PLAVANA-lov ryb na "anglicaky"a pod...

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

PLAVANA-lov ryb na "anglicaky"a pod...

Poslaťod TATTOmen2 » Sob Mar 27, 2010 11:31 pm

rozoberame tu feeder,privlac ,muskarenie a ine ,ale o love na plavak nic...
preto by som sa chcel podelit o nejake zaujimavosti s vami,ktory tomu holduju...
mna prevazne bavi lov na match prut s anglicakom,alebo inym plavakom vhodnym na lov vecsich ryb,je to moja srdcovka a mam dos peknych ryb zdolanych timto sposobom a vzdy ma tak v kutiku duse zahreje ,ak sa nejaky novy poctivy rybar chce tomu priucit,alebo ak ho to doslova ocari...verte ,je to uzasna rybolovna technika....
TATTOmen2
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Štv Okt 22, 2009 11:55 pm

Re: PLAVANA-lov ryb na "anglicaky"a pod...

Poslaťod XpeterX » Ned Mar 28, 2010 9:48 pm

ja na plavanu casto nechytam, obcas ked nic neberie na tazko previazem a skusim dat nejaky iny ponor na plavak. Nemam ani matcho (inak co to je zac?) obcas previazem feeder a dam tam plavak. Viem ze je to neprofesionalne ale co uz :) Pamatam si ked som bol na Cani - rezervacia a hadzal som niekam do polky feeder aj kaprarku a bratranec si na tom istom mieste prikrmoval tak 3 metre od brehu kukuricou z konzervy. Chcel nejake nastrahovky na plavacik chytit. Za pol hodinku vytiahol dvoch peknych kaprov cca do 50cm a hned som premotaval feeder na plavak (za pol hodinu som nemal ani tuk) a tak isto som si chytil pekneho kaprika.. Takze tym som chcel povedat ze obcas sa oplati zmenit system lovu a ide to ;)
XpeterX
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Uto Mar 17, 2009 6:11 pm

Re: PLAVANA-lov ryb na "anglicaky"a pod...

Poslaťod TATTOmen2 » Pia Apr 02, 2010 6:55 pm

match???.........prut urceny na lov plavakom ,skoro to iste ako feeder,ale iba skoro.. ;)
kupil som si novu plavacku,novy navijak a bol som s tim na jasove,este v nedelu,ale dokopy nic az na jedneho cca 65cm amura na feeder,kapor ziaden a isiel som po nom :shock: :shock:
zajatra,cize 3.3.idem karcu ,...konecne,snad tam otestujem nove plavaky od DRAGONU aj celu novu zostavu.

ps...v navrhoch je otazka:ci sa smie lovit na rybku na hranicnych vodach od 1.4.
odpoved znie, ze nie
Ale v rybarskom poriadku je napisane ze sa moze,takze.....???????
no co uz,tak ci tak to so sumcom skusim na trhacku...
TATTOmen2
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 68
Registrovaný: Štv Okt 22, 2009 11:55 pm

Re: PLAVANA-lov ryb na "anglicaky"a pod...

Poslaťod GOYA » Str Okt 02, 2013 8:33 pm

...Petrov zdar ! ...pozývam Vás do facebookovej skupiny určenej pre všetkých plaváčkárov ...vopred ďakujem všetkým za príspevky a diskusie : https://www.facebook.com/groups/593048977399891/
GOYA
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Okt 01, 2013 10:27 pm

Re: PLAVANA-lov ryb na "anglicaky"a pod...

Poslaťod GOYA » Str Okt 02, 2013 8:43 pm

...ja lovim vylucne na "lahko" ...aj ked nepouzivam vseliake navazce ci bizuteriu, ide to ...aj palicu mam len feedrovu ...ale ja lovim len pre relax, nie zavodne, takze mi nevadia pohlady ze ako a na co lovim ...plavana je jednoznacne najkrajsi sposob rybolovu...
GOYA
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Okt 01, 2013 10:27 pm


Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron