Súkromné kaprové vody

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod rybopet » Štv Jan 08, 2009 10:20 pm

Chlapi-zorganizujem kúpu súkromného rybníka,kto by koľko do toho dal?Aby sme vedeli,že koľko máme peňazí? :lol:
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod fisherman » Sob Jan 10, 2009 6:37 am

tu netreba kolko mame penazi tu treba jednat kto kolko zobral a to je problem nic viac !!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
fisherman
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jún 30, 2008 4:14 am

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod lefis » Str Feb 18, 2009 6:24 pm

aj teplaren uz je sukromna
skoda toho
lefis
....
....
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Pon Sep 15, 2008 1:44 pm

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod kura11 » Str Nov 24, 2010 12:05 am

Tak vodna plocha pri polove asi bude vyuzita, co som rad, lebo doteraz chatrala a teraz ma vraj noveho majitela, uz teraz sa vypusta, bude sa cistit, opravy sa hradza, vraj sa nasadia ryby, budu altanky, nejaky bufet abo co, bude z neho mozna klasicky sukromacik... len dufam ze majitel nebude pako co dovoli kaporarom vyvazat na tak malej vode, chytat na tri palice a pod... bol by to krasny oddychovy... feedrovo-plavackovy revir ale trend je taky ze tam budu zasa kaprie svine a kaporarske silony poitahane krizom krazom... tak uvidime co s toho projektu vylezie... zatial je to v plienkach...
kura11
 

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod basta » Str Nov 24, 2010 1:16 pm

kura11 píše:Tak vodna plocha pri polove asi bude vyuzita, co som rad, lebo doteraz chatrala a teraz ma vraj noveho majitela, uz teraz sa vypusta, bude sa cistit, opravy sa hradza, vraj sa nasadia ryby, budu altanky, nejaky bufet abo co, bude z neho mozna klasicky sukromacik... len dufam ze majitel nebude pako co dovoli kaporarom vyvazat na tak malej vode, chytat na tri palice a pod... bol by to krasny oddychovy... feedrovo-plavackovy revir ale trend je taky ze tam budu zasa kaprie svine a kaporarske silony poitahane krizom krazom... tak uvidime co s toho projektu vylezie... zatial je to v plienkach...

Áno, bol som na Poľove, nový majiteľ ma zavolal a naozaj by chcel tam urobiť taký rekreačný rybníček za úplatu. Držíme mu palce. V tejto súvislosti ma požiadal, aby ten kto má chuť išiel tam chytať ryby. sieťami sa to nedá a rybník idú úplne vypustiť. Jedinou podmienkou je, aby loviaci nechali za sebou P O R I A D O K. Všetky ryby môžu zobrať domov, alebo ich vypustiť inde do vody. Zachránite ich.
basta
Hospodár
Hospodár
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Pia Máj 16, 2008 7:04 pm

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod okaty » Str Nov 24, 2010 2:29 pm

tak to nieje dobry napad vsetky ryby brat domov lebo par rokov a voda bude prazdna
Obrázok užívateľa
okaty
...
...
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Ned Apr 11, 2010 7:46 pm

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod Laci » Str Nov 24, 2010 4:13 pm

Huraaa... Konecne sa tam daco zacne diat a urcite z toho bude krasny sukromak s velkymi rybami...len skoda tych krasnych velkych karasov co tam su :-( mohli by ich presunut niekde do ineho reviru ... mozno tam vybehnem v sobotu :-)
Laci
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 257
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 9:41 am

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod kura11 » Str Nov 24, 2010 6:54 pm

No ono som rad ale zaroven mam obavy aby to nebol klasicky kaporarsky hnusny kaprodrom... v takom pripade tam nepojdem... a trend je asi taky ze kaporodromy su popularne takze to asi tak dopadne... skoda..
kura11
 

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod martino5 » Str Nov 24, 2010 9:24 pm

Kura a čo si sa Ty s konom zrazil? :lol: ,že si taky pesimista? ja ked idem k vode tak ma netrapi či henten alebo tamten niečo chytil resp. či chyta kapre alebo dravce ..ja som pri vode a relaxujem!.....ale podla Teba ak nasadia kapre -nedobre ,nasadia potočaky-nedobre , chytanie na rybku -zakazat,niekto ide robit sukromny rybnik-nedobre......ci pana,ked budem mat vela penazi,tak Ti kupim zvlašt jeden rybnik "For you" ..a vyvesime tam cedulu "reserve only kura11" :lol: :lol: a "masiari stop!" :lol:
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: súkromné kaprové vody

Poslaťod sixpack » Str Nov 24, 2010 9:31 pm

:D :D on ten pesimizmus filtruje len na fore, inac je to veeelmi vesela kopa :D
sixpack
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Pon Nov 10, 2008 10:35 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron