ZARYBŇOVANIE

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod rybopet » Uto Apr 14, 2009 8:49 pm

Nebudú,bo je bars horúco a nevydržali by cestu.Pekne treba chytať vychcané minuloročáky.Sú pekne veľké!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod hlava » Uto Apr 14, 2009 9:17 pm

uz su vysipane 400 kg na hornad, 700 na vyrovnavacku a asi 600 na bukovec. a este budu dosipovat nemohli dat viacej koly nejakej chorobe. Dnes to bolo vo vysielani v najlepsom radiu na slovensku
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod Laci » Str Apr 15, 2009 8:45 am

A to ktore je najlepsie radio na slovensku? :D
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod hlava » Pia Apr 17, 2009 5:07 pm

jednoducha odpoved radio regina
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod Laci » Uto Apr 21, 2009 10:30 am

No som zvedavy co sa mi podary ulovit zajtra kedze vcera zarybnovali potocakmi hornad a dnes budu duhakmi vyrovnavacku...dnes som bol len tak pred robotou pozriet a celkom pekne kusky rano tahali niektori mali 50 55 cm potocaky vonku...skoda ze som musel ist do prace :(
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod s0krates » Pon Máj 04, 2009 9:50 pm

..dnes položil som správcovi webu nasledujúcu otázku.. som zvedaví či ju zverejní a či na ňu odpovie..
..otázka znela takto :
..chcem sa len opýtať...stanovujete diagnózy a chorobopisy na základe otázok, ktoré vám radový člen položí?...ak áno prosím o presné stanovenie diagnózy,lebo sa chcem opýtať prečo ste čas a dátum zarybňovania pstruhových revírov opäť nezverejnili v rubrike hospodárska sekcia?..nie som prvý ,čo si myslí,že niečo iné sa vykazuje a niečo iné je realita..a rozmyslíte si čo mi odpoviete,lebo v apríli som absolvoval preventívnu prehliadku a nič mi nezistili!
s0krates
 

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod fisherman » Uto Máj 05, 2009 3:14 am

sokrates tak to som fakt zved>>>>>> :lol: :lol:
fisherman
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jún 30, 2008 4:14 am

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod DAJHAK » Uto Máj 19, 2009 5:19 pm

sOkrates asi preto to nezverejnili lebo to nie je ich povinnosť ani to nie je v stanovach SRZ zverejňovanie času a množstva zarybnenia.
Je to len dobrá voľa SRZ KE že nám tu zverejní zarybnenie za minulý rok ktoré si možeme stiahnuť z webu.
To je len moj názor. A na kontrolu toku peňazí SRZ KE sú odborníci a nie laici (radoví rybári)ako som i ja zato by som si nikdy nedovolil bez dokazov niekoho obviňovať ale to je tiež len moj názor na vec.A ďalšie:Pri dnešnej informačnej revolúcii myslím tým používanie mobilnej komunikácie staćí na web napísať dnes sa zarybňuje tu a tu a vrhne sa tam kvantum rybárov ktorí by pri tom množstve loviacich pstruhovú vodičku vyčistili za nepár (3) dní a to si myslím nechceme nikto.Ale priznám sa tá Kamenica ma tiež trochu naštvala nie preto že som nebol informovaný ale preto že pstruhy boli nasypané do nepstruhovky mohli byť v Hornáde ,no a potom znalí veci robili masaker v kaluži (myslené revír Kamenica ).
Naposledy upravil DAJHAK dňa Pia Máj 22, 2009 6:34 pm, celkovo upravené 3
Je hrozné keď sa športovci ožierajú,je však úžasné keď my alkoholici športujeme.
Toľko som čítal o škodlivých účinkoch alkoholu a cigariet že som sa rozhodol že prestanem čítať.
Obrázok užívateľa
DAJHAK
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Str Máj 14, 2008 6:19 pm

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod Jonny301 » Uto Máj 19, 2009 6:51 pm

áno, je to ich dobrá vôľa, ale čo právo na informácie?myslím si že rybári majú právo byť informovaní o takýchto veciach, keďže to ide aj z ich peňazí.nehovorím že v ten deň alebo dva dni pred tým, no týždeň po tom to plne stačí...
Jonny301
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 9:41 pm
Bydlisko: terasa, košice

Re: ZARYBŇOVANIE

Poslaťod s0krates » Sob Máj 30, 2009 10:41 pm

DAJHAK, 20.5.2009 večer som bol viacmenej náhodou na Bukovci. Celá hrádza do posledného miestečka bola obsadená rybármi. Odkiaľ vedeli, že sa tam deň predtým nasadzovali pstruhy? Zaujímave je ,že existuje skupina ,ktorá vždy vie,čo a kde sa nasadzuje. Už len podľa áut viem, že sú to stále tí istí a to neplatí ,len na Bukovci. Nabudúce si zoberiem foťák.
s0krates
 

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron