Feeder

Témy týkajúce sa kaprových a pstruhových vôd. Ochrana rýb a živ. prostredia, lovné techniky a pod.

Re: FEEDER

Poslaťod hlava » Pia Apr 30, 2010 9:28 pm

neboj pridu aj rybopetove velkosti a potom sa rybopet zobudil a zistil ze chyta na pluvtku
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: FEEDER

Poslaťod hlava » Pia Apr 30, 2010 9:29 pm

rybos ale ak chces zajtra ideme na hernad tak sa mozes pripojit, nielen nahanat plotice na bukaci
hlava
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 441
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:37 pm

Re: FEEDER

Poslaťod Eko » Pia Apr 30, 2010 11:07 pm

Rybopet - tisko zavidim ...gratulujem
Obrázok užívateľa
Eko
Pretekár
Pretekár
 
Príspevky: 351
Registrovaný: Uto Júl 29, 2008 9:37 pm

Re: FEEDER

Poslaťod martino5 » Sob Máj 01, 2010 10:02 am

rybopet píše:Dnes na feeder na Opatskom ostrieže 55cm a 53cm.A jeden mi spadol,určite mal 60 !


...ja už som videl aj takeho ostrieža,že len fotka mala 2kg :shock: :shock: :lol: :lol:
martino5
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 297
Registrovaný: Pia Apr 24, 2009 3:13 pm

Re: FEEDER

Poslaťod rybopet » Ned Máj 02, 2010 9:18 pm

A to som im ešte ubral,aby ste si nemysleli,že si vymýšľam! :lol:
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: FEEDER

Poslaťod Palino1 » Pon Máj 03, 2010 1:43 pm

Chlapci, z toho chlastu by ste mi niekedy mohli poslať, včera som chytil ploticu a chcel by som ju prekvalifikovať na 30 kg amura, nech tým vašim megaostriežom nie je smutno.
Palino1
Diskutér
Diskutér
 
Príspevky: 121
Registrovaný: Pon Mar 09, 2009 9:29 am

Re: FEEDER

Poslaťod pepe » Pon Máj 31, 2010 9:58 pm

ahojte,tento vikend som bol po prví krát pri vode s feedrom a som nadšený.Už dávno som si tak nezachytal,aj jesť som zabudol.
pepe
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Štv Feb 11, 2010 9:03 pm

Re: FEEDER

Poslaťod rybopet » Uto Jún 01, 2010 11:15 am

A čo si si zachytal?Na akú nástrahu? A hlavne kde,aby sme všetci vedeli,kde máme prísť? :P
rybopet
Hyperaktívny diskutér
Hyperaktívny diskutér
 
Príspevky: 1000
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 8:50 pm

Re: FEEDER

Poslaťod sumec007 » Uto Jún 01, 2010 1:45 pm

rybopet píše:A čo si si zachytal?Na akú nástrahu? A hlavne kde,aby sme všetci vedeli,kde máme prísť? :P



ja tipujem - Jazero + kostnaky, popr. makka kukuricka
Obrázok užívateľa
sumec007
..
..
 
Príspevky: 25
Registrovaný: Uto Apr 20, 2010 10:18 am

Re: FEEDER

Poslaťod pepe » Str Jún 02, 2010 10:24 pm

ahojte , včera som sa tu rozpisal ako to bolo pri tej mojej feedrovačke alr celé mi to na konci spadlo a ja som stratil nervi aj chuť to písať odznova tak to skusim dnes sná´d to vijde a niekoho to aj zaujme.Ináč Hornád je pekne v r..i .
No sumec 007 má v podstate pravdu,sladká kukurička ,pufi , rohlikove boilies,tvrdá kukurica hnojáčiky a ich rôzne kombinácie som skušal viac či menej úspešne.
V sobotu som bol na Izre a v nedeľu na Čani.A tam som zažil čo ešte nikdy predtým .Bezohľadnosť a drzosť najhrubšieho zrna.
Bolo niečo pred piatou a ja som parkoval na jedinom volnom mieste hneď pod tou fabrikou na začiatku v pravo dole oproti chodníku medzi starím a novím jazerom. Na pravej satrane je teraz už nejakím spôsobom oplotený pozemok a práve tam sa začal vybaľovať v tom čase neaký človek.Ja som šiel po tom chodníku ďalej ale len po mostík lebo bol bez dosiek . Tak som sa rozbalil a medzitým ten rybár začal tiež nahadzovať. Oproti tomu miestu pred mostom na novom jazere boli asi tri možno štyri bojky a ku mne najbližšia asi 15 možno 20 m. Ešte si hovorím že idioti tu navleču bojky a potom ja tu mam o ne trhať montáže. Ale čouž.On začal nahadzovať od najvzdialenejšej (potom prišli další dvaja).Tá predposledná palica skončila pri tej bojke pri mne.Tak som hodil asi 5m v ľavo nech ho neprehodím ale to už tam za rákosím začala veselá vrava a rehot. TA STADZI NEŠKA TOTU RYBU NEVICAHNE.A poslednu udicu hodil okolo brehu rovno cez moje silony.Tak som išiel tam k nim vo viere že mu len nevišiel náhod ale uzemnili ma hned na začiatku.Hovorím " dobré ráno chlapi , nehnevajte sa ale nemám možnosť hádzať už viac do lava lebo je tam trstie a nechcem to riskovať cez ten mostík lebo mám veľa vecí..........tak jeden sa tváril akože netušil že tam niekto chitá ale ten druhý mi rovno povedal že on tu už dva dni krmi a potom príde neaký DEBIL a hádže na JEHO miesto.Tak som sa mu ešte raz ospravedlnil že predsa nemôžem vedieť ktorá s tých sto bojok na vode je podkrmená a že tu budem tri hodinky a ryby aj tak pušťam späť takže o nič nejde len si chcem užiť peknu nedeľu.
Pri sťahovaní ma samozrejme potrhal a sprostých rečí sa nevzdal hoci mali pri sebe asi 11-12 ročného chlapca.Tak ešte raz som sa mu snažil naznačiť že si nemôže robiť nárok na celý revír keď hodí dnu päť kíl kukurice ale boli traja ja len sám tak som to nechal tak.
Išiel som asi do stredu staého jazera a za predpoludnie som chitil sedem kapríkov asi dvanásť pleskáčov naj mal 35 cm a množstvo plotíc zamozrejme všetko pláva .
Keď som odchádzal tak mi nedalo sa ich opítať aky mali den. Ta nič ,nič len tri pleskáče. A keď som im povedal čo ja tak kričal ten jeden na ostatných : Čujece na starym jazeru beru idzeme tam??????

Neviem čo dodať.možno len že boh asi naozaj existuje. A ak sa tu páni nájdu tak ich pozdravujem
pepe
Občasný diskutér
Občasný diskutér
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Štv Feb 11, 2010 9:03 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o rybárstve

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron