Muškárenie KE

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Muškárenie KE

Poslaťod marekcc » Pia Feb 19, 2010 4:21 pm

Dobrý deň , máte niekto skúsenosti s muškárením na MP v KE? Mám na mysli mimopstruhový Hórnád,Torysu alebo jazerá-dravce a kapry. Ďakujem ;)
marekcc
.
.
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Ned Feb 14, 2010 9:02 pm

Re: Muškárenie KE

Poslaťod Thommaso » Pia Feb 19, 2010 5:29 pm

Nazdar, mame skusenosti. Ale slabe :)
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: Muškárenie KE

Poslaťod hlava » Pia Feb 19, 2010 7:23 pm

Ako kto :o :lol: :geek:
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Muškárenie KE

Poslaťod rybopet » Pia Feb 19, 2010 8:01 pm

Najväčšie skúsenosti mám v balení dievčat,dá sa to v muškárení využiť?
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: Muškárenie KE

Poslaťod marekcc » Pia Feb 19, 2010 9:30 pm

rybopet píše:Najväčšie skúsenosti mám v balení dievčat,dá sa to v muškárení využiť?

A čo tak nejaká normálna odpoved? :?: :D Ale nie , vážne. Kde lovíte,ako,aké ryby a tak ďalej. Hlava keď máš tak napíš!! ;) Aj tak Ďakujem
marekcc
.
.
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Ned Feb 14, 2010 9:02 pm

Re: Muškárenie KE

Poslaťod hlava » Sob Feb 20, 2010 4:16 pm

to radsej thomas ;) a najlepsie bude ak sa zacne sezona a urobi sa nejaka vacsia akcia a tam sa podozvedas viac ako ked ti tu niekto nieco napise...
Akcii robievame rocne dost kazdy mame rocne okolo 100 vychadok tak sa netreba bat ze nebudes mat v nejakom termine cas.
Inac milujem sucharenie ale aj bager. robievame aj stretavky na pive thom donesie vatsinou zverak a ukazuje nam ako sa viazu muchy.
Takze ak budes mat zaujem tak hockedy mozes dojst vzdy je to tu vypisane co, ako, kde a za kolko ;) :roll:
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: Muškárenie KE

Poslaťod marekcc » Sob Feb 20, 2010 5:23 pm

Ďakujme hlava, menší problém bude v tom že mám 13 :| Takže z pivka asi nič nebude ale na spoločnú rybačku by som mohol prísť ;) kam chodíte? Hornád , Torysa? Ja to mám najbližšie k Toryse. Muškárku mám od septembra a mam som tak 4 vychádzki a samé ploski a jeden 10 cm jalček :lol:
marekcc
.
.
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Ned Feb 14, 2010 9:02 pm

Re: Muškárenie KE

Poslaťod Thommaso » Pon Feb 22, 2010 3:55 pm

Marek - na Toryse by malo byt kopec jalcov. Tie by si mal pochytat na mokre musky, len nesmies si ich vyplasit. Nikdy som tam nebol, takze neviem ako to je presne ale hovori sa ze jalce tam su :D . Odporucam ti kupit si nejaku literaturu ohladom muskarenia a v nej sa dozvies zakladne veci. Konkretnejsie problemy mozes vyhladat na internete.
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: Muškárenie KE

Poslaťod marekcc » Pon Feb 22, 2010 4:18 pm

Ďakujem . Chcem to skúsiť hlavne na sucho. Ešte raz ďakujem a ostatný sa tiež podeľte o svoje skúsenosti.
marekcc
.
.
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Ned Feb 14, 2010 9:02 pm

Re: Muškárenie KE

Poslaťod Thommaso » Pon Feb 22, 2010 5:27 pm

Na sucho by si si mohol tiez zachytat. Dolezite je vsak nepoplasit si ryby a to brodenim, zlymi hodmi, a musis mat dobry nadvazec. Musky jalec vezme aj objemnejsie skarede rihaky (spytaj sa paceho, alebo hlavy...oni o tom vedia svoje) :lol:
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Ďalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron