ZARYBŇOVANIE

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod maro » Uto Mar 15, 2011 3:55 pm

Kurka, vedia že by si ich skoro všetky požral, tak dbajú o tvoju líniu ...
maro
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 785
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 7:58 am

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod kura11 » Uto Mar 15, 2011 11:58 pm

co je v mrazaku to sa pocita.. takto ma to naucil system bohuzial... nebudem pustat rybu dedovi co ju podomnou vylovy... za svoje schopnosti a obetovane finacie do navnad si zoberem priehrstim aj na ukor druhych... vlastne nie aj ale na ukor druhych... ked vedeli nasypat po sezone kaprarom co nedaju ani korunu na pstruhovku preco nie teraz??? :idea:
kura11
 

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod Rotteno » Pia Mar 25, 2011 10:08 am

A prečo by mal davat kaprar čo len cent na pstruhovku? Pokial sa sadili pstruhy na Hornad kaprovy, myslis ze si to cvakal ty a tvoja pstruhova povolenka? Kaprarske reviry sa zarybnuju z nasich prachov ... a ked nam tam jebnu aj sivone ... Ne aby si bol LÁSKA rad, že aj na Hornad kaprovy dali nejake pstruziky ... Ved to este vam urobili dobre ... bezny kaprar by urcite radsej videl sadit na hornad kapra ako nieco ine ... Ja som naopak privital pstruziky v hornade... Kua furt len kidas na "kaprarov"(tých typických čisto mrazničkových) ale co sa tyka drancovania ako citam tak fungujes podobne, aspon co sa pstruhov týka :-D ... Kurka Kurka ...
Rotteno
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 11:39 pm

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod Rotteno » Pia Mar 25, 2011 11:29 am

Ale to zvyšné množstvo nebolo určite financované len z prachov, ktoré sa vybrali za pstruhové povolenky ...
Rotteno
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 11:39 pm

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod kura11 » Ned Mar 27, 2011 6:43 am

Majko moja poznamka mala skor ironicky charakter... taketo zarybnovanie mi pripada ako bohapuste plytvanie... ci je to za korunky pstruharov ci kaprarov je jedno... osobne mi nechybali ale ked uz nevedeli co s rybami a dali tak si vezmem... co by nie... ja mam kaprovku tiez neboj tak aj z mojho bolo zarybnene.. ja len ze sa to zarybnuje krizom krazom, plytva sa rybami... "rybarom" sa sype co mozno najlahsie ulovitelne ryby aby aj hotentoti si chytili svoje... a ze su aj taky ver ze su... mal si prist pozriet na tu krasnu rybacku... hlavne rybarov telom aj dusou.. .-))
kura11
 

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod rybopet » Ned Mar 27, 2011 7:05 am

Pre upresnenie: tie duháky na kaprovke nás /MO KE/ nestáli ani cent. Dávate zavádzajúce info. Bolo to platené z peňazí Rady Žilina ako kompenzácia a boli účelovo určené, to znamená, že hospodár ich musel vysadiť tam, kde mu to nariadili.Ani kaprári, ani pstruhári v tom nemáte prsty.
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod Rotteno » Pon Mar 28, 2011 4:54 pm

No vida...nakoniec to bolo zadara od nasich zilinskych papalasov...:-) Kurko...pohoda...sorka za moju mozno vzbrklejsiu reakciu... Mne nevadi ze si vezmes pstruhy... Ved nato sa sadia...tak ako aj kapre....
Rotteno
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 11:39 pm

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod rybopet » Uto Mar 29, 2011 9:59 am

Cronicle- ale nedá sa kašľať na to, že šíriš tu hlúposti! :cry:
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod kura11 » Uto Mar 29, 2011 1:07 pm

Neviem bolo to dobre spestrenie... ale zasa podla mna zbytocna nasada a plytvanie rybami aj financnymi prostriedkami... to ako ked dali nasadu duhaka do kamenice... to je tiez vyboborne a rozumne riesenie :roll: tym padom mi s toho vypliva ze zilina neni prave naj gazda... ale zasa budme radi ze sa uslo nasej MO :-)))
kura11
 

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod kura11 » Str Mar 30, 2011 8:55 pm

Majko ty dobre vies ze mi nevadia kaprary ako si ty a dalsich co poznam, ste predovsetkym rybary a luda na spravnom mieste pre ktorych je rybacka skor relax a nejdu silou mocou do extremov... dokonca mi nevadia ani dedovia co si beru nasadu, vadi mi tretia sorta... nejaky novodoby radoby kaprary... neviem ci vies co mam na mysli... rokmi sa to stava viac popularne, viac komercne, viac posrane... a prave tu 3 tiu posranu odrodu kaprarov co nevydia nic ine len kapra a svoj zaujem neznasam... :idea: preco by mal mat pravo na zivot prave kapor??? precitaj si ten clanok v SR o sirave... ma potencial na velke kapry!!! ale ma potencial aj na obrovske sumce a preco by mal mat kapor privilegium ze by bol hajeny celorocne a ine by sa mohli smelo clenskou zakladnou zrať??? myslim ze je X ryb co si zasluzia XYZ viac ochrany ako nasada kaprika... :idea:
kura11
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron