Boilies

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Boilies

Poslaťod Hunter » Štv Aug 05, 2010 4:01 pm

Rad som sa spytal skusenejsich,ake boilies pouzivate? ci hotovky(a ked tak ake?)ci doma robene?a este jedna otazocka,ked chcem po uvareni boilies zmrazit,tak v com ich mam hodit do mrazaku? v sacku? v sietke? alebo? Diky za odpovede :)
Hunter
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 5:10 pm

Re: Boilies

Poslaťod Hunter » Štv Aug 12, 2010 4:16 pm

Vidim ze vsetci "silno" chytate na boilies :D mne akurat dnes dosli 10 mm gulicky od Mainline prichute Luncheon meat,Sweet corn plus este aj 8 milimetrove od Bait-tech.Som zvedavy ci aspon zaber bude na niektore z nich :-p
Hunter
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 5:10 pm

Re: Boilies

Poslaťod peto 8407 » Štv Aug 12, 2010 7:56 pm

Hunter- mam doma 20 mm gulicky od lastie silver edition s prichutou chobotnica-broskyna. kupoval som ich este minuly rok a mam z nich este cca pol balenia. moj nazor je, ze na vychadzky po robote, alebo nejake to vikendove rybarcenie je boilies veelmi nakladna vec a som si isty ze naneho nedostanes viac zaberov ako na obycajnu varenu kukuricu, fukanu psenicu,alebo nejaku medovu kuku vo flasticke. mimochodom na ten boilies som este nemal zaber ..... :)
peto 8407
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 88
Registrovaný: Ned Mar 07, 2010 3:05 pm

Re: Boilies

Poslaťod Eko » Štv Aug 12, 2010 11:30 pm

peto 8407 - nie som kaprar ale niekedy som ich chytal a presne tie boilies co pises bolu uspesne takmer kazdu rybacku blizsie by ti o tom povedal Djnasty kym ja som chytal dravce on stale si hodil chobotnicku broskynu od lastie a bez zaberu to nikdy nebolo a ma na to pekne kapre mozes pozriet aj minulorocne fotky z IZRI tu na fore pridavaval som ich ja . Len figel je v tom ze treba mat trosku trpezlivosti a treba ich vediet spravne podat ja aj ked nekaprarcim tak ich vrelo odporucam. ;)
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: Boilies

Poslaťod kura11 » Pia Aug 13, 2010 8:01 pm

Normalne zmrazit v saciku, po uvareni samozrejme tak dva dni posusit ale nie na slnku lebo popraskaju, normalne na tienitom dobre vzdusnom mieste, inak ked chodis na dlhsie k vode nemusis mrazit ale tie s ktorymi budes vnadit tak staci vysusit na kamen... nic sa im nestane len budu total ako kamen, ked ich nahadzes do vody tak postupne zmeknu, biela ryba da pokoj, ako voda presakuje tak uvolnuje atraktory... ked chodis na kratko tak je to zbytocne, vtedy su dobre nejake mekke gulicky, boilies cesta, nugety, mekcene peletky, gulicky ako lastia s rychlejsim rozpadom...
kura11
 


Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron