Čo bude dalej, alebo lov ryb o par rokov:o(((

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: Čo bude dalej, alebo lov ryb o par rokov:o(((

Poslaťod kura11 » Ned Okt 31, 2010 6:19 pm

dneska z rana som bol na geci, plna riť rybyckarov, nehorazne mi tento prezitok vadi... dravce by sa mali lovit ako dravce cize LOVIT a nie si ich hnusne vysediet... rybku zakazat s vynimkou sumca a tam len rybku nad 35cm povedzme... nech sa nekatuju male 50cm cucky na 10cm ploticky... otrassssssss a na pstruhovych vodach este dneska na mrtvu rybku chytat to je uz prosim co??? razne obmedzit a hotovo, komu sa nepaci bohuzial, naj si chyta poondene kapore ked sa mu nechce "lovit", hnusne pravidla, hnusny ludia, pomaly uz aj hnusne vody...
kura11
 

Re: Čo bude dalej, alebo lov ryb o par rokov:o(((

Poslaťod martino5 » Ned Okt 31, 2010 7:00 pm

..tak a ešte by som zakazal pri love len tak nečinne sediet a namiesto piva a cigaretky by musel každy rybičkar ,vždy pred lovom povinne zhltnut Viagru ,aby pri vode nesedel ale cely čas stal ... :lol: :lol:
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Čo bude dalej, alebo lov ryb o par rokov:o(((

Poslaťod djnasty » Ned Okt 31, 2010 7:15 pm

toto je uz smiesne a ako chces mi povedat ze sumec je nieco insie ako stuka ci zubac ze na to by si povolil rybku tato tema sa tu vo fore zobrazovala viacej krat a vzdy to bolo bezuspesne takze radsej tu piste zazitky od vody ako niekoho odsudzovat ze ci chyta na rybku alebo nie vas privlac bavi mna to furt omrzi po 5 minutach niekto to radsej vobec neskusa takze tak. aj ked si tiez myslim ze ked niekto chyta na rybku a mal na nu nejaky zaber tak sekat rybu hned a necakat kym to zazere inak na tom nic vazne nevidim :!: a ktomu vsetkemu nikto nikdy to nezakaze a verte neverte bolo vela staznosti na tento sposob lovu a nasa smiesna kosicka organizacia nepohla ani prstom lebo je bezmocna vsetko na slovensku riesi srz v ziline a tam to maju na salame takze asi tak a este k tomu kazdy kosicky revir upada k niecomu zlemu vela ciernych cowboyov malo rybarskej straze a ktomu smiesne tresty za porusovanie pravidiel organizacie takze viete sami kde to vsetko speje
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

Re: Čo bude dalej, alebo lov ryb o par rokov:o(((

Poslaťod kura11 » Ned Okt 31, 2010 7:40 pm

nie som si isty ale myslim ze existuje nejaky veterinarny zakon, ktorí zakazuje pouzivat zive tvory ako navnadu... keby sa do toho obul niekto znalí problematiky, myslim ze by to bolo dost realne sa zbavit rybkarenia raz a navzdy...!!! neviem ako sa to moze tolerovat.. tríznit rybu za ucelom ulovenia inej ryby...
kura11
 

Re: Čo bude dalej, alebo lov ryb o par rokov:o(((

Poslaťod kura11 » Ned Okt 31, 2010 7:42 pm

djnasty, myslim ze to nie je vobec smiesne.. skor do placu.. :idea:
kura11
 

Re: Čo bude dalej, alebo lov ryb o par rokov:o(((

Poslaťod okaty » Ned Okt 31, 2010 8:36 pm

suhlasim z djnastym takisto nevidim na love s rybkou nic zle ak sa sekne pred zazranim
Obrázok užívateľa
okaty
...
...
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Apr 11, 2010 7:46 pm

Re: Čo bude dalej, alebo lov ryb o par rokov:o(((

Poslaťod Eko » Ned Okt 31, 2010 9:27 pm

ruku na srdce kto seka hned ?:) ja som bol zazraty rybickar a furt som cakal na zazratie lebo som myslel ze prave ta ryba bude velka, kapitalna tak som chcel mat istotu ..a viete co sa mi sem tam stalo nebolo to casto ale stalo??....stuka 40cm amen, jalec nemeirecny aj mierecny amen zubacik maly amen atd bolo ich viacej ....a to kydam na seba nie na inych !!!!!!! tym chcem povedat ze porblem je uplne niekde inde a to ze vacsina rybarov cakaaaa a tym drancuje... to sa mi stale niekde vo vnutri priecilo a preto som dosiel ku vlacke .....vlacim lebo je to ina dimenzia sedenie pri vode ma omrzelo ... tato sezona je neporovnatelna oproti minulorocnym sezonam - pozitok, ryby, priroda, zdolavanie!!!!! a hlavne zdravie ..pri rybke som sa furt musel spit a vyfajcit stotisic cigariet :D teraz mam v ruke udicku navnadicky a ide saaaaa ....v skratke ...pindat rybickari na vlackarov nebuduuuu preco?, lebo nemaju dovod...ale vlackar pinda na rybickovanie nie preto ze ide presadzovat svoj styl lovu a ide urazat rybickarov a co ja viem co , ale jedno je pravda drancuju sa tym ryby jak mierecne tak presne aj naopak .....kazdy kto si toto citaaaa a si vravi co tu ten EKO plieska ...nech si kazdy spomenie na tento clanok jak katuje 35 stuku chytenu na 15 karasa preto lebo mu to zazrala niekde ku riti ale myslim si ze vacsina rybarom sa uz teraz tato spomienka vybavuje :lol: ..aaano presne preto nerybickujem..a aby som nebol taky svaty nikdy nepoviem ze si este nenahodim na rybku to by som si nasieral do huby s prepacenim aj tuto sezonu som mal nahodne dvakrat lebo som ostal na noc ,ale zatial ma to nelaka ani z daleka zdolavat rybu na kolik s hrubkou silonu 40..hmmm nie, nie je to pre mna ono ...a zase upozornujem PREEE MNAAA chapete tomu comu ja rozumiem ?:D... ...tak chlapi!!!!!! peace ;)
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Čo bude dalej, alebo lov ryb o par rokov:o(((

Poslaťod martino5 » Ned Okt 31, 2010 10:23 pm

..skor si myslim ,že cely problem a hlavne uvodne slova autora tejto temy chceli poukazat na to a smerovali k poukazaniu na likvidaciu revirov ...Krasna sa zasypuje,Teplaren už nie je ,Hutne stavby už tiež pomaly ničia hlinou nakladne auta atd......čiže tu by trebalo smerovat svoju kritiku ,možno do radov zvazu,mesta??.neviem...kto dovolil a vydal povolenia ,aby bol stav taky aky je resp. sa každym rokom zhoršoval?? kto je zodpovedny za to všetko? alebo je fakt pravda,že kto ma peniaze ma moc a všetko? neviem.. :? a až potom sa možme bavit ,kto akym sposobom chyta a načo chyta.Aj ked je to podla mna zbytočne , lebo osobne voči legalnemu lovu s dodržiavanim rybarskych predpisov nemam nič..dobre sa vravi "mladeži", že pri love treba "lovit" ..ano prajem Vam ten optimizmus ked budete mat deti,rodinu a neskor bude vo veku dochodcov ...skuste povedat dochodcovi,že nech ide vlačit ....dochodca ,ktory je rad,že je pri vode...alebo mu chcete zakazat lov štuky "na položenu"? či prinutit ho len chytat kapre? .. preto asi rozumnym a jednoduchym riešenim je jedine momentalne sprisnit kontroly RS s prisnym kontrolovanim /nie buzerovanim!/ a dodržiavanim rybarskeho poriadku ;) ale viem ,je to na dlhšiu debatu ;)
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: Čo bude dalej, alebo lov ryb o par rokov:o(((

Poslaťod djnasty » Ned Okt 31, 2010 10:26 pm

maros nehraj formu privlacujes prvu sezonu a uz si zmenil nazor a ozaj nekupi niekto ceren mam na predaj :D
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

Re: Čo bude dalej, alebo lov ryb o par rokov:o(((

Poslaťod djnasty » Ned Okt 31, 2010 10:28 pm

martino kedy ideme na vypravu??
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron