Nástrahy a Montáže

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: Nástrahy a Montáže

Poslaťod stewik » Sob Aug 06, 2011 8:22 pm

Martinbati píše:jedna trocha mimo otazka, vtrepem trojdielny prut s transportnou dlzkou 136cm, do puzdra s dlzkou 135cm? vdaka

v poho... v púzdre vystrihni adekvátnu dierku a ideš :)
Chyť, urob fotku a pusti, aby bolo čo fotiť aj nabudúce.
http://stewik.mrk.cz/
Obrázok užívateľa
stewik
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 293
Registrovaný: Pon Máj 31, 2010 11:08 pm

Re: Nástrahy a Montáže

Poslaťod okaty » Ned Aug 07, 2011 1:02 pm

alebo to puzdro nedozipsujes. aj ja mam ten problem
Obrázok užívateľa
okaty
...
...
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Apr 11, 2010 7:46 pm

Re: Nástrahy a Montáže

Poslaťod Martinbati » Str Aug 24, 2011 10:42 pm

kde v kosiciach kupit velke krupy? najvacsie ako sa daju? bol som v kauflande, ale tam sa mi zdaju dost male, aj b bile... vdaka za rady
Obrázok užívateľa
Martinbati
Aktívny diskutér
Aktívny diskutér
 
Príspevky: 623
Registrovaný: Str Jún 22, 2011 9:39 am

Re: Nástrahy a Montáže

Poslaťod peto 8407 » Štv Aug 25, 2011 7:35 am

Martinbati : krupy maju v kazdych potravinach..........na balicku nezvykne byt napisana velkost...ale pisu ju na stitku s cenovkou...ja kupujem c. 10.....
peto 8407
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 88
Registrovaný: Ned Mar 07, 2010 3:05 pm

Re: Nástrahy a Montáže

Poslaťod maro » Štv Sep 22, 2011 11:02 pm

Cronicle » Myslím, že rozdiel je v odhodovej hmotnosti, špičky by mali byť rovnaké. Špička je len signalizátor ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: Nástrahy a Montáže

Poslaťod hlava » Pia Sep 23, 2011 8:34 am

ja mam M aj H shinano dava ku M spicky 1,2,3 a ku H 2,3,4 samozrejme aj gramaze su rozdielne pri H mozes pouzit tahzie krmitka
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Nástrahy a Montáže

Poslaťod orim » Pia Sep 23, 2011 1:57 pm

Cronicle píše:Maro> no asi to tak nebude, pretože medium a medium-light, tak isto heavy a heavy-light majú rovnakú odhodovú hmotnosť..špičkovú akciu som mal na mysli semiparabolickú akciu prútu...pretože mne ide o konkrétny model..skôr si myslím, že to ide takto: light, medium-light, medium, heavy-light a heavy..ale nie som si tým istý..

ide to presne tak ako si to napisal: light, medium-light, medium, heavy-light a heavy

a nocne cervy je najlepsie skladovat v chladnicke, alebo ked je uz vonku dostatocna zima, tak aj na balkone a dat im vlhku zeminu najlepsie z lesa, ale nie velmi prevlhcenu, iba jemne a dostatocne priedusnu, lebo potom sa ti v nej udusia, nie tu tvrdu co zvykne byt pod blokmi a moze aj kus travicky :D ja zvyknem kupovat tu zeminu co sa dava do kvetov, za cca 2ecka kupim 20l a mam aj na 2roky a je dost priedusna a ani ju nevlhcim, dam tam nocaky a drbnem ich do chladnicky a v pohode mi vydrzia aj 2-3tyzdne, a davaj pozor na to ked sa ti spre jedna dazdovka tak ju hned vyhod lebo potom ti nakazi vsetky ostane a mozes do nich sturit onyyy :D
orim
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 162
Registrovaný: Pon Aug 22, 2011 4:29 pm

Re: Nástrahy a Montáže

Poslaťod orim » Pia Sep 23, 2011 4:41 pm

nie kazde oznacenie medium alebo heavy ma rovnaku akciu, zalezi podla vyrobcu, niekde moze byt napisane medium a akcia do 90g a niekde tiez medium ale akcia do 120g a pod.
orim
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 162
Registrovaný: Pon Aug 22, 2011 4:29 pm

Re: Nástrahy a Montáže

Poslaťod hlava » Pia Sep 30, 2011 3:15 pm

plavec niesu take jemne su dost tvrde a osahat ich mozes len v Piestanoch.
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Nástrahy a Montáže

Poslaťod hlava » Pia Sep 30, 2011 3:28 pm

plavec tu mas alternativu mensiej nymphy
http://www.rybarskecentrum.sk/privlac/n ... -smelt/75/
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron