Súkromné kaprové vody

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod kura11 » Ned Nov 28, 2010 9:36 pm

majko mne kaprari nevadia, pisal som len ze by bolo fajn keby novy majitel nesiel trendom modernych "kaprarov" a nedodrbal vodu... ale to je uz jeho vec.. svojich si urcite najde... teraz je predcasne hovorit co tam bude...
kura11
 

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod martino5 » Ned Nov 28, 2010 9:56 pm

..pre všetkych nespokojnych jeden song ;)

http://www.youtube.com/watch?v=JuUY5pSUEAA
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod Rotteno » Pon Nov 29, 2010 12:44 pm

Tak tak ... bolo by fajn, hlavne v prípade Poľova - malej vody, aby to nebolo robene sposobom Jasova ... ja by som osobne bol aj za nový súkromný revír s peknými šťukami... s možnosťou uloviť ich samozrejme jedine prívlačou ... To by bolo super
Rotteno
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 98
Registrovaný: Pon Máj 12, 2008 11:39 pm

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod Laci » Pia Dec 03, 2010 10:57 am

Ste o tom čuli že z Poľova vytiahli minulý týždeň sumca cez 1,20m :shock:
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod matus gorej » Uto Mar 15, 2011 4:25 am

kura11 ty co si na drogach preco by v polove nemal byt kapor ved kazdy skoro chyta kapre tak urcite sa mu to viac oplati ako dravce tam len dat aby jedna kura11 bola spokojna no super
matus gorej
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 15, 2011 4:09 am

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod kura11 » Uto Mar 15, 2011 11:10 am

Gorejko na drogach si asi ty... mne je to ukradnute... a bol by som aj rad aby tam bol len kapor a taky egohonici ako ty obsmrdali radsej na sukromakoch a odbavovali sa na tunajsich zarucene "velkych" kaproch a nezavadzali na zvezovkach... dufam ze vam tam povoli aj sonar, lodku a aj 6 udic...
kura11
 

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod matus gorej » Uto Mar 15, 2011 11:59 pm

kura11 tebe fakt uz jebe ja na zvezovky chodim rad a ryby skoro stale pustam tak tu netrep a uz to pochop ze na tvoje dravce cele SRZ sere :lol: lebo skoro vsetci chytaju kapre
matus gorej
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 15, 2011 4:09 am

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod kura11 » Str Mar 16, 2011 12:03 am

:lol: :lol: :lol:
kura11
 

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod matus gorej » Str Mar 16, 2011 12:25 am

ako ja ta fakt nechapem mne dravce nevadia ani nic take ale ty od kedi niesi kaprarom tak len dristas a dristas somariny kaprarina komercia a podobne sa trosku uvedom
matus gorej
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto Mar 15, 2011 4:09 am

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod djnasty » Str Mar 16, 2011 10:27 pm

matus gorej píše:ako ja ta fakt nechapem mne dravce nevadia ani nic take ale ty od kedi niesi kaprarom tak len dristas a dristas somariny kaprarina komercia a podobne sa trosku uvedom



bratu vies ze mas pravdu ale vobec si stoho nerob tazku hlavu kura tu uz dlho vypisuje chujoviny na kaprarinu nema love tak sa odbavuje na ostatnych :D
djnasty
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 117
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 11:03 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron