Feeder

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Feeder

Poslaťod KaFo » Pia Máj 16, 2008 12:51 pm

Vsetko o feederu v okoli KE (aj inde :)). Reviry, ulovky, navnady, nastahy....
KaFo
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Máj 16, 2008 12:34 pm

Re: FEEDER

Poslaťod KaFo » Pia Máj 16, 2008 12:55 pm

No, neviem ako tu pridat novy prispevok, takze musim odpovedat sam sebe :):
Zdravim,

Zijem uz 10 rokov v Prahe a sem-tam sa zajdem pozriet do rodnych Kosic. Teraz tam planujem zajst par-krat v lete. Moze mi niekto poradit revir na dobru feedrovacku? PLus samozrejme pod tuto temu vsetko o feederu:)
Btw. keby niekto mal zaujem mozme zajst zafeedrovat spolu, vacsinou chodim sam a niekedy je to nuda :) ICQ 103925077
KaFo
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Máj 16, 2008 12:34 pm

Re: FEEDER

Poslaťod papo » Str Jún 18, 2008 10:07 am

S feedrom sa da celkom dobre pobavit na Hornade. Chodievam k Hornadu od Drustevnej az po madarsku hranicu a feeder zatial nesklamal. ;) Hlavne ked ide clovek k vode po robote o 17:00 len tu v Kosiciach (letecka akademia,most Opatske, Jazero nad splavom), tak je rad ked za tie tri hodinky vytiahne z vodu hruza,kapra,mrenu,ploticu a este kadejaku "haved".
papo
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Str Jún 18, 2008 10:00 am

Re: FEEDER

Poslaťod TATTOmen » Pia Jún 20, 2008 1:54 pm

feeder???????.....jednicka,hlavne pre tych,ktorych neabavi cakanie na velku rybu a ktory nemaju nejak vela casu.... s feedrom lovis kde chces a co len chces aj dravce,ale lepsie ako feeder je plavak,no nie vzdy sa da pouzit a feeder skoro vzdy....moj naj je kapor 65cm a take od 50 vysie si nachytas kedykolvek okrem chladnych zimnych dni,aj ked aj vtedy sa da ulovit kapor a nastraha??? kade co,no u mna kukuricka s mini pufinkou,fakt zaruceny uspech.
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: FEEDER

Poslaťod esox » Str Júl 30, 2008 9:44 am

Podľa mňa je feeder jedna zo super techník,čudujem sa,že je tu iba tak málo príspevkov ...
esox
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon Júl 14, 2008 9:41 am

Re: FEEDER

Poslaťod TATTOmen » Ned Aug 03, 2008 11:15 pm

kazdy v tom vidi asi lov len malych ryb,preto je tu taky neuspech,ale je to neodmylistelna sucast kazdeho sumciara a tak tiez sportoveho rybara...feeder v jari,alebo v zime ,kedy ryby beru jemne ,je jedna neskutocna fajn rybacka..
TATTOmen
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 94
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 12:22 am

Re: FEEDER

Poslaťod rarasto » Uto Apr 07, 2009 9:12 pm

aký systém používate v tomto období na hornáde? paternoster alebo priebežný? Včera som bol asi 1,5 hodiny na hornáde, asi 4x som menil dlžku náväzca, nakoniec som sa dočkal nejakých záberov ale z asi 10tich som vyťažil iba jednu menšiu podustvu. Mal som paternoster a mal som pocit že asi by bolo vhodnejšie tam dať krmítko na priebežny systém lebo asi to poriadne nevedeli nasať ryby keď im to tam "poletovalo" v dôsledku trošku silnejšieho prúdu. Aspoň ja som mal pocit, že to nie je na dne...
rarasto
....
....
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:28 pm

Re: FEEDER

Poslaťod ungi » Uto Apr 28, 2009 4:52 pm

Bol som v sobotu tak asi 2hod.Mal som krmítko a priebežny systém,ale aj tak ani tuk.Neviem čim to mohlo byt.
ungi
.
.
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Uto Apr 28, 2009 3:57 pm

Re: FEEDER

Poslaťod Dodo » Pia Dec 04, 2009 12:45 pm

Ja som zacal s feedrom tento rok a poviem Vam,krasna rybacka......Chytilo ma to,jemnucka technika a krasne ulovky,pre mna skor prenadherna zabava ak prave neberu kapry,sumce atd...Skor feedrujem koli nastraham na sumce...:o))) Inak parada...klobuk dole pred panom Trabuccom,zakladatelom feedrovej techniky...
Dodo
....
....
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 5:50 pm

Re: FEEDER

Poslaťod basta » Pia Dec 04, 2009 3:50 pm

Čo tak si urobiť v KE nejaké mini preteky na skúšku?
basta
Hospodár
Hospodár
 
Príspevky: 146
Registrovaný: Pia Máj 16, 2008 7:04 pm

Ďalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron