HORNAD A ICH VELIKANI

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: HORNAD A JEHO VELIKANI

Poslaťod TATTOmen » Pon Sep 29, 2008 11:31 pm

sobotnajsu noc sme travili na brehoch hornadu,ale bolo to slabe,no vinu davam tomu,ze sme sa zisli fajn partia a popilo sa nejake to pivko ;) ,ohnik horel az do rana,proste hluk pre ryby,ale aj tak to bolo super.kazdy den pri vode je super..a teraz ulovky:kapor/jeden zaber,ale nic....dravce:jeden zubac/83cm/6kg.....mrena/okolo 70cm a zopar nepremenenych zaberov na rybku,,jedna velka ryba spadnuta,nieco kolo metra,bud sumec ,alebo zubac,v svetle baterky sa pod hladinou prevalilo len nieco svetle az biele..hm,tazko povedat co,ale velka ryba...
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod Thommaso » Uto Sep 30, 2008 8:02 am

Ej ha, taze su tam velke ryby
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod rybopet » Uto Sep 30, 2008 8:11 pm

Tatto-si vtipkár,také zubáče na Hornáde sú len v snoch,ja so dnes napr. chytil takú 35-ku.A bol som celkom šťastný.
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod Thommaso » Uto Sep 30, 2008 8:13 pm

Peto, ani tej tvojej tridsatpatke neverim :D
Thommaso
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 202
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 8:59 pm

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod majo » Uto Sep 30, 2008 8:16 pm

No podla mna to bolo celkom slusne,pretoze co od kadekoho pocuvam tak sa rybkam barz nechce :? Koncom tyzdna to skusim aj ja ,dufam ze sa dravce rozkyvu. :?:
majo
....
....
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:40 pm

Re: HORNAD A JEHO VELIKANI

Poslaťod fliper » Pia Okt 03, 2008 2:29 pm

TATTOmen píše:sobotnajsu noc sme travili na brehoch hornadu,ale bolo to slabe,no vinu davam tomu,ze sme sa zisli fajn partia a popilo sa nejake to pivko ;) ,ohnik horel az do rana,proste hluk pre ryby,ale aj tak to bolo super.kazdy den pri vode je super..a teraz ulovky:kapor/jeden zaber,ale nic....dravce:jeden zubac/83cm/6kg.....mrena/okolo 70cm a zopar nepremenenych zaberov na rybku,,jedna velka ryba spadnuta,nieco kolo metra,bud sumec ,alebo zubac,v svetle baterky sa pod hladinou prevalilo len nieco svetle az biele..hm,tazko povedat co,ale velka ryba...

To kde pre boha si bol na Hornade, ze si take ryby chytil? :o
fliper
.
.
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Okt 03, 2008 2:25 pm

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod TATTOmen » Pia Okt 03, 2008 7:06 pm

;) ;) ;) ...konecne som vas vyprovokoval k tomu,aby ste reagovali na hornadove ulovky.......tato voda je pre mna najlepsia v okoli kosic a su v nej neskutocne ryby a kto mi neveri,nech lovi dalej na "stojakoch"

chel som este upozornit,ze nie len ja som ten stastny lovec peknych ryb,ale sme skupinka vyznavacov hornadu ,takze tie ulovky niesu len moje.......

a este jedna vec....zdravim maja :D :D :D ...cez vikend budem asi na hornade,ta sa ozvi.ked budes mat cas...
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod rybopet » Pia Okt 03, 2008 8:52 pm

Tatto-aha,tak to Ty sedíš stále pod výtokom z elektrárne na Rybe.Stále Ťa vidím,ked idem z Furče na Mier,tam je toľko rýb a takých veľkých?Nepovedal by som!
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod majo » Pia Okt 03, 2008 9:38 pm

Rybopet ,odpoved budes musiet hladat asi nizsie po prude. 8-) Ahoj TATTOmen ja bysom rad ale zacina mi tyzden dovolenky tak od pondelka vyrazam zo starym na Laborec skusit stastie :? Dufam ze sa aj dostavi,pretoze si zomna mangelka robi uz poriadnu srandu.Neviem preco sa tym zenam rataju len tie velke rybky :mrgreen:
majo
....
....
 
Príspevky: 48
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 6:40 pm

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod fliper » Sob Okt 04, 2008 9:02 am

TATTOmen píše:;) ;) ;) ...konecne som vas vyprovokoval k tomu,aby ste reagovali na hornadove ulovky.......tato voda je pre mna najlepsia v okoli kosic a su v nej neskutocne ryby a kto mi neveri,nech lovi dalej na "stojakoch"

chel som este upozornit,ze nie len ja som ten stastny lovec peknych ryb,ale sme skupinka vyznavacov hornadu ,takze tie ulovky niesu len moje.......

a este jedna vec....zdravim maja :D :D :D ...cez vikend budem asi na hornade,ta sa ozvi.ked budes mat cas...

No vyprovokovat si vobec nemusel, kedze je zname,ze su pekne ryby v Hornade, nemas fotky tych ulovkou? Inac neverim :lol: ozaj v ktorej casti sa da nieco take chytit, ja chodievam pod krasnu a okrem 50-tky mreny som nic vacsie nechytil. Pod splav k Rybe uz nechodim, robia mi tam nervy rybari co beru ryby, co z takej chudak 40-tky mreny mozu mat alebo 30-tky podustvy...vzdy ma to udivuje a bude udivovat, snad smu uz v trochu modernej dobe a heslo chyt a pust by malo platit snad u vacsiny z nas...
fliper
.
.
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Okt 03, 2008 2:25 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron