privlastnit rybu

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: privlastnit rybu

Poslaťod Sten » Pia Jan 07, 2011 12:20 pm

Zdravim rybopet . Pisal som ze nech sa skusi pracovat s inymi ludmi na zvaze , ze ? Ja osobne neviem ze kedy budu dalsie alebo najblizsie volby do MSO KE . Jedna vec je ze ked nieco nefunguje tak sa nevymenia ludia ale vedenie a druha ze kto by to chcel robit . V konecnom dosledku je najdolezitejsi predseda MSO , ktory nas zastupuje na Rade v Ziline a ma moznost nieco zmenit , ja navrhujem zvolit niekoho schopneho , ktory zainteresuje aj ostatnych predsedov jednotlivych zvazov MSO a na zasadnutiach rady proste presadi zaujmy rybarov . Podla mna je to prvopociatocne riesenie daneho stavu v Kosiciach .
Mohla by byt na to zvlastna tema , kde by sa k tomu mohli vyjadrit vsetci . Kto by to mal byt ? Je na nas aby sme niekoho vybrali , koho si potom aj zvolime a bude nas zastupovat aj s nasimi problemami .
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: privlastnit rybu

Poslaťod rybopet » Pia Jan 07, 2011 2:07 pm

Sten-oceňujem Tvoju snahu o konštruktívny prístup, ešte lepšie bude,ked sa zúčastníš členskej schodze a tam nanesieš svoje pohľady.Či nájdeš podporu ostatných prítomných je otázne.Demokracia je "zvrátene" o tom,že aj ked navrhneš rozumnú vec,ale ostatní Ti to z rôznych príčin neodsúhalsia, nedosiahol si nič.
A ešte navrhuješ ...niekoho iného....Ale koho ,niekoho? Kto bude ten iný, že bude iný?
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: privlastnit rybu

Poslaťod starý rybár » Ned Jan 09, 2011 4:11 pm

Zbytočne sa niekto pozastavuje nad právnymi ustanoveniami rybárskeho poriadku. Celý problém je iba v tom, že sme si nie len vytvorili a aj si platíme takú vlastnú spoločenskú organizáciu, ktorá sa ku nám, všetkým jej členom bez rozdielu, správa ako ku triednemu nepriateľovi. Už dávnejšie som presvedčený, že niečo veľmi vážne smrdí, v tomto štáte rybársko-slovenskom.
starý rybár
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Ned Jan 09, 2011 3:57 pm

Re: privlastnit rybu

Poslaťod Sten » Ned Jan 09, 2011 4:57 pm

Zdravim rybopet. Ved to nemusi byt hned. Pokial budu nove volby je cas na to sa o tom mnohokrat bavit a vybrat niekoho . Ide aj o to aby aj tu na fore podporilo tuto myslienku dostatok ludi .
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: privlastnit rybu

Poslaťod Sten » Ned Jan 09, 2011 5:04 pm

Pretoze niekolko nespokojnych jednotlivcov bez podpory ostatnych nic nezmeni . Akiste vsetci suhlasia. :)
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: privlastnit rybu

Poslaťod kura11 » Ned Jan 09, 2011 9:31 pm

Kto chce zmenu??? teraz si mozem zobrat zo 120 duhakov, 50 kaporov... neblaznite... ved sa to teraz oplati... SRZ fishmarket sa LÁSKA oplatí.. :idea:
kura11
 

Re: privlastnit rybu

Poslaťod Sten » Pon Jan 10, 2011 10:08 am

Ja urcite. Pretoze chcem chodit k vode sa nie kupat ale chytat ryby , ktore celkom rychlo z vod miznu. K tomu nemam viac co dodat. :(
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: privlastnit rybu

Poslaťod Rotteno » Str Jan 19, 2011 11:59 am

Tak tak chlopi spravne vravite seci co ste tu az mi je to divnô ;-) . Tak dojdite na tie schodze!!!!!!!!!!!!! A riesme kazdu vec ktora sa rozobera tu TAM!
Rotteno
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 11:39 pm

Re: privlastnit rybu

Poslaťod kura11 » Str Jan 19, 2011 11:19 pm

Sten bohuzial na SVK je takto nastaveny pseudosportovy "rybolov" neostava nic ine ako sa prisposobit podmienkam v tejto krajine... zijeme na SVK tak si zamraznickujeme co nam patri... dufam ze sa mi zasa ujde viac ako susedovi :-))
kura11
 

Re: privlastnit rybu

Poslaťod walther » Štv Jan 20, 2011 5:55 pm

Máš pravdu kura11, odteraz budeme od 16.4. do 30.9. jesť len pstruhy a pstruhy! To by sme mali aj schudnúť :P A je to!
walther
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 268
Registrovaný: Sob Jún 14, 2008 9:38 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron