privlastnit rybu

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: privlastnit rybu

Poslaťod kura11 » Ned Dec 05, 2010 5:58 pm

fishpacient... "ak by som mal byt rybarom len preto aby som mal na stole rybu tak sa to neoplati. povolenka plus vybava kur..." veeeeelmi vela ludom sa to ale oplati, do vybavy daju minimum... umele nastrahy nekupuju ked si nastrahu nacerenuje zadarmo... lov nasadovych kaprikov je tiez pomerne lacny eurove krmivko-kukuricka-hnojacik... ak ide ryba a beru ci treba ci nie ako teraz na geci (verim vsak ze sa to deje na kazdej vode po zarybneni) tak sa to fest oplati... dakto caka len na to na konzumnu nasadu a ide len vtedy... za minimalne financie si zobere niekolkonasobne viac ryb, ako cena povolenky... supermarket SRZ sa oplati vzdy... :lol:
kura11
 

Re: privlastnit rybu

Poslaťod fishpacient » Uto Dec 07, 2010 1:53 am

no ta nech sa zadrhnu.obavam sa ze MO SRZ ostane luzerom a buducnost su sukromne vody.mozno zmena vedenia mo srz
fishpacient
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Nov 28, 2010 10:17 pm

Re: privlastnit rybu

Poslaťod Sten » Str Dec 08, 2010 11:03 am

Vsetci vieme ako to je. Kazde volebne obdobie ma svoj koniec a po nom nasleduju nove volby. Ked sme si takychto zvolili tak takych aj mame. Neviem co sa furt niekto stazuje. Aj Rybarsku straz sme si v podstate zvolili sami , ved su to vsetko kamosi tych co su v MSO SRZ KE. Taky priklad, mam kamosov v Presove a ta banda , ktora tam je ( stale ta ista uz x- rokov ) si pred volbami vzdy zavola svojich kamosov v istom mnozstve a tym za to , ze ich znovu zvolia ponukne iste vyhody. Takze sa pekne zidu , v podstate sa sami zvolia a rozkradaju a nicia MSO dalej a dalej podla vlastneho uvazenia. A tu je to take iste , my vsetci ostatny na to kasleme , nik tam nepride tak sa necudujme ze je to takto a nic sa nikdy nezmeni. Tak ked niekto chce nieco na tom zmenit tak treba laskavo prist na volby ( ked budu ) a vyhadzat tych bastardov von odtial a nie len tlachat do vetra pri pive. Lovu zdar
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: privlastnit rybu

Poslaťod kura11 » Str Dec 08, 2010 3:44 pm

sten tu nejde o funkcionarov ale o ludi-rybarov, co su medzi nami, pokial nezacne hon na carodejnice nic sa nestane... platenych sliedicov co by take nuchali.. ze sa zarybni a dakto otoci parkrat za den s rybami, ked nebere ryba tak aj podmierecna stucka dobra... o to ide... keby kazdy bol poctivak myslim ze sa ujde kazdemu a este sa aj zvysi... ale je to ako z hubami, ked rastu dubaky treba sa osalit...a zbierat donemoty, bo za dva tyzdne je po nich... :idea:
kura11
 

Re: privlastnit rybu

Poslaťod Palino1 » Str Dec 08, 2010 7:55 pm

Tak, tak... Začať treba od seba. Keby medzi nami nebolo kopu nenažraných debilov, načo by nám bola rybárska stráž?
Palino1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 9:29 am

Re: privlastnit rybu

Poslaťod Sten » Štv Dec 09, 2010 10:27 am

Zdravim. To co som pisal bolo myslene tak , ze ked sa niekto stazuje na to ze niesu ryby a RS sa kdesi zasiva a rit palovu robi ;) , tak ich treba vymenit a skusit pracovat s inymi , ktory budu mat zaujem nieco zlepsit. Ty , ktory su nenazrany si potom daju bacha. Stacilo by par exemplarnych pripadov. Lovu zdar
Sten
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 239
Registrovaný: Pia Nov 21, 2008 11:35 am

Re: privlastnit rybu

Poslaťod rybopet » Štv Dec 09, 2010 7:00 pm

Sten-Kto sú tí iní? Kde ich nájdeš?Kto to bude robiť zadarmo? Odpovedz na každú jednu otázku ! :(
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: privlastnit rybu

Poslaťod kura11 » Štv Dec 09, 2010 7:42 pm

Tak Tak RS si aj robi svoju robotu ale je to len v ramci dobrovolnosti, tiez maju svoje roboty, rodiny... ich cinnost je skor len o kontrolovani povoleniek nie odhalovani kde ma kto co poskryvane... vo vyspelych krajinach su na to plateny ludia, davaju bacha na poriadok, predpisy, povolenia... neni problem sledovat podozrivu partiu aj par hodin a potom zakrocit... u nas nerealne, my nie sme zdaleka vyspela krajina... ale ak uz aspon tu kvapku v mori necestnu prichytia za zvlast hrube porusenie zakonov tak by mal byt vyluceny zo zvezu min. na 10 rokov... ak nie navzdy... tu to vyriesi pokuta a hotovo... :idea:
kura11
 

Re: privlastnit rybu

Poslaťod fishpacient » Pia Dec 10, 2010 4:15 pm

zacat by sme mali od seba to je pravda! pokracovat pri volbach! RS v ramci dobrovolnosti a zadarmo !?tak potom neviem preco to robia ale mozno je to dovod preco je to tak. kazdy z nas ma digitalny fotak ak nie kameru alebo aspon mobil .mohlo by to tiez pomoct ako dokaz.nejde o to chodit okolo vody a a hladat ale vydim a zaznamenam.takze RS moze byt kazdy.nieco ale zmenit treba mozno staci zacat tu na fore. kazdy znas sa na rybarske schodze nie vzdy dostavi a preto svoj nazor ani nepovie a aj ked je tam tak ho to nikedy nenapadne.ide o mi o to ze staci jeden ktory ked na schodzu pojde vytlaci zopar stranok fora a hned ma nazor dalsich desiatich.mozno netreba nikoho z funkcie zhadzovat len si treba stanovit pravidla! nakoniec ich platime my !!!!! ci nie? mozno mam ruzove okuliare ale aspon skusam najst napad ako zlepsit situaciu.vyhoda fora je ze sa netreba bat povedat nazor odsudia len moj nik :D
co sa tyka priestupkov urcite sa daju vymysliet lepsie tresty.
fishpacient
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Nov 28, 2010 10:17 pm

Re: privlastnit rybu

Poslaťod rybopet » Pia Jan 07, 2011 8:49 am

Sten-v Novom roku čakám na odpoveď,skús niečo konštruktívne navrhnúť! :)
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron