HORNAD A ICH VELIKANI

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod TATTOmen » Štv Jún 05, 2008 11:37 pm

chcel by som situ popisat s ryabrmi,ktori sa neboja riek a chodia lovit na hornad kaprov a sumcov....je to moj oblubeny revir ,no sumca z neho este nemam,ale tento rok sa to zmeni ;)
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod rybopet » Pia Jún 06, 2008 9:27 pm

Ja som sumca-sumčeka chytil pod VVN na woblerík.mal tak 50 cm,ale strrrašne potešil.
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod brandys » Pia Jún 06, 2008 9:42 pm

Tatomen: Nezmení sa to.
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod TATTOmen » Sob Jún 07, 2008 11:41 am

brandys,ako to myslis????...ja som este sumce nelovil na hornade,preto ziadny ulovok,ale kaprov mam dost odchytanych na tejto lokalite,no nie velkych....tuto sezonu sa tam chcem sustredit na sumce,samozrejme ak budu priaznive podmienky.
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod brandys » Sob Jún 07, 2008 7:39 pm

TATOmen: Nebudú.
brandys
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 10:09 pm

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod TATTOmen » Ned Jún 08, 2008 11:34 pm

brandys.....ty si nejaky vseved...................vcera som bol na 4 hodky na hornade,tak dva kapriky 51.53cm aj s kamosom a jeden kapor nad nami zvitazil......velkost si neviem tipnut ani omylom,odopol sa skor,nez som s nim mohol vobec nejaky kontakt nadviazat...niesu to velikani,ale predsa,bez vyvazania,nejkeho vazneho predkrmovania,ja si myslim ze celkom fajn na 4 hodky lovu..
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod karci » Pon Jún 09, 2008 8:46 am

Vcera 4 hodiny na opatskom nad splavom,len jalce a mreny,kapor ziadny...Minuly a predminuly rok sa mi tam celkom darilo.Pocul som ze v Druztevnej nad elektrarnou su dobre fleky.Chodite tam? Poradte kde na kapre....
karci
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 3:39 pm

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod Mato » Uto Jún 10, 2008 12:04 pm

Chalani aku mate skusenost s mrenami a Hornadom? Na ktory usek chodievate? Co na ne plati? Lovite aj s feedrom?
Mato
..
..
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Sob Máj 10, 2008 9:54 pm

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod TATTOmen » Uto Jún 10, 2008 1:57 pm

karci...ano ,mas pravdu v tejto lokalite nad elektrarnou je pekne na lov kaprov,ale je tam aj silny rybarsky tlak,este krajsie je o nieco vyssie,ale tam je to zas kolo brehov dost nelovitelne,lebo tam maju chaty,ale aj tak sa tam da zachytat.mam z tychto miet nejake kapre..tuto sezonu som tam bol uz dvakrat,ale zatial nic,no mam nove miesta co otestujem.......
mato......na hornade su pekne mreny,ja ich cielene nelovim,ale stalo sa ,ze pri love kaprov mi idu "aj" mreny a je to slusny boj,ale pravdu povediac,vyvarujem sa tomu aby mi brali ;)
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: HORNAD A ICH VELIKANI

Poslaťod karci » Uto Jún 10, 2008 2:58 pm

Mreny: Su vlastne vsade,aj sa daju chytit,v nedelu na opatskom brali na kukuricu s kostnakom,vecer je lepsie hnojak.Minuly rok som pochytal pekne aj cez 55 cm nad splavom na anicke.Casto som chytal aj pod splavom na anicke v tej hlbocine pri pilieri.Najvacsie v ke som videl z mosta pri leteckej skole....Aj chytili cez 70 cm...A samozrejme V.Lodina....brutalne kusy aj 80 cm,ale to uz je iny revir.....
karci
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štv Máj 29, 2008 3:39 pm

Ďalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron