SUMCE

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

SUMCE

Poslaťod Dodo » Uto Aug 26, 2008 7:43 pm

Podelte o skusenosti s lovom sumcov.
Dodo
....
....
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 5:50 pm

Re: SUMCE

Poslaťod Dodo » Uto Aug 26, 2008 7:44 pm

Rotteno ,

Dik za sms ...nebol som na nete..vies...casto som pri vode teraz..sumiky...ved si videl..titulka august PaR
Pozdravujem,snad uz nam niekedy spolocna rybacka vyjde,co povies?
Dodo.
Dodo
....
....
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 5:50 pm

Re: SUMCE

Poslaťod TATTOmen » Uto Aug 26, 2008 11:44 pm

predam dva pruty na sumce po dojrocnej sezone...esox 3.3 metra obydva za 3500sk povodna cena 5800 sk...



a skusenosti??? neviem aka je titulka pol.ryb.,uz si nespominam,ale clanok o sumcovi a miestnom rybarovi ktory ho opisuje,je zaujimavi,az na to,ze clovek ktory ho to naucil ma nanho tazke srdce,ponevac sposob lovu co tam opisuje nebol jeho vymysel,ale niekoho ineho....,ale to je jedno



beru na plavak,aj na hladine,aj na tazko,ako len chces,ale musis mat hlavne vela stastia a vymaknut ten cas...ja by som chcel ist teraz na sumce niekde na hornad,dufam,ze sa mi to uz podari...zajtra asi pojdem obehnut miesta a troska to omrknem...
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: SUMCE

Poslaťod Abyss » Pia Dec 19, 2008 7:54 pm

TATTOmen píše:predam dva pruty na sumce po dojrocnej sezone...esox 3.3 metra obydva za 3500sk povodna cena 5800 sk...



a skusenosti??? neviem aka je titulka pol.ryb.,uz si nespominam,ale clanok o sumcovi a miestnom rybarovi ktory ho opisuje,je zaujimavi,az na to,ze clovek ktory ho to naucil ma nanho tazke srdce,ponevac sposob lovu co tam opisuje nebol jeho vymysel,ale niekoho ineho....,ale to je jedno



beru na plavak,aj na hladine,aj na tazko,ako len chces,ale musis mat hlavne vela stastia a vymaknut ten cas...ja by som chcel ist teraz na sumce niekde na hornad,dufam,ze sa mi to uz podari...zajtra asi pojdem obehnut miesta a troska to omrknem...


????ktore to mas??? daco take ako spro XXX, utimate hardcore, bionic a mitchel alegance catfish a mneho ine co rovnako vyzeraju??
Abyss
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 114
Registrovaný: Pon Aug 25, 2008 12:16 pm

Re: SUMCE

Poslaťod rybopet » Pia Dec 19, 2008 9:58 pm

Abb-no vedíš,hned je tu veselšie,ked dačo popíšeš.a možno sa aj dozvieš.
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: SUMCE

Poslaťod rene66 » Uto Mar 03, 2009 9:07 pm

sumce su podla mna az sa stukami :?
rene66
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Pon Mar 02, 2009 5:39 pm

Re: SUMCE

Poslaťod TATTOmen » Str Mar 04, 2009 8:20 pm

ked budes mat na prute hoci len metroveho sumca ,tak potom zmenis nazor RENE...
stuka sa so sumcom neda porovnavat a zdaleka nieje na druhom mieste,sumec je sumec...
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: SUMCE

Poslaťod Kolac » Str Mar 04, 2009 8:27 pm

Nic nieje prve, a ani druhe. Treba si vazit kazdu rybu ktora patri do nasich vod... ;)
Kolac
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 171
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:25 pm
Bydlisko: Kosice

Re: SUMCE

Poslaťod TATTOmen » Ned Mar 08, 2009 12:01 am

presne tak kolac,kazda ryba je svojim sposobom vzacna...
aj stuka a aj sumec su sfarbenim nadherne ryby,bojovne a pre sportovy rybolov perfektne...
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: SUMCE

Poslaťod Eko » Str Aug 12, 2009 12:37 pm

a toto tu sa nerozbehne? :) :) :) ved sumec je tak paradna ryba trebalo by vymenit skusenosti zaazitky a taak ;) inak necudujte sa ze tu tolko pisem som na marodke s rukou co som mal operovanu tak viete trosku sa zacinam podobat na dochodcu a chcem sa vela rozpravat :D :D
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Ďalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron