeden pre tych dalsi pre hentych?? rad podporim vsetky rozumne navrhy na zmenu i ked tu zmenu pravdupovediac necakam... ohladom rybarstva-vseludoveho som skor obrovsky pesimista ze sa daco zlepsi a bude sa hladiet v prvom rade na ryby a na vodu...
kura11
 

Re: Revír Pindačka

Poslaťod martino5 » Pia Júl 08, 2011 2:40 pm

Cronicle píše:Martino...termín bol dohodnutý 2týždne vopred a nikto sa nevyjadril, že mu tento termín nevyhovuje, dokonca ani Ty..Takže ja na tvojom mieste by som radšej pomlčal o tom, že tento termín bol blbý..


..pozri ,nechaj si pre seba tie primitivne poznamky ,kto ma mlčat a kto može niečo povedat :roll: ,ale za svojim si stojim ,že urobit take neoficialne stretnutie je lepšie v zimnych mesiacoch ,aj ked nevravim ,že netreba to robit častejšie ,ale čo očakavaš ,že fakt 99% rybarov vstupi dobrovolne do RS? :ugeek:
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Revír Pindačka

Poslaťod maro » Pia Júl 08, 2011 2:45 pm

martino5 » Všetko je OK, nemohol si prísť, neprišiel si, nič sa nedeje, ani ťa nikto nepovažuje za "pindajúci ostatok". Ani seba nepovažujem za "geroja". Sme slobodní ľudia, nikto nikoho k ničomu nenúti ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Revír Pindačka

Poslaťod maro » Pia Júl 08, 2011 2:51 pm

kura11 » Ja vidím len zopár ľudí, ktorí vyjadrili svoj pohľad na vec a možno by aj niečo spravili pre dobro veci. Potom je tu drvivá väčšina takých, ktorým je to absolútne jedno ... buď z ľahostajnosti, alebo presvedčenia že nič nemá zmysel, alebo z neznalosti problému. Naša krásna SRZ zďaleka nie je jednotná, len nečinná ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Revír Pindačka

Poslaťod okaty » Str Júl 13, 2011 10:03 pm

ale tu pindaju všetci :D
Obrázok užívateľa
okaty
...
...
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Apr 11, 2010 7:46 pm


Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron